Piłka nożna(typy,analizy)

1625954538725.png


Ciężko przejść obojętnie obok takiego kursu na gola drużyny mającej takich zawodników jak Messi czy Martinez. Pograne w różnych konfiguracjach z UFC.
 
View attachment 23474

Ciężko przejść obojętnie obok takiego kursu na gola drużyny mającej takich zawodników jak Messi czy Martinez. Pograne w różnych konfiguracjach z UFC.
21 minut i mamy to ;-)

aha zapomniałem dodać, że mają jeszcze Di Marie :) oby jeszcze udało im się awansować. :bleed:
 
Bado awans @4.30 teraz, zasada bramek na wyjeździe już się chyba nie liczy od tego sezonu. Kusi pograć.
 
Mozliwe to jest, obie ekipy maja klopoty w obronie wiec zobaczymy jak sie mecz ulozy. Pewnie Emreli cos strzeli i jakos sie uda awansowac. Flora Tallinn juz czeka w nastepnej rundzie i obie ekipy powinny ja lekko zrobic
 
@MORANES, co myślisz, warto stawiać w pierwszej kolejce na Liverpool, Napoli, PSG, Inter? Śledziłem sparingi i na moje powinni swoje mecze wygrać.
 
@MORANES, co myślisz, warto stawiać w pierwszej kolejce na Liverpool, Napoli, PSG, Inter? Śledziłem sparingi i na moje powinni swoje mecze wygrać.
Ogromne jest prawdopodobieństwo, że coś z tego się wykolei z tego samo Napoli już nie wróży nic dobrego, starty poczekaj, przemyśl nie zagalopuj się.
 
Jak na moje nigdy nie warto jest stawiać pierwszych kolejek zbyt mało informacji żeby coś przewidzieć mimo, że coś wydaję się pewne a sparingi nie są miarodajne. Value w takich meczach nie znajdziesz ale każdy zrobi co chcę takie moje zdanie :D
 
Gra ktos dzisiaj Śląsk z Łęczna?
ja gram ale waham się pomiędzy 1/btts albo 1/+2,5 - WKS dobrze radzi sobie w ataku ale ma dziurawą obronę, ale nie jestem pewny czy łęczna nie jest tak chujowa, że nie uda im sie trafić.
 
Chętnie bym połączył awans z czymś. Masz coś wartego uwagi z pucharów jeszcze?
Jeszcze nie skupiałem się na reszcie ale na pierwszy rzut oka widziałem np. bramkę Tiraspolu po @1.75 wydaję się ciekawe ale nie wiem czy to jest warte uwagi muszę w chwili czasu sobie usiąść prześledzić resztę.
 
Back
Top