Pięć typów ludzi ze strony, których nie znoszę

Status
Not open for further replies.
@egzekutor



dzięki wielkie za wymienienie mnie w tym temacie - jesteś pierwszą osobą, która zwróciła mi uwagę w kwestii spamu ;)


Cóż, napisałbym więcej, ale trudno mi polemizować z wielkim mistrzem , trenujacym prawie 9 lat...
 
@ Egzekutor



Nie wiem czy Ty piszesz te brednie z premedytacją,ale jesteś najbardziej irytujacym uzytkownikiem tego forum.



Ciągłe pieprzenie o treningach stało się męczace. Oprócz swojego bełkotu nie wniosłeś tu kompletnie nic,a zarzucasz to innym.
 
A ja tam lubie EGZEKUTORA i ciesze się, że pisze to co myśli. Może w 100% się z nim nie zgadzam ale bliżej mi do niego niż do forumowych ekspertów i szyderców.



Pamietam jak na stronie były walki z amatorskich zawodów i ostra szydera forumowych ekspertów. Z których większość nie postawiła nigdy stopy na macie. A ekspertami są dlatego, że zarwali nockę oglądając UFC.



Egzekutor tylko wyluzuj trochę z tym nawracaniem niewiernych bo zaczną Cie traktować jak kiwi80 i kaczke.
 
Kolega ma rację. Skrajności są złe. Ta reprezentowana przez przez Egzekutora jest w mniejszości, co nie oznacza, że ta druga jest lepsza.
 
Temat egzekutora to jakiś meGGa bzdet chyba obejrzał zadużo filmów z Clintem i na ostatnim treningu blokował kolana czołem.



:-):-):-)



images
 
Egzekutor to spisek redakcji, mający na celu scalenie forum. Nic tak nie łączy dawnych antagonistów, jak nowy wspólny wróg. :-)
 
Akurat zamknięcie tematu to dowód żaden, jeśli uznac dla zabawy, że nie wyczułeś mego żartu i uważasz, że Ja tak na poważnie z tym spiskiem. Wrzutka i zamknięcie tematu działają idealnie, wrzawa jest, szeregi się zwierają. :-)
 
and oscar goes to ............indyk......jego udzielanie się w każdym temacie było na tyle męczące, by zarejestrować się w końcu (śledzę od dłuższego czasu po0rtal i forum)....i sie wypowiedzieć. Gość nic nie trenował, nie trenuje a robi z siebie eksperta od siedmiu boleści.


The epitome of "hater".



Coraz wiecej na tym forum ostatnio tematow oceniajacych innych uzyszkodnikow, w dodatku na poziomie piaskownicy momentami. Naprawde tak kogos boli ile dana osoba ma postow, tudziez gdzie sie wypowiada?
 
Pora na pierwsze refleksje • W związku,że redaktor zamknął mój temat z listą • napiszę tu:



Przez ostatni czas dokonałem analizy głównie 4 pacjentów: pervert, kaczka41, kolargol i automat.



Ostatni • to na 90 % multikonto kogoś z moderatorów, więc temat zamykam • i z listy usuwam.



Kolargol • wiek około 30 lat, trenował sporo, zna wielu zawodników i ludzi z szarej strefy także. Niestety • na razie nie wpadł w zeznaniach • ale na liście pozostaje nadal.



Pervert • wiek około 26 lat, z wypowiedzi wynika, że sztuki walki nie są mu obce • i nie mówię tylko o teorii, ale również o praktyce. Temat z klubem Radka także potwierdza me przypuszczenia • usuwam go z listy



Kaczka41 • wiek około 20-22 lata. Na rencie, ew. praca gdzieś w ochronie z dostępem do neta od rana. Mieszka pewnie z rodzicami. Tematem mma zainteresował się - bo to modne • tak od debiutu Pudziana. Dla mnie spamer i teoretyk (sam do drugiego się przyznawał) - pozostaje na liście • i w sumie na liścia.



Pozostała dwujka • następnym razem.
 
Co to za lista w ogóle? zostawiasz ludzi w spokoju ktorzy cos cwicza/cwiczyli? nie bede sie zaglebiał nawet w to co wysnułeś -ktore mijaja sie prawdopodobnie z prawdą.Jeśli na serio chcesz jescze popisac na tym forum to lepiej zeby to byl twoj ostatni taki wpis bo nic dobrego tobie nie wróży.
 
Nie wierzę w to. To musi być jakaś prowokacja. Nikt nie jest aż tak głupi.
 
Jaśnie panie szanowny użytkowniku ,istnie cudowny ekspercie Egezekutorze dziękuję tobie wielce za nie umieszczenie mnie na twojej haniebnej liście:-)
 
O_O.gif
cry.gif
Masz mnie



@Kaczka uważałem Cię za normalnego gościa ale Twojego posta nie rozumiem :-) naprawdę chyba masz problemy z Gardłem :-)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top