Piłka nożna(typy,analizy)

E, trzeba by się rejestrować i te całe pierdoły, nie chce mi się :fjedzia:
Słusznie bo komplikuje sie to z bonusem na start - ale na przyszłość polecam bo te bonusy lucky loser praktycznie są co tydzień.

Kupony rozliczają i zwrot robią ekspresowo. Więc można grac mecze do soboty (nawet te o 21) i później grac za zwrot lub wielokrotność stawki galę UFC.

Mój stały patent: Promka w totolotku x multi konta = potęga Janusz bukmacherki :crazy:
 
Ciężko gra się gdy 11 broni na własnej połowie i tylko mieszają zamiast grać w piłkę. Myślę, że wygramy to z 3:0 ale żałuję że nie pograłem tego chociaż poniżej 5,5 gola bo kurs pewnie był koło @1.40 a to promocja była. Szkoda
 
1616960464093.png
 
Ciężko gra się gdy 11 broni na własnej połowie i tylko mieszają zamiast grać w piłkę. Myślę, że wygramy to z 3:0 ale żałuję że nie pograłem tego chociaż poniżej 5,5 gola bo kurs pewnie był koło @1.40 a to promocja była. Szkoda
Ja dałem Węgry snm over 3.5 a Węgry chuja grają
 
Oglądając kolejny mecz naszych ktoś ma jeszcze wątpliwości co do meczu Anglia-Polska?
Ciężko gra się przeciwko drużynie, która całą jedenastka broni się przez 90 min. Polacy też dziś nie narzucili tempa że względu na mecz z Anglikami. Mogli strzelić 5,6 i cały czas grać na 100 % a w ważniejszym meczu być zajechanymi tylko po to aby Anglia miała łatwiej... Anglia też dziś z Albania 2:0 i nie pokazali nic wielkiego. Wracając do naszych to na przykładzie gry Barcelony ze slabeuszami gdzie są Barca ma posiadanie piłki 80% a przeciwnicy z dołu tabeli są ustawieni tak, żeby stracić jak najmniej i choć nie raz klepia i klepia to nic nie wychodzi więc oczekiwanie że nasi Ci wygrają 6:0 - 7:0 trochę jest nielogiczne. Jeśli Sousa zostawi Piatkowskiego, zamieni Milika na Świderskiego i Glika zatrzyma bez kombinowania to ja tu liczę na remis i pisze to całkiem serio.
 
Ciężko gra się przeciwko drużynie, która całą jedenastka broni się przez 90 min. Polacy też dziś nie narzucili tempa że względu na mecz z Anglikami. Mogli strzelić 5,6 i cały czas grać na 100 % a w ważniejszym meczu być zajechanymi tylko po to aby Anglia miała łatwiej... Anglia też dziś z Albania 2:0 i nie pokazali nic wielkiego. Wracając do naszych to na przykładzie gry Barcelony ze slabeuszami gdzie są Barca ma posiadanie piłki 80% a przeciwnicy z dołu tabeli są ustawieni tak, żeby stracić jak najmniej i choć nie raz klepia i klepia to nic nie wychodzi więc oczekiwanie że nasi Ci wygrają 6:0 - 7:0 trochę jest nielogiczne. Jeśli Sousa zostawi Piatkowskiego, zamieni Milika na Świderskiego i Glika zatrzyma bez kombinowania to ja tu liczę na remis i pisze to całkiem serio.
Optymista z Ciebie. Ja oglądając ten mecz miałem wrażenie że właśnie nasi grali na maxa a wyglądało to tak jak wyglądało bo na więcej ich nie stać niestety. Z Andora oddaliśmy 4!!! celne strzały. Bramki jakie padały to każdy widział. 1 po plecach, przy 2 Lewy najpierw się majtnął a 3 przy poważnej obronie na bank by nie wpadła. Gra naszych jest żenująca i nieporadna i takie są fakty. Ja nie widzę żadnych szans na Wembley. W środę zobaczymy kto ma rację.
 
Robert Lewandowski uszkodził więzadło poboczne w kolanie. Nie zagra z Anglią na Wembley.

Ja wjeżdzam grubo na Anglie kurs 1.45 nic ino brac zanim spadnie.
 
Ciężko gra się gdy 11 broni na własnej połowie i tylko mieszają zamiast grać w piłkę. Myślę, że wygramy to z 3:0 ale żałuję że nie pograłem tego chociaż poniżej 5,5 gola bo kurs pewnie był koło @1.40 a to promocja była. Szkoda
1,22 under 5,5 Polakow pogralem na pary taśmach. Łatwo
Na Anglików juz 1.3
 
angole już 1.32
:confused:

Czym się różni zakład na handi
1617022322443.png


jak rozumiem angole muszę w tym i tym przypadku wygrać minimum dwoma golami np. 2:0 by zakład wszedł więc skąd te różnice?
 

Attachments

  • 1617022286901.png
    1617022286901.png
    4.9 KB · Views: 14



5-6 dni powiadasz...

Od dawna było wiadomo, że ze względu na przepisy COVIDowe w Niemczech istnieje ryzyko, że Lewandowski dostanie z automatu 14 dni kwarantanny po meczu w Anglii co rzecz jasna komplikuje temat jego występu na Wembley
Jesteś prezesem PZPN, co robisz:
A. naciskasz na międzynarodową federację by zagrać mecz na neutralu ( jak wiele innych spotkań w qualu MS czy LM)
B. naciskasz na Niemcy by odpuścili debilny automat w kontekście pizdylion razy testowanego zawodnika
C. tulisz uszy po sobie i robisz idiotów z Polaków wymyślając fejk-kontuzję

RB Leipzig - Bayern Munich 2 @1.68 dnb​

rano za czystą dwójkę płacili @2.02, teraz @2.27 a zmieniło się w kontekście meczu tyle, że wiadomo, że Lewy zagra na świeżości, bez ciężkiego, środowego meczu repry w kościach.
Niepokoi h2h ( ostatnie 3 mecze RRR) więc biorę dnb, 4 punkty przewagi, remis akceptowalny dla Bayernu
 
Back
Top