Pięć typów ludzi ze strony, których nie znoszę

Status
Not open for further replies.
@Tens - dokładnie.



Przybliży mi ktoś tą sprawe z loganem? Chyba mnie nie było wtedy, albo nie przeglądałem jeszcze forum.
 
@up

logan - poprzednik Pioruna, ten co trenuje 8 lat, pokona każdego i wszędzie i zawsze wie najlepiej... :-)
PUDZIAN GRATULACJE=WIELKI MISTRZ POKAZAL KLASE,
szybszy 2 razy byl od najmana wielka sila ciosu -piekny styl walki
sila pudziana to nr 1 na swiecie-pokazal to 5 razy w strongmen
silowo pudzianowi do piet nikt nie dorasta na swiecie
i teraz pudzian w ringu pokazuje ze jest wojownikiem-wielkie gratulacje
WIELKI MISTRZ-WIELKA KLASA SILA LOKOMOTYWY -DOMINATOR JEST 1 • • a potem dlugo ,dlugo nic
dla najmana brawa ze wogole stanac do walki z takim silaczem mistrzem wielkim pudzianem
gratulacje-CALA POLSKA DUMNA Z PUDZIANA -KAZDY PRAWDZIWY KIBIC GRATULUJE wspanialej wygranej
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
i niejednemu cwaniakowi w mma pudzian jeszcze sieczke zrobi z twarzy-z kimbem,copem i cepem na czele
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
a na necie zawsze znajdzie sie jakas menta wesz smiec ktory z zazdrosci glupoty wypisuje na pudziana
dziecko neo -wstyd zakompleksione
KAZDY KIBIC GRATULUJE MARIUSZOWI WSPANIALEJ WALKI I WIELKIEGO SUKCESU W RINGU
 
To jak już tak patrzymy wstecz to przypomnę dzieło Madafaki:



cohones.jpg
 
@GLF @cactus widzę, że przechowujecie perełki na dyskach ;) czekam jeszcze na screena "polaczków" przecież ktoś go musi mieć ;)
 
Cactus to nie jest post logana



http://img585.imageshack.us/img585/9288/beztytuuwf.jpg



Tutaj macie wycinek twórczości logana:

stary widze ze bardzo chcesz miec ostatnie slowo w tej dyskusji • dalej sobie wierz ze cokolwiek o tym sporcie wiesz i dalej siedz przed komputerkiem i ogladaj wywiady z zawodnikami • na pewno pomoze Ci to w zdobywaniu wiedzy o tym sporcie:) ;/


Lucifer nie wymieklem tylko gościu ty jestes zbyt ograniczony



ktos kto trenuje tyle co ja zawsze bedzie mial wieksza wiedze niz ktokolwiek kto nie trenowal wogole !


http://www.mmarocks.pl/fedor-emelianenko/fedor-emelianenko-ufc-bedzie-zalowac/
 
Rzeczywiście, sorka za wprowadzenie w błąd :-)



Szczerze to zmylił mnie pierwszy post z "The Best of ..."
 
Najlepsze było jak forumowicze zaczęli logana po pokerowemu "sprawdzać". Nie potrafił podać nazwy klubu, w którym niby trenował ani nawet miasta, bo jak twierdził, zapomniał a poza tym to zmieniały się granice i teraz pewnie to miasto inaczej się nazywa niż przedtem:-) . Na propozycję R.O.B.a kontaktu na maila odparł, ze chętnie, ale w przyszłym tygodniu, bo akurat padła mu poczta i gadu:-)
 
Hmm, a kto pisał, że zaprasza na sparingi do Szczecina, tylko, żebyśmy się nie przestraszyli jaki to on jest wielki, czy coś takiego?



Macie link może do tematu?







@down



:-) Dzięki
 
Ja pierniczę, widzę że ten topic ma terapeutyczną moc. Akurat o Wakaszimazu to wiedzieliśmy od dawna że to Markhunto, za to Jebaka2000 mnie zaskoczył :-)



Ciekawy jestem kto jeszcze się przyzna, hehe...
 
Czy wy nie macie wstydu zakladajac tego typu topici.



Za chwile pewnie zobacze haslo czy uzytkownik X zasluguje na to zeby pisal w naszym elitarnym gronie , kto jest za usunieciem ????



Tak jak by wasze komentarze zawsze byly na temat i nikogo nie wkurwialy.



Nie lubisz kogos to nie czytaj , omijaj jego komentarze , ale kazdy ma prawo do wyrazania opini , dzieki tym wszystkim ludziom istnieje MMAROCKS i ciagle sie rozwija .







Kolejny super topic.



"Czy Kaczka41 powinien zostać upomniany ?"



Gowno cie to opchodzi , jezeli ktorys z redaktorow bedzie tak uwazal to pewnie to zrobi , a ty jak masz z tym problem to idz na policje , widze ze masz zadatki na konfidenta.



Brzydze sie takimi tematami i readakcja powinna reagowac wlasnie w takich momentach , nie przystoi zeby na tak zacnym forum powstawaly tak obludne topici.
 
Potraktuj ten temat czysto humorystycznie, my jako społeczność tego forum możemy się chyba pośmiać z samych siebie prawda? Wrzuć na luz. A jeżeli aż tak Cię razi temat to posłuchaj sam swoich rad i po prostu tutaj nie zaglądaj :)



Poza tym co ma temat jaki założył Rampage do tego tematu? Nie widzę żadnego związku. Akurat co do tamtego tematu masz rację, to było konfidenckie i nieco dziwne (wcześniej Rampage bronił Kaczki jak lew, ale wystarczyło, że mu nie uznał jakiegoś tam typa i zaczął go hejtować).
 
"Pięć typów ludzi ze strony, których nie znoszę"



"Hej, wiem że to nieładnie, ale chciałem podsumować pewne typy i schematy ludzi, które pojawiają się cyklicznie na MMA Rocks. Ostatnio jest spora tendencja do pisania rzeczy, po których człowiek traci cierpliwość i które wywołują irytację."



Autor przynajmniej nie traktuje tego tematu czysto humorystycznie.
 
faktycznie jest sporo irytujących użytkowników, pioruna dla przykładu nie czytam z zasady, chyba że na poprawienie nastroju



takie typy daje się łatwo omijać, ale już na przykład Kaczkę faktycznie trudno. Banem bym nikogo nie straszył, bez sensu. Może prośbą się uda?



Kaczka, ogranicz liczbe postów, bo przez takich jak ty forum coraz ciężej się czyta. Pójdź za radą Venoma. Nie mogę zrozumieć twojego spamowania. Czy redakcja przewiduje jakies nagrody dla forumowiczów z najwiekszą ilością postów? Nie kumam tego wyścigu. Co ci daje nabijanie kilkuet postów miesięcznie? Jestes na permanentnym chorobowym i masz za dużo wolnego czasu?



Pucharu za największą liczbę postów na forum mmarocks raczej nie dostaniesz. Możesz poluzować
 
@up:



Nie mów ,że nie wiedziałeś, ze za 8000 postów jest nagroda...? Konsola Xbox + jakieś gadżety (no chyba,że sie coś zmieniło...)
 
kaczka, malinowsky, stasinek - nabijają puste posty - nic więcej



kokos - za twórczość



peja i inne wynalazki - pieprzenie bez sensu



and oscar goes to ............indyk......jego udzielanie się w każdym temacie było na tyle męczące, by zarejestrować się w końcu (śledzę od dłuższego czasu po0rtal i forum)....i sie wypowiedzieć. Gość nic nie trenował, nie trenuje a robi z siebie eksperta od siedmiu boleści.



Zapraszam do nas do sekcji- oderwiesz się od forum i zrozumiesz co nie co ....może...
 
Ostatnio pojawił się nowy irytujący mnie typ użytkownika, któremu przyświeca hasło: tydzień bez zmiany nicka tygodniem zmarnowanym.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top