Piłka nożna

Za miesiąc zacznie się sezon ogórkowy liczycie na jakieś mega transfery bo napewno szejki coś wymyślą ;p



Barcelona, Inter , Arsenal , Man Utd powinny zaszaleć w tym okienku. Barca szykuje 70mln + sprzedaże, o reszcie zespołów nic nie wiem.



Bale, Alves, van Persi, Alba, Hulk napewno będą rozchwytywani.
 
jest jeszcze Anzy ktora pewenie tez sei ladnie wzmocni. Mnie interesuje co sie bedzie dzialo w naszej ekstraklasie. Gdzie ucieknie Rudnievs, Melikson i wielu innych i kto na ich miejsce.
 
Wisła na 100% kupi jakiegoś obcokrajowca bo na tym aktualnie opierają swój rozwój klubu. Lech jak nie trafi do pucharow to mozliwe ze poszuka kogoś młodego i utalentowanego (drugi Lewy) ale że najprawdopodobniej będą w pucharach to wyłożą grubą kasę na jakiegoś innego Łotysza, Białorusina,Węgra itp.
 
No to tu Cie zdziwie bo zarowno Probierz jak i Bednarz powiedzieli, ze beda opierac teraz kadre na Polakach
 
Rudnevs do HSV Hamburg odchodzi.







Real chyba robi wyprzedaż. Z pewnością odchodzi Kaka i Carvalho pewnie. Oby tylko Higuaina nie sprzedawali :( Zakup pewnie prawego obrońcy , bo Arbeloa gra w kratke , a i tak nie ma zmiennika. Lass pewnie też odejdzie. Trochę kadra się wyszczupli.
 
No to Piszczek do Realu.



Zwlaszcza ze juz sie HSV utrzymalo bo podobno mialo byc tak, ze jak sie utrzymaja to Rudnevs tam oddejdzie.
 
Kagawa ma odejść z Borussi może trafić do MU. Barios odchodzi do Chin więc mistrz Niemiec też kogoś zakupi.
 
Ogladam Arsenal - Norwich. Ładny gol Benayouna, Szczesny wpuscil dwa farfocle. Slaby sedzia, w dodatku drukuje dla Arsenalu.
 
Lewy i 2-0 :D

Lewy i 3-0 :D
(Niewiele brakło a bramka byłaby Piszczka, ale póki co jest asysta :))

Kuba i 4-0 :D

Kosmiczna pierwsza połówka Polaków.
 
http://en.wikipedia.org/wiki/Top_association_football_goal_scorers_in_a_single_season



bardzo ciekawe statystyki.



Statystyki Pele są podrobione reszta jest OK.
 
To co robi Messi to jest inna planeta, rekord który może przterwać 100 lat ... chociaż gdy CR7 kończył w zeszłym roku ligę z ponad 40 golami też tak myślałem, a co mamy teraz?







I jeszcze filmik na poprawienie humoru :]



 
CR był lepszy przez cały sezon w lidze , a w końcówce dał sobie zabrać rekord. Do dupy z takim czymś xd I jeszcze straci złotą piłke.
 
Messi ma już zagwaratnowaną złotą piłkę jak jej nie dostanie po takim sezonie to będzie skandal.



72 gole w jednym sezonie to wyczyn historyczny i z tym trzeba się zgodzić. Ronaldo miał swoją szansę, ale już stracił ligę mistrzów.
 
Ale CR był bezsprzecznie lepszy w najważniejszych meczach , to on poprowadził Real do mistrzostwa Hiszpanii i zdetronizowania Barcy. Chociaż po ZP w 2010 roku można spodziewać się wszystkiego...
 
ja sobie myślałem, że 38 goli, które strzelił w jedenym sezonie gry w realu hugo sanchez, będzie liczbą nie do ruszenia.



co do złotej piłki to w rywalizacji cr- messi szanse się wyrównały, ale ciągle większe ma ten pierwszy.



jak błyśnie na euro wygra. messi w piłce reprezentacyjnej w tym roku nie ma zbyt wielu okazji, poza meczami eliminacyjnymi.



@Gambit



filmik przedni... :-)
 
Back
Top