Piłka nożna

Czytalem gdzies ze mieli go w hotelu zamknac i pod scisla opieka dietetykow i trenerow mial byc az schudnie
 
Kopke- Cafu -Cannavaro- Adams - R.Carlos - Ljungberg - Deschamps - Gascoigne - Overmars - Bergkamp - V. Basten.



Jeszcze bym upchnął Zidane, Cristiano, Ronaldinho, Sukera, Jardela, Vieriego,Beckhama, Seamana, Shearera i wielu innych ale miejsca mi w 11 zabrakło ;)
 
Jeśli to ma być młodość młodość taka poważna, z której już pamiętam piłkarzy to:







Ravelli - Cafu - Bergomi - F. de Boer - Lizarazu - Cantona - Ince - R. Baggio - Boban - Klinsmann - Romario







A tu jeszcze Gascoine, Rai, M. Simone, G. Weah, T. Helmer, Overmars, Litmanen, Bebeto, Savicevic, Costacurta, Baresi, Jay Jay Okocha, Redondo, Scholl, no multum tych pilkarzy. Nie da sie zlozyc jednej 11stki:)



Z pozniejszej mlodosci czyli pcozatki gimnazjum. To jeszcze torche pilkarzy gra, wiec nie ma co pisac.
 
TwardyB patrzac po składzie to jestesmy podobny rocznik i masz rację, z tylu wyśmienitych pilkarzy nie da się ułozyc tylko 1 jedenastki, nawet kierując sie tym których piłkarzy się lubiło w tamtym czasie. Pisząc skład druzyny do 1999 roku powinien się w niej znajdować ówczesny najdroższy piłkarz świata - Denilson ( bodaj 35 milionów $ kosztował w 1998 Betis)
 
jak go można było zapomnieć. ja z tamtej Brazylii bardzo lubiłem Dungę i Taffarela, bramkarz taki sobie ale go podziwialem. Tak samo jak Ivan De La Pena. Fakt, ze grał nie dawno ale ja go najlepiej pamietam z Barcelony.
 
Tyle, że Denilson grał taki piach w Betisie, że to chyba najgorszy transfer za taką kwotę.
 
ale przed Betisem było ok. w sumie zastanawiam się czym to było spowodowane, czy nie mógł sie zaaklimatyzować czy liga hiszpańska go przerosła. Znalazłem niedawno albumy z kartami i z naklejkami z mundialu z 1998 roku i tam mam naklejke pierwszego naturalizowanego pilkarza jakiego pamiętam ( pewnie dlatego pierwszego, ze michalczuka do kadry u nas nie wzieli) czyli brazylijskiego japończyka wagnera lopesa. przypominaja się stare czasy
 
Powspominaliśmy , a teraz mam inny pomysł. Podać jedenastkę piłkarzy do 24 roku życia , którzy naszym zdaniem będą najlepsi w przyszlości.







Szczęsny- Marcelo, Varane, Smalling, Rafael Da Silva - Muniain,Ramsey,Thiago Alcantara,Ozil,Goetze- Neymar
 
francuzów nie liczyłem bo tam naturalizowany był prawie caly skład, podobnie seedorf czy davids z tego co pamietam w Holandii tez się nie urodzili. Lopes się chyba jednak bardziej wyróżnial w swojej nowej reprezentacji niż inni, tak mi się przynajmniej wydaje ;)



Hubi podaje Neymara w swoim skladzie. Nie wiem czemu ale mam wrażenie, ze on jest przereklamowany a jak już trafi do Europy podzieli los Denilsona
 
Szczęsny- Kolodziejczak, Modelski, Papadopoulos, Jones - Wilsher, Shaqiri,Ozil,Goetze- Neymar, Lewandowski
 
Szczesny- Santon ,Jones , Hummels , Jose Angel - Wilsher, Sahin, Thiago Alcantara - Neymar, Lewandowski, Muniain



Oczywiscie nie chcialem tu wpisywac takich pilkarzy jak Marcelo, Messi, Fabregas, Aguero, Pique, Nasri, Benzema, David Luiz i jeszcze wielu innych bo to juz sa gwiazy
 
Być może zaszachuję trochę pozycjami, ale co tam :]



Tak jak wspomniał dssport, jest wielu piłarzy którzy w wieku 24 lat są już gwiazdami i grają w wielkich klubach, więc trzeba wybrac innych, no może oprócz Wilshera :)



Marc Andró ter Stegen - Kyle Walker, Mats Hummels, Phil Jones, Alaba - Jack Wilsher, Eden Hazard, Lucas Mura (kto to jest Neymar?), Xherdan Shaqiri, MarioGoetze - Iker Muniain







Hubi jak zawęzisz do 22 lat to mi co najmniej Hummels wyleci :]



BTW, Maura po IO założy białą koszulkę :]



 
No nieźle zarotowałeś składem xd Lewego pomocnika na szpicy ustawiłeś , nieźle xD







tak mogłem dopisac , aby unikać wielkich gwizd , chociaż sam napisałem Ozila i Marcelo. To niech każdy lepiej wypisuje piłkarzy do 22 roku życia , to zawęzi trochę krąg zawodników
 
Ale na szpicy jako snajper? Wątpię. Zawsze gra choć jeden środkowy napastnik , w drodze wyjątków jakaś drużyna czasem zagra bez snajpera.
 
o filmik o Rene xD to był bramkarz. ogolnie kiedys południowcy mieli tych charyzmatycznych bramkarzy nie takie ciepłe kluchy jak teraz
 
No dobra trzy bramkii strzelił, ale dwie po karnych z dupy.



W pierwszym powinien być wolny bo faulował przed polem karnym, a w drugim nie było faulu.
 
CR pięknie odpowiedział! Zmarnował karnego... Cudowna odpowiedź... Zlekceważył i za nisko w środek i od nóg się odbiła piłka bramkarzowi..
 
Back
Top