Piłka nożna

Gratulacje dla Pepa. Jeśli rzeczywiście czuł się zmęczony tą pracą, to nie pozostaje mi nic, jak wyrazić swoje poparcie wobec tej decyzji.


Gratuluję mu sukcesów, jakie odniesie z Barceloną. Pomimo mojego sceptyzmu, życzę mu sukcesów w dalszej pracy trenerskiej.
 
Wielkie brawa dla wielkiego trenera dziękujemy pep!



Jestem spokojny bo Tito Vilanova to najlepszy strateg jakiego znam więc będzie równie dobrze, a może lepiej kto wie.
 
Nie mogę w to uwierzyć, byłem na 100% pewien, że zostanie, teraz jakkolwiek by nie wyglądała, rywalizacja Realu z Barcą straci pewien smak. Co teraz? Rzeczywiście roczna przerwa czy może Inter, Chelsea a nawet ManC? To będzie test dla Pepa, choć nie zmienia to faktu, że skończyła się pewna epoka ...
 
Szkoda, że Guardiola odszedł pasował idealnie do Barcelony, a ona do niego.Nie wyobrażam sobie za bardzo jak będą grali bez niego.
 
Wielki szacunek dla Pepa, gość z klasą, mam nadzieję, że w pełni odpocznie i szybko wróci na ławkę trenerską(po cichu liczę na Premiership).
 
Narodowy: Zdaniem ministra tylko na sparingi

Mecze bez ryzyka agresji • tylko do tego nadaje się Stadion Narodowy zdaniem ministra spraw wewnętrznych. Jacek Cichocki uważa, że zespoły ligowe nie mogą na tym obiekcie grać o stawkę, bo nie był dla nich projektowany.

W rozmowie z Radiem Zet szef MSW zwrócił uwagę, że obecnie na "Narodowym" nie da się rozgrywać meczów klubowych o stawkę. • <q>Narodowe Centrum Sportu zapewnia, że ten stadion to przedsięwzięcie, które ma przynosić zyski i utrzymywać się nie tylko z imprez piłkarskich, ale też z różnego rodzaju innych przedsięwzięć. Jest on jednak zbudowany według innych zasad niż stadion do rozgrywania meczów ligowych o podwyższonym ryzyku. Nie ma oddzieleń dla kibiców różnych drużyn</q> • mówił Cichocki w Radiu Zet.

Minister oglądał z trybun sparing Legii z Sevillą i obserwował mieszanie się widzów na różnych sektorach. Dlatego uważa, że obiekt nie jest przygotowany do przyjęcia dwóch antagonistycznych grup kibiców. • <q>Prawdę mówiąc nie rekomendowałbym tam dziś odbywania meczu, na którym moglibyśmy spodziewać się zachowań agresywnych</q> • ocenił. Jego zdaniem takimi meczami nie będą jednak spotkania Euro 2012.

Stanowisko ministra stoi w sprzeczności z planami Narodowego Centrum Sportu i PZPN, które deklarowały, że na Stadionie Narodowym mają się odbywać najważniejsze mecze klubowe, jak finał Pucharu Polski. Przypomnijmy, że w tym roku mecze o Puchar i Superpuchar Polski zostały odpowiednio prześnione do Kielc i odwołane z powodu nieprzygotowania obiektu. Deklarowanym powodem była jednak niedostateczna łączność policyjna w piwnicach stadionu, a nie brak możliwości segregacji tłumu na trybunach.

Warto też wspomnieć, że architekci z firmy JSK, którzy projektowali stadion, mają odmienne zdanie od ministra Cichockiego. W wywiadzie podczas badań naukowych nad przemianami stadionów tłumaczyli że na Stadionie Narodowym można z powodzeniem organizować nie tylko mecze Reprezentacji, ale też mecze klubowe.
stadiony.net
 
Ach Ci wstrętni kibole. Oprawą mi mecz zasłonili :



TWgSH.jpg








A tak na serio to jak na necie obejrzałem foty yo mnie ciary przeszły. Szkoda, że nie widać stoboli na zdjęciu. Dodam tylko, że całosć została ręcznie namalowana. To nie żaden druk cczy inne cuda na kiju :)
 
trzy sprawy:



1. pep guardiola:



jestem rozczarowany, ale decyzję szanuję i dziękuję ze te wszystkie wspaniałe chwile...



wydaje mi się, że pep czuł, że więcej może z tego zespołu nie wycisnąć, a jak widać konkurencja nie śpi i każdy kolejny sezon byłby trudniejszy.



bezpiecznie wycofał się jako zwycięzca tworząc najlepszy klubowy team w historii tej gry.



odnoszę wrażenie, że największym jego problemem stał się... pierwszy sezon pracy, gdzie wygrał wszystko co możliwe i automatycznie zawiesił sobie poprzeczkę najwyżej jak można.



wybór vilanovy to bezpieczne posunięcie ze strony kierownictwa.



facet zna klimat, może kontynuować myśl pepa, a jak coś pójdzie nie tak- zawsze może wrócić do roli asystenta zwalniając miejsce dla trenera z dużym nazwiskiem...



2. west ham



niestety...



kiepski marzec ( 5 kolejnych remisów) i jeden punkt zdobyty w meczach z bezpośrednimi rywalami do awansu, spowodował, że teraz zamiast pewnego awansu mamy... niepewne baraże...



mam nadzieję, że ten awans będzie, inaczej ekipa może się posypać...



trzymam kciuki...



3. zdjęcie powyżej...



kozak... :-)
 
Suarez dzisiaj pozamiatał :)


http://www.dailymotion.com/video/xqgeey_norwich-vs-liverpool-0-3-goals-highlights_sport
 
A Legia znowu dzisiaj gra padake. Tak to jest jak się nie ma żadnego pomocnika kreującego grę tylko samych defensorów.
 
U nas w kraju Legia za wszelką cenę chce oddać mistrza, reszta też za bardzo go nie chce.Będą jaja jak Lech jeszcze majstra zgarnie,choć niedawno byli w środku tabeli.
 
Tak to jest jak się gra słabym Kucharczykiem, Zyro, który jakby po melanżu był, bez ofensywnego rozgrywającego. Na siłe Skorża wypycha tą młodzież, która często nie daje rady.
 
@up



a niby kogo ma wypuszczać w pierwszej 11? Novo lub Blanco? Legia ma taki a nie inny skład personalny i teraz gówno wychodzi na wierzch czyt. transfery z zimy.



Jutro derby Manchesteru i Krakowa, będzie się działo ...
 
Zyro i kucharczyk grają w sumie regularnie. Skorża stawia na młodych, ale nie zawsze się to sprawadza. Powiedz mi jak ma się pokazać Novo i Blanko skoro Novo gra ogony a Blanco w ogóle nie wchodzi? Novo wszedł na koniec i pokazał więcej niż Kucharczyk przez cały mecz. Legia gra dobrze na wyjazdach a u siebie jak jest zoobowiązana do atakowania to nie daje rady z dwoma defensywnymi środkowymi pomocnikami.
 
Torres strzela, Boriello tez a Juventus wygrywa na wyjezdzie z Novara w derbach Piemontu 4-0. 2 gole dolożył Mirko Vucinic i 1 gola Arturo Vidal.



http://www.metacafe.com/watch/8433892/novara_juventus_0_4_enrico_zambruno/



Vidal to jedno z objawien tego sezonu, z marszu stal sie gwiazda i ulubiencem kibicow Juve. Przyklad ze nie trzeba wydawac duzych pieniedzy by kupic swietnego pilkarza. Kolejny przyklad to Andrea Barzagli.



W Serie A pozostaly 3 kolejki, na czele Juventus z przewaga 3pkt nad AC Milanem i lepszym bilansem w bezposrednim starciu.



FORZA JUVE, 30 Scudetto tuż tuż !
 
Troche dziwi mnie wzrost wartosci Storariego, który bądz co badz broni sporadycznie, oraz wartosc Bonucciego 15mln tez chyba troszke zawyzona.
 
vidal juz w leverkusen byl przekozakiem, a sprzedali go tak tanio, bo mu sie umowa konczyla i nie chcial jej przedluzac
 
Vidala to ja do fm 2008 odrazu brałem, bo koks był ;d. Nie dziwie się, że zrobił kariere.
 
Negatyw. Wiedziałem , że będą chcieli zrobić prezent Pepowi. Dobrze , że jak 7-0 to Messi tylko 2 skoro dogonil CR'a xd
 
biedne Rayo. Dziś derby Manchesteru jakie typy ? mam nadzieję, że City powtórzy wyczyn z old trafford może nie koniecznie wynik, ale zwycięstwo. Zadowoli mnie 1-0 ale stawiam na 3-1 dla City
 
Back
Top