Piłka nożna

Droni też wolałbym Lecha na majstra, ale Ruch gra ostatni mecz u siebie z Lechią, Lech gra na Widzewie i oba zespoły dzieli jeden punkt. Śląsk wg mnie ma najtrudniejszą sytuacją bo Wisła nie ma nic do stracenia, a Wrocławianie wg nie poradzą sobie z presją i podobna sytuacja może być też w Chorzowie ... ale czy to możliwe aby do ekipy która za nic w świecie nie chce zostać mistrzem (Legia) dołączyły jeszcze dwie i to Kolejorz cieszył się z tytułu? i hope so
 
Współczuje wszystkim kibicom Legii dzisiaj ;) Fajnie jak jest taka wyrównana sytuacja w tabeli na koniec sezonu ale mam wrażenie, że w Ekstraklasie te "lepsze" zespoły po prostu wyrównały do tych "gorszych" a nie na odwrót ;)
 
Śląsk i Wisła - dwa zaprzyjaźnione kluby



Lechia vs Ruch - Lechia tez przeciwko Kolejorzowi



Takze nie ma co, ale Lech ma przesrane ;/
 
Ja to juz wogole nie ogladam ekstraklasy, jak widze ze taki slask bedzie mistrzem to juz lipa na maxa.Nic tam do slaska nie mam, ale nie widze go w pucharach kompletnie ani takiego ruchu bez szans.
 
Nie ma co, jak nie Lech to już wolałbym Legię na mistrza. A tak kolejny rok bez LM. Nawet bez nadziei na nią.
 
Kibice maja sztame. A pilkarzyki - pajacyki graja o premie za zwyciestwo i premie za miejsce na koniec sezonu i sadze, ze przyjaznie kibiow maja gleboko tam, gdzie slonce nie dochodzi.
 
W drugiej połowie Legia nie stworzyła sobie żadnej sytuacji , żenada na maxa. Jak oni mogli tak zmarnować szansę na mistrza w ostatnich 6 kolejkach...?



Sląsk jedzie do Krakowa a Ruch ma u siebie już utrzymaną Lechię. Ruch będzie mistrzem Polski. Ręce opadają.
 
Na Rumaku do Europy - stało się faktem :)







471333_10150713096527061_9790302060_9905491_1220710107_o.jpg








PS: Legia :-)
 
Na mecie trzymam kciuki za Lecha, bo Korona już zaprzepaściła szanse, a Cracovia puka do pierwszej ligi.
 
Kto będzie pamiętał za parę lat o Torresie?



Ronaldo i Messi zwłaszcza ten drugi zapisali się złotymi literami w historii i mało kto będzie pamiętał o tym ile razy wygrali ligę mistrzów.



Czy ktoś pamięta z kim grał w zespole Maradona albo Pele? ludzie pamiętają tylko nazwiska geniuszy.
 
Chodziło mi o CR7 wiadomo, że to nie ten poziom co orginał ;d



Ronaldo stawiam w top 5 wszechczasów, a Messi powinnien być numerem 1 za kilka lat.
 
Kibice maja sztame. A pilkarzyki - pajacyki graja o premie za zwyciestwo i premie za miejsce na koniec sezonu i sadze, ze przyjaznie kibiow maja gleboko tam, gdzie slonce nie dochodzi.


TwardyB, powinno tak być, to się nazywa profesjonalizm. W przeciwnym razie wszystko traci sens. ALE TAK NIE JEST!!! Objerzyj sobie mecz Widzewa z Lechią z przedostatniej kolejki. To co się tam działo to był jakiś żart. Piłkarze bali się strzelać w światlo bramki, żeby się tylko kibicom nie narazić, którzy skanodowali żeby zawodnicy się podłożyli... W efekcie był to chyba najgorszy mecz w sezonie (gorszy nawet od derbów Warszawy, a to poważne osiągnięcie)
 
boje się, że wisła się podłoży śląskowi. a to by byla porażka dla polskiej piłki, bo nawet nie byloby podstaw do łudzenia się, że może teraz LM się uda. Przyznam, ze jestem w szoku, że Legia mająca taką pakę gra taki piach ostatnio ale jak to Lechowi ma dać mistrzostwo to biorę w ciemno. Szkoda, ze marysie tak długo w Poznaniu kisili
 
hehe a plakaty krolewskiego na miescie z kuflem za zwyciestwo legi w sezonie juz porozwieszane xD



co do el. w lm. to tez wolalbym lecha niz slask i tym bardziej niz ruch. . .
 
"Nie świętuj zbyt mocno, ja jestem mistrzem świata, a Ty nie klaunie".







Ładna przerobiona wersja. Prawdziwa wersja brzmi inaczej ,a mianowicie coś w stylu "Idź świętować w Madrycie skur*****"
 
O 14 pierwszy mecz Mistrzostw Europy do lat 17! Rywalem młodych Polaków będzie Belgi.

 
Back
Top