Piłka nożna(typy,analizy)

W sumie należy im się: wyeliminowali Atletico, Real. Tuchel wyjaśnił paryżan, szejkowie bez wygranej lm. Szkoda jedynie Guardioli, ale mecz ewidentnie pod dyktando niebieskich. Także oby dowieźli/wygrali w ewentualnej dogrywce.
 
W sumie należy im się: wyeliminowali Atletico, Real. Tuchel wyjaśnił paryżan, szejkowie bez wygranej lm. Szkoda jedynie Guardioli, ale mecz ewidentnie pod dyktando niebieskich. Także oby dowieźli/wygrali w ewentualnej dogrywce.
Stawiałem Chelsea z ekipami z Madrytu, ale tutaj mimo wszystko spodziewałem się szybkiej dominacji City... i cholera jasna, mogłem grać :goldi:
 
Stawiałem Chelsea z ekipami z Madrytu, ale tutaj mimo wszystko spodziewałem się szybkiej dominacji City... i cholera jasna, mogłem grać :goldi:
u mnie podobnie, ale widziałem chelsea z psg w finale i wygrywające chelsea..
city mi się nie podobało już tą fartowną wygraną z dortmundem i nie sądziłem, że przejdą psg, jednak przeszli... no i ostatni mecz ligowy chelsea z astonem nie napawał optymizmem.. to mnie zmyliło, ale jebać nie był to żaden ,,pewniak" tylko finał lm dwóch dobrych drużyn mających swoje indywidualności.. szkoda, że te w city nie wypaliły, kontuzja de bruyne też napewno nie pomogła.
 
3x Tuchel wyjaśnia taktycznie Guardiole odkąd złapał za stery w Londynie. Dwa finały i dwie wygrane przy pełnej dominacji, City nie istniało w ataku pozycyjnym, Chelsea od lutego to jest maszyna w obronie pod wodzą Tuchela, nie wiem co ludzie z tym City mieli, chyba kursy tak na niektórych działają.
Rudiger, Azpi, Kante i Havertz kozak mecz zagrali. Chelsea pewniaczek dnia, łatwo weszło.

Pięknie Chelsea dała zarobić w tej LM, ciągle gruby underdog, a wyjaśniali po kolei mocarzy z Madrytu i Manchesteru.

:dance:
 
Polska - Rosja - bts, Węgry potrafiły strzelić nam 3 gole, a reprezentację Rosji stawiam nieco wyżej. Poza tym będziemy pewnie znowu grać 3 obrońców. Fajnie byłoby zobaczyć również gola z naszej strony. Typ bardziej życzeniowy niż pewny, raczej dorzucony aby się przyjemniej oglądało. Kurs 1.80 -widzę w tym potencjał. :crazy:
 
No ja tez dałem na to, że obie strzelą, kursy są przyzwoite. Mam to na dublu.
1f0a8e924b57d.png
 
Polska - Rosja - bts, Węgry potrafiły strzelić nam 3 gole, a reprezentację Rosji stawiam nieco wyżej. Poza tym będziemy pewnie znowu grać 3 obrońców. Fajnie byłoby zobaczyć również gola z naszej strony. Typ bardziej życzeniowy niż pewny, raczej dorzucony aby się przyjemniej oglądało. Kurs 1.80 -widzę w tym potencjał. :crazy:
Szybko poszło. :)

No ja tez dałem na to, że obie strzelą, kursy są przyzwoite. Mam to na dublu.
1f0a8e924b57d.png
Graty.:wink:
 
Ja próbuję jeszcze coś takiego.
 
Argentyna @1.59
Lautaro Martinez strzeli bramkę @2.90

Typ na nockę. Argentyna świetnie spisuje się w tych eliminacjach, bardzo dobra i ciasna obrona, nie tracą praktycznie bramek, styl gry jak Juve za czasów Allegriego, ostatni gwizdek dla pokolenia Messiego do zdobycia jakiegoś ważnego trofeum. Natomiast Chile bo udanych ostatnich latach i triumfach w Copa, zaczyna pikować mocno w dół, słabe eliminacje w ich wykonaniu gdzie udało im się wygrać jedynie 1 z 4 meczów i to z słabiutkim Peru, które jest tam dostarczycielem punktów.
Chilijskie gwiazdy są obecnie past prime, Vidal, Sanchez czy Bravo w bramce to już nie jest to, ich czas minął, kadrę trzeba odmładzać same dziadki, obrona to samo Coliqueo czy Medel to już 35+ latkowie, szczególnie ta prawa strona wahadła + obrońcy, gdzie Messi będzie nimi kręcił jak zechce.

Reuda został zwolniony po tych słabych występach i teraz nowym trenerem Chile został Martin Lasarte, pod którego wodzą zagrali obecnie tylko jeden towarzyski mecz w marcu, gdzie po mękach udało się wygrać 2:1 z Boliwią, Boliwią, która w ostatnich dwóch latach wygrała tylko jeden mecz i to z śmiesznym Haiti.
Jak dla mnie typ na Albicelestes wygląda bardzo pewnie.

:tiphatb:
 
Ukraina strzeli przynajmniej 2 gole - kurs 2.06. Tyle na dziś, bez analizy bo towarzyskich się nie analizuje tylko rzuca monetą. :mamed:
Miałem grać Belgię, ale Grecja potrafi się zmobilizować na mocniejsze drużyny.
 
Ukraina strzeli przynajmniej 2 gole - kurs 2.06. Tyle na dziś, bez analizy bo towarzyskich się nie analizuje tylko rzuca monetą. :mamed:
Miałem grać Belgię, ale Grecja potrafi się zmobilizować na mocniejsze drużyny.
gol w 10 minucie także nie jest źle, poszła delikatna kontra na -1.5 po kursie 4, ale czekamy na drugi. ;)

 
gol w 10 minucie także nie jest źle, poszła delikatna kontra na -1.5 po kursie 4, ale czekamy na drugi. ;)

W 90 minucie 2:0 iiii cofka. :sad:Ukraińcy zawiedli, ale dobrze że szybko strzelili pierwszą i dzięki kontrze nie wyszło najgorzej. Koło zera.
1622750119176.png

Jutro czekamy na skopiowanego ,,pewniaczka". :lol:
1622750230360.png


Skontrowałem też inny kupon który domyka Hiszpania na 3.5k.
1622750206393.png

więc euro można oglądać na luzie ;)
 
Skandal na Copa America. Kilku piłkarzy Chile zaprosiło do hotelu panie do towarzystwa. Ci piłkarze to Jean Meneses, Arturo Vidal, Gary Medel, Pablo Galdames, Pablo Aranguiz oraz Eduardo Vargas. Zawodnicy mają być poważnie ukarani z wyrzuceniem z turnieju włącznie a sam trener myśli o podaniu się do dymisji. Wiadomość tą podała MARCA ale nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Do rozważenia dziś o 23 granie na Urugwaj z Chile. Kurs 1.9
 
Skandal na Copa America. Kilku piłkarzy Chile zaprosiło do hotelu panie do towarzystwa. Ci piłkarze to Jean Meneses, Arturo Vidal, Gary Medel, Pablo Galdames, Pablo Aranguiz oraz Eduardo Vargas. Zawodnicy mają być poważnie ukarani z wyrzuceniem z turnieju włącznie a sam trener myśli o podaniu się do dymisji. Wiadomość tą podała MARCA ale nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Do rozważenia dziś o 23 granie na Urugwaj z Chile. Kurs 1.9
Jakby zaprosili chłopców do towarzystwa to jeszcze by im gratulowano i brawami nagradzano :beczka:
 
Skandal na Copa America. Kilku piłkarzy Chile zaprosiło do hotelu panie do towarzystwa. Ci piłkarze to Jean Meneses, Arturo Vidal, Gary Medel, Pablo Galdames, Pablo Aranguiz oraz Eduardo Vargas. Zawodnicy mają być poważnie ukarani z wyrzuceniem z turnieju włącznie a sam trener myśli o podaniu się do dymisji. Wiadomość tą podała MARCA ale nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone. Do rozważenia dziś o 23 granie na Urugwaj z Chile. Kurs 1.9
Najważniejszej informacji nie podałeś:


Według relacji osób w hotelu, zawodników na zabawie z prostytutkami nakrył oczywiście selekcjoner. Najpierw podchmielony Arturo Vidal zaprosił selekcjonera, do skorzystania z usług pań a kiedy ten zażądał wyprosić wszystkie panie, to kazał mu tu cytat "spierdalać w podskokach"
 
Najważniejszej informacji nie podałeś:


Według relacji osób w hotelu, zawodników na zabawie z prostytutkami nakrył oczywiście selekcjoner. Najpierw podchmielony Arturo Vidal zaprosił selekcjonera, do skorzystania z usług pań a kiedy ten zażądał wyprosić wszystkie panie, to kazał mu tu cytat "spierdalać w podskokach"
No tego nie doczytałem.
 
  • Haha
Reactions: Evo
I Chile gra normalnym składem. Chuj z takimi newsami
Dziwi mnie że w dalszym ciągu niektórzy rozpatrują szanse na podstawie jakiś tam niusów skoro już okres plandemiczny pokazał że zespoły teoretycznie bardzo osłabione kadrowo ze względu na divoc i które były skazywane na pożarcie doskonale sobie radziły w okrojonych składach.
 
1625681056983.png


Zagram na Hiszpanie z Polakami to grają kurwa mecz życia i remis 1:1.
Zagram Polaków, że z grupy wyjdą to skompromitują się ze Słowacją.
Zagram na Polaków 1X ze Szwedami to dostają w 90 minucie gola na 2:3.
Zagram klasycznie 1X na te Bodo śmieszne to osłabiona Legia wygrywa sobie na wyjeździe na murawie która jej nie pasuje z zespołem w rytmie meczowym.

Pierdolę. Jedyne co warto stawiać to na Hurkacza po kursie minimum 3+, bo jak wyjdzie w roli faworyta po 1.20 to przepierdoli.

Miałem go grać z dziadkiem Federerem to dodałem te Bodo śmieszne do kuponu. :lol:

Gol Danii miał zamykać na 3 koła, także na spokojnie grajcie sobie to z kursem 1.80 dzisiaj. Chuj, że Anglia nie straciła gola od x spotkań, dzisiaj wchodzi jak w masło.
 
Back
Top