Piłka nożna(typy,analizy)

obawiam się, że twojego singla za wirtualne 5k na 19 latka-debiutanta na freakowej gali nic nie przebije :beczka:
zarzucasz brak skuteczności, nie wklejając żadnego kuponu a tylko obracając wirtualnymi tysiącami:lol:

zaskoczę Cię, ale ja grając kilka dyscyplin wychodzę raczej na +, ale nie mam potrzeby dokładnie pisania ile aby podbudować sobie ego na forumku


btw. mi też uwalili(cofka w 46 i nietrafiony karny) parę stówek poszło się jebać ale chuj, czekam na kolejną galę i propozycję singla z kursem 1.6 od naszego analityka sportowego :mamed:


View attachment 21072
Mecz ledwo sie skonczyl a Ty juz pędzisz na cohones zeby mu dogryźć...Pewnie postawiłeś i nie weszło skoro tak szybko sie tu znalazłeś...A Kiedy Ty sie nauczysz ze „analizy”to mozna miedzy bajki włożyć ?Pewnie oglądałeś mecz i widziałeś ze w 85 minucie Lazio nie strzeliło karnego a w 96 był słupek,takie zdarzenia tez przewidują twoje analizy ? Pamietam jak dołączyłeś na forum to byłeś „normalny”gość ale od jakiegos czasu zachowujesz sie jak bys pozjadał wszystkie rozumy...alfa i omega bukmacherki sie znalazł...Tragicznu sie zrobił ten dział,nic dziwnego ze po pożarze tyle osob nie wróciło.
Zwała musi być :rutekajak: między innymi z takich bolidupców jak wy. Na cohones to już tradycja że gdy ktoś jest zbyt pewny betu to w przypadku niepowodzenia jest wyśmiany, można to uznać za swego rodzaju czarny humor jeśli ktoś ma trochę dystansu do tego wszystkiego.
@;-) Małe sprostowanie tam miałem wtope nie na 5k a na 5650 pln. Zaszalałem z tym Nikielem tym bardziej że bazowałem tylko na media treningu i ważeniu :DC: Gdyby Parke przegrał byłoby ok 20k na minusie a tak jest +2300 więc i tak się ciesze.
 
Last edited:
Zwała musi być :rutekajak: między innymi z takich bolidupców jak wy. Na cohones to już tradycja że gdy ktoś jest zbyt pewny betu to w przypadku niepowodzenia jest linczowany, można to uznać za swego rodzaju czarny humor jeśli ktoś ma trochę dystansu do tego wszystkiego.
tylko tyle Ci się udało wysrać?

z tego co widzę to ty pierwszy wykazałeś się bólem dupy, bo nie wszedł typ na lazio (gdzie akurat kurs 2,2 na nich grających z petami był o wiele bardziej uzasadniony niż stawianie debiutanta-dzieciaka na freakowej gali ale jebać)

koło chuja mi ta lata możesz nawet grać za 10k te przeanalizowane pewniaki w swoim świecie, być na + i kwestionować granie innych dyscyplin gdzie niejednokrotnie kursy tj. 1.15 na grzebyka, parnassa itd. pokazały, że to tylko sport i nie ma pewniaków zarówno w mma jak i piłce nożnej, może to kiedyś zrozumiesz smyku :beczka:

na tym kończę, żyj sobie dalej w swoim świecie polecając ludziom granie swoich pewniaków za wirtualne tysiące :mamed:
 
tylko tyle Ci się udało wysrać?

z tego co widzę to ty pierwszy wykazałeś się bólem dupy, bo nie wszedł typ na lazio (gdzie akurat kurs 2,2 na nich grających z petami był o wiele bardziej uzasadniony niż stawianie debiutanta-dzieciaka na freakowej gali ale jebać)

koło chuja mi ta lata możesz nawet grać za 10k te przeanalizowane pewniaki w swoim świecie, być na + i kwestionować granie innych dyscyplin gdzie niejednokrotnie kursy tj. 1.15 na grzebyka, parnassa itd. pokazały, że to tylko sport i nie ma pewniaków zarówno w mma jak i piłce nożnej, może to kiedyś zrozumiesz smyku :beczka:

na tym kończę, żyj sobie dalej w swoim świecie polecając ludziom granie swoich pewniaków za wirtualne tysiące :mamed:
Ty jesteś jakiś niedorozwinięty czy co jest z tobą nie tak? Frustracja wylewa się z twojego posta że aż mi cię żal. Nie odróżniasz bólu dupy od szydery dzieciaczku :putinlaugh: Swoją drogą ładnie wam zaszczepiłem "smyka" papugi :rutekajak:
 
Zdaniem włoskich mediów, zawodnicy Benevento na mecz z Torino udadzą się autokarem. Ten, kto podróżował autobusem na kolonie lub wakacje, doskonale wie, jak "przyjemna" może być to podróż. Benewent, z którego pochodzi ekipa "Czarowników" położony jest na południu Włoch, a Turyn... na północy. Obie miejscowości dzieli więc ok. 900 kilometrów, a podróż na mecz ma zająć aż 12 godzin. W ten sposób prezes klubu chce ukarać zawodników za spadek z Serie A.

Jeśli to nie jest fake news, to kurs na Torino 1.83 warty zagrania. Mecz o nic, bo w kwestii spadku już wszystko jasne, ale Torino u siebie będzie chciało to wygrać.
 
Wolves vs United typ 2 kurs 2,82
United powinni na spokojnie wygrać z Wilkami, ostatni mecz sezonu, obie drużyny o nic, Wolves ostatni mecz pod wodzą Nuno, ale myślę że to nic nie da a kurs bardzo kuszący, United w tym sezonie mocne na wyjazdach
 
Wolves vs United typ 2 kurs 2,82
United powinni na spokojnie wygrać z Wilkami, ostatni mecz sezonu, obie drużyny o nic, Wolves ostatni mecz pod wodzą Nuno, ale myślę że to nic nie da a kurs bardzo kuszący, United w tym sezonie mocne na wyjazdach

Nie neguję typu, być może będzie trafny. Jednak trzeba pamiętać, że United trzy dni później grają finał Ligi Europy. Więc można z doświadczenia założyć, że cały pierwszy skład na boisku w meczu z Wilkami się nie pojawi oraz że nie będą za wszelką cenę walczyć o wynik mając przed sobą szanse na jedyny tytuł w tym sezonie.
 
Wolves vs United typ 2 kurs 2,82
United powinni na spokojnie wygrać z Wilkami, ostatni mecz sezonu, obie drużyny o nic, Wolves ostatni mecz pod wodzą Nuno, ale myślę że to nic nie da a kurs bardzo kuszący, United w tym sezonie mocne na wyjazdach
Też pogralem UTD, ale ich 2 gole (widzę tam bardziej 2:2 niż 0:1 jeżeli mieliby nie wygrać), wypadałoby przypieczętować wicemistrzostwo. Liverpool, Chelsea, Tottenham, Leicester mogą podejść do gry bardziej zachowawczo (walka o lm/le) tak tutaj Manchester nie ma nic do stracenia i liczę na otwarty meczyk z overem.
 
Zobaczcie sobie sklad united :) Jak oni tam strzela dwa gole to bedzie cud
No faktycznie średni, wierzę w pokaz siły rezerwowych. :bleed:


1621780851448.png

Kurs na Milan 2.75 :zakręcony:
 
Spoko, mi chelsea pierdoli kupon, niech jeszcze zbiora wpierdol w LM to dopiero bedzie smiech na sali
 
Wygraj z City, wygraj z Lisami, wyeliminuj Real z LM i wyjeb się na końcu z Aston Villą. :beczka:


edit: dobra ruszyła maszyna 2:1, może ov.1.5 pokryją chociaż :D
 
Wolves vs United typ 2 kurs 2,82
United powinni na spokojnie wygrać z Wilkami, ostatni mecz sezonu, obie drużyny o nic, Wolves ostatni mecz pod wodzą Nuno, ale myślę że to nic nie da a kurs bardzo kuszący, United w tym sezonie mocne na wyjazdach
Siadło
 
No faktycznie średni, wierzę w pokaz siły rezerwowych. :bleed:





View attachment 21289
Kurs na Milan 2.75 :zakręcony:
:Duke3d:

Też pogralem UTD, ale ich 2 gole (widzę tam bardziej 2:2 niż 0:1 jeżeli mieliby nie wygrać), wypadałoby przypieczętować wicemistrzostwo. Liverpool, Chelsea, Tottenham, Leicester mogą podejść do gry bardziej zachowawczo (walka o lm/le) tak tutaj Manchester nie ma nic do stracenia i liczę na otwarty meczyk z overem.
:Duke3d:
Takie coś 4fun leci.:tysoncoffe:
Manchester czeka w przyszłym tyg. finał le, więc w teorii mogą odpuścić, ale ciężko przejść obojętnie koło takiego kursu na 2 gole z petami. Wypadałoby przypieczętować wicemistrzostwo po kompromitacjach z Leicester, Fullham i Liverpoolem.
Do tego puchar w portugali w którym ewentualna dogrywka może ujebać kuponik, ale nie przekonuje mnie gra Bragi więc próbuję na czysto.
No i Varela pożyczony bodajże od @Evo

No i chuj, że Benfica wtopiła. Kto by się spodziewał, że geniusze dostaną w 18 minucie czerwoną kartkę grając w finale?:beczka:


Taki maxizysk siadł:
1621894927863.png


jeszcze taka tasiemka siadła (sorry, że nie wrzuciłem ale stawiałem w kilka minut najebany także nie byłem do końca pewien :mamed:



także bawimy się dalej :rutekajak:


aha @Kurwantes na piłce nie ma zysku :kis:
 
Chelsea dzisiaj wygra LM panowie to jest pewniak, kurs 2.75.
Dobrym zakładem jest też tutaj over 4.5 kartek po kursie 1.98.

Przypominam tylko ostatni mecz, gdzie Tuchel rozpracował Guardiole i Chelsea miała pełną kontrole nad meczem, tam mógł być pogrom ale 3 bramki nie uznane przez VAR. Puchar też z nimi wygrali, Tuchel 5x lepszy od Pepa, który zawsze wpierdol dostaje jak mu Messiego zabrali.
Cześć i czołem.
 
Tu nawet na kuponie 1X za @1.25 jest zagrożone (zagrałem bezpieczniej po przeczytaniu tutaj o nich co nieco) :o o:
 
Back
Top