Piłka nożna

Heh, teraz wszyscy zachwycają się Messim i CR7 tzw. nadludźmi, ale chociażby Ci dwaj piłkarze na obrazku przewyższali ich swoją klasą, a El Fenómeno to po prostu inna bajka :]
 
A wszyscy i tak mogą mistrzowi jedymie buty polrować.



images




I pobierać nauki jak się wykonuje rzuty karne w najważniejszych meczach. Na taką odwagę zebrać się mogą tylko najwięksi.
 
na mnie gra bergkampa robila duzo wieksze wrazenie.







to jeszcze jeden wybitny piłkarz. trochę zapomniany przez wybryki alkoholowe i tak dalej, nie mniej talent nie mały
 
juz sie zaczyna. Trener Cracovi mowi, ze jeszcze nie spadli. Znowu cos wymysla i w kolejnym sezoni beda na koncu tabeli.



Co do starszych pilkarzy to tez moja przygoda z pilka zaczela sie w 98 i z Zidanem pozniej do niego dolaczyl Figo i Ljunberg :D
 
Kahn- Roberto Carlos, Hierro, Maldini, Cafó- Davids, Zidane, Beckham- Ronaldinho, Henry, Ronaldo
 
Ronalidnho i Henry jeszcze graja



Dudek- Carlos, Campbel , Maldini, Cafó- Davids, Zidane, Beckham- Figo, Ljunberg , Rivaldo
 
Barthez - Cafu, Thuram, Maldini - Davids, Zidane, Beckham, Makelele, Figo - Del Piero, Ronaldo


Wiem, że kilku jeszcze gra, ale najwidoczniej nie jestem jeszcze taki "młody".
 
Henry jeszcze w tym sezonie ratowal Arsenal :D. No ale minejsza o to.



Jeszcze do tej mojej bym dorzucil kilku rezerwowych jak Barthez, Hierro, Nesta, Zambrotta, Makelele i Totti.



Kurde jakos malo pamietam bocznych obroncow.
 
Ja też musiałem się zastanowić nad prawym. Niektórzy piłkarze już tyle lat grają że można ich też wpisywać.
 
Z rezerwowych, wrzuciłbym napewno Patricka Vieirę, Bergkampa, Rivaldo, Pirlo i braci Neville.


Rzuty wolne? Tylko Juninho:
 
Jest jeszcze Gattuso i Kean, Gerrard, Juninho :D cholera tyle tych pilkarzy, ze kilka jedenestek bym zrobil i jakos wszystkich lubilem nie tak jak teraz, ze 11 moze 18 pilkarzy takich lubianych.
 
van der sar-f.de boer,hierro,deschamps,van bronckhorst-cocu,michael laudrup,rivaldo-batistuta,klinsmann,ronaldo
 
W sumie ja nadal jestem szczyl , ale napiszę też najlepszą jedynastkę z moich lat (liczę graczy do 2004 roku)







Dudek- Carlos, Hierro , Maldini, Cafó- Nedved, Zidane, Beckham, Ronaldinho- Ronaldo, Raul















Taak Ronaldo to był piłkarz... Przy tej wadze taka szybkość i zwrotność... Gdyby nie kontuzje to byłby z pewnością piłkarzem wszechczasów , najlepszym w historii. Teraz jest jednym z najlepszych.







Zidane? takiego piłkarza nie będzie już nigdy , tak prowadzącego grę i będącego na szczycie przez tyle lat.



Najlepszy snajper w historii? Raul. Te jego loby to klasyka i wzór do pokazywania.
 
Uwielbiałem grubego Ronaldo i Carlosa.



Pamietam jak na MS 2006, było dla mnie kwestią czasu, aż on i 2 grubas Adriano skończą grać na poważnie w piłkę.
 
Back
Top