Piłka nożna(typy,analizy)

Ja twierdzę, że jest niegrywalny, co nie znaczy, że nie wygra. To spora różnica.
Wiem wiem, po prostu zauważyłem że barthez ma tendencje do sugerowania się czyimś zdaniem i sądzę że w tym przypadku też tak było.
 
Dzisiaj barca powinna gladko wygrac ale kurs 1.15 nie przekonuje. Gra ktos cos ciekawego na ten mecz?
 
LIVE
Manchester City- Leeds
Leeds dostało czerwo i cała druga połowe bedzie grało w osłabieniu przeciwko City. Chyba nic wiecej nie musze dodawać.
@1.90 Manchester City
 
LIVE
Manchester City- Leeds
Leeds dostało czerwo i cała druga połowe bedzie grało w osłabieniu przeciwko City. Chyba nic wiecej nie musze dodawać.
@1.90 Manchester City
No faktycznie nic nie trzeba dodawać 2-1 dla Leeds :D co za gamonie.

:beczka:
 
Temat coś umarł. Jak tam po Realu?


Finał Chelsea vs PSG:zakręcony:i Tuchel który eliminuje PSG.
 
No Chelsea - Real mega bliski mecz i w rewanżu czuje, że będzie podobnie i zobaczymy dogrywkę lub karne a ogólnie to myślę,że City bierze PSG jak dla mnie są po prostu lepsi. Może jakiś Real-City finał.
 
Dla mnie dzis City to bierze jakies drobne na nich poszły ale raków dzis odpuścił a dalem ich z nimi na kupon
 
Salernitana - Monza
Salernitana @2.80
8 zawodników Monzy poleciało do kasyna się zabawić i zarząd ich zawiesił na fortunie już nie ma meczu w ofercie myślę, że warto spróbować dobry kurs i jeszcze grają na wyjeździe.
Salernitana jest najlepszym zespołem grającym u siebie a dodatkowo Monza jest w kiepskiej formie do tego dochodzi całe to zamieszanie.
 
Salernitana - Monza
Salernitana @2.80
8 zawodników Monzy poleciało do kasyna się zabawić i zarząd ich zawiesił na fortunie już nie ma meczu w ofercie myślę, że warto spróbować dobry kurs i jeszcze grają na wyjeździe.
Salernitana jest najlepszym zespołem grającym u siebie a dodatkowo Monza jest w kiepskiej formie do tego dochodzi całe to zamieszanie.
Bez podstawowych graczy sobie poradzili -
 
Sevilla X2 po 1.9 jak najbardziej do lutowania. Real bez formy, Ramosa, Varane, Mendyego i Carvajala czyli podstawowej czwórki obrońców. A Sevilla nadal ma szanse na mistrza i gra dobrze cały sezon.
 
No,ale gdybyś nie zobaczył efektu na koniec miesiąca to byś nie spróbował?
Nie. Gość gra widzę głównie remisy. Ostatnio seria wtop po kilku wygranych. Jestem przekonany, że po 200 typach YIELD mógłby się nawet odwrócić.
 
Gość gra widzę głównie remisy
No właśnie nie. Widać, że nie gra chybił trafił tylko analizuje i kursy nawet 1/2 trafiał @5 albo @6.
Nie jest to przypadek po prostu wie jak grać choć tak jak mówie z ciekawości sprawdzę na koniec maja.
 
No właśnie nie. Widać, że nie gra chybił trafił tylko analizuje i kursy nawet 1/2 trafiał @5 albo @6.
Nie jest to przypadek po prostu wie jak grać choć tak jak mówie z ciekawości sprawdzę na koniec maja.
Nie będę Ci tłumaczył, że to nie ma żadnego znaczenia. Znajdź mi gościa, który ma 52% skuteczności na średnim kursie 3.66 i rozegrane co najmniej 200 typów to podyskutujemy. Jesteś trochę zbyt naiwny :)

Od razu Ci napiszę - nie znajdziesz.
 
  • Like
Reactions: ;-)
No właśnie nie. Widać, że nie gra chybił trafił tylko analizuje i kursy nawet 1/2 trafiał @5 albo @6.
Nie jest to przypadek po prostu wie jak grać choć tak jak mówie z ciekawości sprawdzę na koniec maja.
Chłopie przecież typersi.pl to jest strona czysto konkursowa, raz jeden ma taki wynik za miesiąc będzie miał kto inny. Gość podał 19 typów, że mu 10 weszło to żaden wyczyn, przy kolejnych 20 może mieć dalej 10 trafionych, próbka 19 typów to jest NIC tak jak pisze @Evo.
Chcesz takich typów i bardziej wiarogodnego wyniku to nie szukaj na stronach konkursowych, gdzie chłop walczy o bon na 100 euro do bukmachera, no proszę Cie. Podjarałeś się jak Janusz, nie wiadomo czym, bez urazy ale trochę to śmieszne :D
 
Dzisial polecam zagrać Lazio kurs 2.15, będą chcieli wygrać ten mecz z Torino, mają motywację, muszą wygrać, są lepsi. Ostatni ważny mecz w sezonie.
 
Dzisial polecam zagrać Lazio kurs 2.15, będą chcieli wygrać ten mecz z Torino, mają motywację, muszą wygrać, są lepsi. Ostatni ważny mecz w sezonie.
Jaką mają motywację? Torino zdobywając jeden punkt w tym meczu utrzymuje się w lidze a Lazio już o nic nie gra, więc wg mnie Torino od 1 min będzie zapieprzać do upadłego
 
Jaką mają motywację? Torino zdobywając jeden punkt w tym meczu utrzymuje się w lidze a Lazio już o nic nie gra, więc wg mnie Torino od 1 min będzie zapieprzać do upadłego
Simone Inzaghi to brat Filippo, a ten drugi przecież trenuje Benevento. Jak Lazio wygra to Torino vs Benevento o awans w niedziele, a Simone mówił na konfie, że wychodzi tutaj mocnym składem i nikogo nie oszczędza: Reina; Marusic, Luiz Felipe, Radu; Lazzari, Milinkovic-Savic, Leiva, Luis Alberto, Lulic; Andreas Pereira, Immobile
Torino dziurawe strasznie, Lazio ich rozpyka.
Pomijając już nawet kwestię, że brat poda rękę bratu to Lazio vs Torino jest spinka za ostatni mecz, gdzie Torino składało protest bo Ciro i ktoś tam jeszcze weszli w końcówce i ich pykneli, a mieli nie grać bo covid. Tam kary finansowe były, grożenie degradacją nawet, a Lotito powiedział, że się zemści :bayan:
 
Dzisial polecam zagrać Lazio kurs 2.15, będą chcieli wygrać ten mecz z Torino, mają motywację, muszą wygrać, są lepsi. Ostatni ważny mecz w sezonie.
Zgrywałeś takiego eksperta a tu słaby debiut na cohones panie kolego :waldeklaugh: Kiedy wy się nauczycie że na piłce nożnej się wtapia, tu analizy nic nie pomogą.
 
Zgrywałeś takiego eksperta a tu słaby debiut na cohones panie kolego :waldeklaugh: Kiedy wy się nauczycie że na piłce nożnej się wtapia, tu analizy nic nie pomogą.
obawiam się, że twojego singla za wirtualne 5k na 19 latka-debiutanta na freakowej gali nic nie przebije :beczka:
zarzucasz brak skuteczności, nie wklejając żadnego kuponu a tylko obracając wirtualnymi tysiącami:lol:

zaskoczę Cię, ale ja grając kilka dyscyplin wychodzę raczej na +, ale nie mam potrzeby dokładnie pisania ile aby podbudować sobie ego na forumku


btw. mi też uwalili(cofka w 46 i nietrafiony karny) parę stówek poszło się jebać ale chuj, czekam na kolejną galę i propozycję singla z kursem 1.6 od naszego analityka sportowego :mamed:


1621371007030.png
 
Zgrywałeś takiego eksperta a tu słaby debiut na cohones panie kolego :waldeklaugh: Kiedy wy się nauczycie że na piłce nożnej się wtapia, tu analizy nic nie pomogą.
Mecz ledwo sie skonczyl a Ty juz pędzisz na cohones zeby mu dogryźć...Pewnie postawiłeś i nie weszło skoro tak szybko sie tu znalazłeś...A Kiedy Ty sie nauczysz ze „analizy”to mozna miedzy bajki włożyć ?Pewnie oglądałeś mecz i widziałeś ze w 85 minucie Lazio nie strzeliło karnego a w 96 był słupek,takie zdarzenia tez przewidują twoje analizy ? Pamietam jak dołączyłeś na forum to byłeś „normalny”gość ale od jakiegos czasu zachowujesz sie jak bys pozjadał wszystkie rozumy...alfa i omega bukmacherki sie znalazł...Tragicznu sie zrobił ten dział,nic dziwnego ze po pożarze tyle osob nie wróciło.
 
Back
Top