Piłka nożna(typy,analizy)

Co myslicie o aktualnych kursach na mecz Polska - Anglia? Patrzac na nasze braki kardowe i ostatnia forme wydaje sie dosc atrakcyjny kurs na wygrana Anglii @1,82 lub over 1.5 gola Anglikow z takim samym kursem.
 
Co myslicie o aktualnych kursach na mecz Polska - Anglia? Patrzac na nasze braki kardowe i ostatnia forme wydaje sie dosc atrakcyjny kurs na wygrana Anglii @1,82 lub over 1.5 gola Anglikow z takim samym kursem.
Będzie grane na angoli
 
Co myslicie o aktualnych kursach na mecz Polska - Anglia? Patrzac na nasze braki kardowe i ostatnia forme wydaje sie dosc atrakcyjny kurs na wygrana Anglii @1,82 lub over 1.5 gola Anglikow z takim samym kursem.
Anglia pyknie naszych
 
Over 2.5 u Angolów z Węgrami @2.11 jest. Co sądzicie? Węgrzy bardzo ofensywnie grają, tam Anglia z kontry to sama ze 3 bramki może wsadzić, spore ten kurs na over tutaj, o ile Angole nie zagrają tylko na wstecznym po jakieś 1:0 i 3 punkty. Tak czy siak to pobieram po tym kursie.
 
Over 2.5 u Angolów z Węgrami @2.11 jest. Co sądzicie? Węgrzy bardzo ofensywnie grają, tam Anglia z kontry to sama ze 3 bramki może wsadzić, spore ten kurs na over tutaj, o ile Angole nie zagrają tylko na wstecznym po jakieś 1:0 i 3 punkty. Tak czy siak to pobieram po tym kursie.
Angielska lokomotywa ruszyła dopiero po przerwie ale 0:4 i do kasy.
Dzisiaj:
over 3.5 żk Łotwa - Norwegia @1.85
Izrael - Austria over 2.5 @2.07
 
Angielska lokomotywa ruszyła dopiero po przerwie ale 0:4 i do kasy.
Dzisiaj:
over 3.5 żk Łotwa - Norwegia @1.85
Izrael - Austria over 2.5 @2.07

Pytanie na dziś, czy wjebiemy 5-6 bramek potężnej reprezentacji kucharzy i kelnerów z San Marino? Najlepiej chyba poczekać jaki skład wystawi Sousa, over 4.5 Polski @1.65 jest, a 5.5 @2.40.
 
IMG_20210905_171004.jpg


Potrzebuje coś do tego dodać, pomożecie?
 
Niezłym betem na dziś może być:

Albania - San Marino obie połowy powyżej 1.5 gola. Kurs za granicą 3.05, u polskich buków widziałem gdzieś 2.7

Albania w ostatnich meczach z Polską i Węgrami potrafiła sobie kreować wiele sytuacji, z nami długo dominowali - wynik zakłamuje przebieg meczu.

A Sam Marino co tu pisać pastuszkowie- hobbyści, najsłabsza drużyna w Europie. Przy odrobinie szczęścia i skuteczności będzie dużo goli.
 
Niezłym betem na dziś może być:

Albania - San Marino obie połowy powyżej 1.5 gola. Kurs za granicą 3.05, u polskich buków widziałem gdzieś 2.7

Albania w ostatnich meczach z Polską i Węgrami potrafiła sobie kreować wiele sytuacji, z nami długo dominowali - wynik zakłamuje przebieg meczu.

A Sam Marino co tu pisać pastuszkowie- hobbyści, najsłabsza drużyna w Europie. Przy odrobinie szczęścia i skuteczności będzie dużo goli.
Prawdopodobny scenariusz. Przejrzalem poki co Fortune i Betsson ale nie widze takiego zdarzenia
 
Ja dałem tak, jeszcze bardziej ryzykownie, ale też stawka mniejsza. W dodatku w tym buku, za zagranie dubla z kursem minimum 2.50 z dzisiejszej kopanej dają freebeta 25. Zawsze coś, będzie na jutro, oby nie na pocieszenie.

 
Jak myślicie? Wejdzie? Lubią się w piłce takie niskie kursy wypierdolić :wtf2:
 

Attachments

  • IMG_20210908_194622.jpg
    IMG_20210908_194622.jpg
    210.2 KB · Views: 50
Back
Top