Piłka nożna(typy,analizy)

Widzę, że nie ma na razie starego działu z innymi dyscyplinami to piszę tu:

Zaksa win 1 set 2.05 - nasi w formie i rytmie meczowym. Zenit ostatnio przerwa w grze, więc na początku mogą mieć problem z wejściem w mecz. Ogólnie można myśleć o granie w stronę Kędzierzyna na cały mecz, ale z biegiem minut mecz może się wyrównywać. Ja idę na 1 seta.

Nishikori win 1.80 - Harris tutaj jedzie życiówkę. Bardzo szybkie korty, trzyma się na serwisie. Japończyk czysto tenisowo jest lepszy. Grałem go w ostatnich tygodniach mocno i mnie do tej pory nie zawiódł. Liczę na to, że Harris troszkę zacznie mniej trafiać serwisem, a jak dojdzie do dłuższych wymian to tam powinien górować Nishikori.

Trefl Sopot win 1.75 - Cukier sezon przegrany. Widziałem ich ostatni mecz. W 1 połowie super siedziała im skuteczność i trójki. W drugiej połowie wyglądali katastrofalnie (zwłaszcza w 3 kwarcie) i cudem uniknęli porażki. Trefl złapał formę i walczy o jak najlepsze rozstawienie w play off. Jak zagrają swoje to powinni to wziąć, bo Toruń prędzej czy później się przytnie.
 
Węgry - Polska w tym tygodniu w czwartek jak typujecie ?

Polska X2 @1.28 na kupon bezpiecznie czy nie ?
 
Węgry - Polska w tym tygodniu w czwartek jak typujecie ?

Polska X2 @1.28 na kupon bezpiecznie czy nie ?
Generalnie ten mecz jest kluczowy pod względem awansu na mistrzostwa świata zakładając, że Anglia wychodzi z 1 miejsca więc obie ekipy będą walczyć. Polska jak to Polska ma Lewego, Zielińskiego itd a jak przychodzą mecze reprezentacji to wychodzi kupsko a nie wiadomo też co nowy trener tam wykombinuje a co do Węgrów no to ostatnimi czasy zrobili mega robotę i mega progres, najpierw wywalczyli awans do Euro, pokonując w barażowych meczach Bułgarię 3-1 i Islandię 2-1, a potem wywalczyli awans do pierwszej dywizji Ligi Narodów, wygrywając silną grupę z Rosją, Serbią i Turcją a to coś znaczy. Dodatkowo na węgierskim portalu jest info, że zawodnicy są po testach na koronę, wszyscy są zdrowi więc będą mieli mocną ekipę. Ciężki mecz się zapowiada jak dla mnie bramowy remis i chyba tak zagram tylko, żeby się lepiej to oglądało ale w każdą stronę może to pójść nie wiem czy 1.28 się opłaca. Mecz odbędzie się w Budapeszcie.
X+BTS @4.10
 
Węgry - Polska w tym tygodniu w czwartek jak typujecie ?

Polska X2 @1.28 na kupon bezpiecznie czy nie ?
Po takim kursie nie warto według mnie. Jak już było wyżej napisane też najbardziej skłaniałbym sie ku BTS. Jakoś nie wierzę że nowy selekcjoner odmieni od razu beznadziejny styl gry naszej reprezentacji a Węgrzy to już nie są byle ogóry do lania. Tak to widzę a jak będzie zobaczymy już w czwartek. Tzn ja nie zobaczę bo niestety będę w robocie.
 
Last edited:
Generalnie ten mecz jest kluczowy pod względem awansu na mistrzostwa świata zakładając, że Anglia wychodzi z 1 miejsca więc obie ekipy będą walczyć. Polska jak to Polska ma Lewego, Zielińskiego itd a jak przychodzą mecze reprezentacji to wychodzi kupsko a nie wiadomo też co nowy trener tam wykombinuje a co do Węgrów no to ostatnimi czasy zrobili mega robotę i mega progres, najpierw wywalczyli awans do Euro, pokonując w barażowych meczach Bułgarię 3-1 i Islandię 2-1, a potem wywalczyli awans do pierwszej dywizji Ligi Narodów, wygrywając silną grupę z Rosją, Serbią i Turcją a to coś znaczy. Dodatkowo na węgierskim portalu jest info, że zawodnicy są po testach na koronę, wszyscy są zdrowi więc będą mieli mocną ekipę. Ciężki mecz się zapowiada jak dla mnie bramowy remis i chyba tak zagram tylko, żeby się lepiej to oglądało ale w każdą stronę może to pójść nie wiem czy 1.28 się opłaca. Mecz odbędzie się w Budapeszcie.
X+BTS @4.10
X+BTS siadł zgodnie z przewidywaniami i od razu polecam pograć Anglię przeciwko naszym póki kurs grywalny nie powinniśmy mieć podjazdu, każdy aspekt gry chyba przeciwko nam nie dawno było @1.65 teraz jakieś @1.5 i pewnie będzie spadać.
 
X+BTS siadł zgodnie z przewidywaniami i od razu polecam pograć Anglię przeciwko naszym póki kurs grywalny nie powinniśmy mieć podjazdu, każdy aspekt gry chyba przeciwko nam nie dawno było @1.65 teraz jakieś @1.5 i pewnie będzie spadać.
Dokładnie. Nie mamy szans z Angolami i śmiało można grać przeciwko naszym
 
Ja bym aż tak nie szalał z tą Anglią. Po tym co odwaliła Hiszpania i Francja -grając teoretycznie z petami. Polska jakieś tam argumenty ma. Zagramy już z Glikiem w obronie, no i po remisie mamy większe zapotrzebowanie na punkty.

Gdyby wymazać z pamięci pierwszą połowę to pykneliśmy Węgry 1:3 na wyjeździe. :pytalsiektos:

Poza tym nie wiemy jak wygląda Anglia. Mamy jedynie mecz z San Marino które nie przegrało jakoś spektakularnie (tylko 0:5), oddali 2 strzały na bramkę i zdobyli nawet 1 rzut rożny! :bleed:
 
Gdyby wymazać z pamięci pierwszą połowę to pykneliśmy Węgry 1:3 na wyjeździe. :pytalsiektos:
Gdyby baba miała wąsy...
Tam było 60min widocznej przewagi Węgier.
Oddali nam ten remis na własne życzenie.
Kibicuję naszym (jak zawsze), ale z tak tragiczną obroną i taką grą jaką pokazaliśmy z Węgrami, to z Anglią dostalibyśmy z 3:0.
Moim zdaniem pod kątem zarobkowym Anglia po @1.5 jak najbardziej do gry.
 
Gdyby baba miała wąsy...
Tam było 60min widocznej przewagi Węgier.
Oddali nam ten remis na własne życzenie.
Kibicuję naszym (jak zawsze), ale z tak tragiczną obroną i taką grą jaką pokazaliśmy z Węgrami, to z Anglią dostalibyśmy z 3:0.
Moim zdaniem pod kątem zarobkowym Anglia po @1.5 jak najbardziej do gry.
No Węgry powinny to wygrać - mieli może ze dwie więcej sytuacje bramkowe
oddali remis na własne życzenie - pełna zgoda,
ale co do tej 60minutowej przewagi to trochę popłynąłeś.

Taką 60 minutową (a nawet 90 minutową) przewagę można było zobaczyć w meczu Hiszpanów/Francji a wynik jest zgoła odmienny.

Też pewnie (jeśli zdecyduję się grać w ten weekend) wrzucę tę Anglię na kupon, ale nie ma co szaleć ze stawkowaniem.
 
No Węgry powinny to wygrać - mieli może ze dwie więcej sytuacje bramkowe
oddali remis na własne życzenie - pełna zgoda,
ale co do tej 60minutowej przewagi to trochę popłynąłeś.

Taką 60 minutową (a nawet 90 minutową) przewagę można było zobaczyć w meczu Hiszpanów/Francji a wynik jest zgoła odmienny.

Też pewnie (jeśli zdecyduję się grać w ten weekend) wrzucę tę Anglię na kupon, ale nie ma co szaleć ze stawkowaniem.
Przewaga może duże słowo, ale była zwykła nieporadność u naszych. Mimo posiadania piłki na naszą korzyść, zdecydowanie więcej z gry mieli Węgrzy. O Bereszyńskim i Szczęsnym nawet nie będę pisał. U nas linia defensywna nie istnieje.
 
Gibraltar strzela gola Czarnogórze....
Ciekaw jestem jaki był kurs na to.
Gol z karnego, ale gol.
 
Zrobiłem sobie jeszcze taki kuponik na dziś z piłki na kwalifikacje MŚ.
Holandia vs Łotwa
Typ: 2 drużyna nie strzeli gola @1.23

Białoruś vs Estonia
Typ: Białoruś wygra @1.45

Norwegia vs Turcja
Typ: Turcja X2 @1.58

Słowacja vs Malta
Typ: Poniżej 3,5 gola @1.42

Czechy vs Belgia
Typ: Powyżej 1,5 gola @1.27

+gra bez podatku @1.14


AKO: @5.79

STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 509 ZŁ
 
Fajny kurs na Słowację teraz jest przy 0:2. Ciężko uwierzyć żeby przegrali u siebie z malta
 
Czy ja dobrze widzę, że na Malte przed meczem był kurs nawet @37 na STS i spadł do @18.50??
Malta 2:0 prowadzi....
Po prostu nie wierze....
 
Zrobiłem sobie jeszcze taki kuponik na dziś z piłki na kwalifikacje MŚ.
Holandia vs Łotwa
Typ: 2 drużyna nie strzeli gola @1.23

Białoruś vs Estonia
Typ: Białoruś wygra @1.45

Norwegia vs Turcja
Typ: Turcja X2 @1.58

Słowacja vs Malta
Typ: Poniżej 3,5 gola @1.42

Czechy vs Belgia
Typ: Powyżej 1,5 gola @1.27

+gra bez podatku @1.14


AKO: @5.79

STAWKA:100 ZŁ
MOŻLIWA WYGRANA: 509 ZŁ
Jedna bramka... :(
 
Easy money :mamed:

1616934263619.png
 
Back
Top