Pięć typów ludzi ze strony, których nie znoszę

Status
Not open for further replies.
kaczka moja rada: zamiast wykłucać się z każdym i pisać 100 postów na godzinę, skup się na pisaniu tych merytorycznych wypowiedzi, mniej emotek, a więcej treści. Niestety nie mam czasu, ani ochoty dokładnie śledzić wszystkich tematów, ale twoja nadaktywność na forum też powoli zaczyna mnie irytować.
 
GLF



ale tutaj każdy pisze czasem o rzeczach nie związanych z MMA. Nawet Ty. I nie uważam by kaczka przesadzał z tym myleniem fora tematycznego z chatem towarzyskim.
 
Dzięki za radę ( ostrzeżenie) . Także przestaję reagować na Wasze zaczepki Panowie - tyle z mojej strony. EOT



Jeśli ktoś chce przekazać swoje mądrości i porady to na priv proszę, by nie zaśmiecać tego forum tematycznego:



[email protected]
 
Oczywiście, że mam posty offtopowe... ale na litość boską nie zaczynam dnia od napisania na forum czegoś w stylu: "cześć wszystkim z rana"... Nie muszę także pozostawić po sobie śladu w każdym temacie, niczym pies moczem oznaczający teren.



P.S.



Nie czepiam się błędów, a jedynie zwracam na nie uwagę.
 
Uczepiliście się kaczora jak nie wiem co. Nie obraża nikogo, nie atakuje. Niech nawet jakiś tam procent jego postów to będzie spam (teoretycznie), to i tak wnosi dużo ciekawego na forum



a z banem to już jakaś lekka przesada...
 
Kaczka41 lubię Cię, uważam, iż odpowiadasz swym adwersarzom w zabwny sposób, lecz faktycznie przytłaczasz delikatnie to miejsce. Mmarocks oraz cohones niewątpliwie zyskały z twym przyjściem i żałowałbym gdybyś sobie poszedł, ale też mam wrażenie zarazem, iż twoja aktywnośc podkręca innych do wyścigu z Tobą na wagii co prowadzi do zalewu forum głupotami, nawet nie z twojej strony. Ja jestem po drugiej stronie skali, piszę zazwyczaj tylko wtedy gdy uważam, że to co chcę wyrażic nie padło wcześniej lub gdy coś mnie "podnieci" lub wkurwi. ;-) Z pewnością zrobiłeś dla tego forum więcej niźli Ja, ale czy tylko dobrego? ;-) A i porszę Cię, nie ignoruj zaczepek w tym topicu akurat, bo po to on jest i nadal wierzę naiwnie że wypłnie z niego jakiś pozytyw. Pzdr.
 
Dobra jest Panowie, jak już sie jeden przyznał to będę kolejny. Wakaszimazu to markhunto i gratuluje Ci fusel bo zdemaskowałeś mnie już prawie na samym początku. Ogólnie to zrobiliście ze mnie jakiegoś hejtera a na końcu wrzuciliście do kategorii z trollami a wszystko to przez jazde z koszulkami. Ja serio robiłem kiedyś koszulki i wtedy podawałem Wam serio takie sumy za jakie sam je produkowałem ale przyznaje się, że jeżeli robicie na jakiś dopasionych koszulkach (tak słyszałem potem z opinii innych użytkowników) to rzeczywiście koszt wyprodukownia koszulki mógł Was drożej kosztować. Jak przeglądniecie inne tematy to prawie zawsze Was chwaliłem bo robicie zajebistą robotę ale gdy się z Wami nie zgadzałem to czasami wyrażałem swoją opinię w trochę mało kulturalny sposób. To tylko dlatego, że sam siedzę w tym sporcie od prawie samego początku i mam na pewne tematu własną i wyrobioną opinię. Mądry człowiek wysnuwa wnioski ze swojego postepowania i ja to właśnie zrobiłem. Przepraszam za mój ton wypowiedzi wtedy i jeżeli nie chcecie mnie tu na forum to zbanujcie mi to konto co teraz mam. Na koniec chciałem dodać, że bardzo lubię się tu udzielać i jest to jedyny polski portal z jakiego mogę się czegoś wartościowego dowiedzieć, więc przyjmijcie moje szczere przeprosiny, uwzględnijcie to, że się przyznałem i nie banujcie mnie po raz kolejny.



:)
 
Markhunto, kojarze ten nick, widzę że wszyscy pobanowani ;) Teraz kolej na rafixxx'a, może i on się ujawni.
 
Nie no, same powroty, haha, jak w jakiejś operze mydlanej:-) Pamiętam tą akcję z koszulkami, naprawdę są niezłej jakości. Ja, w każdym razie na swoją nie narzekam. Tak swoją drogą to lubiłem posty zarówno cebeki jak i markhunto, witamy z powrotem panowie:-)



cos mi sie pojebala edycja i wyszly dwa posty...
 
Miroshima teraz twoją kolej na ujawnienie sie!! :D ale pewnie tego nie zrobi bo nie grał fair w konkursie jak dobrze pamiętam.Swego czasu myslałem że to Malinowski..może się nie myle?:-)
 
To teraz jeszcze wszyscy wróccie do starych nicków bo już się nie łapie kogo posty czytam ;)
 
markhunto, a co się stało z mmablog? Pisałeś tam chyba. Tam też były burdy.
 
beztytuuugt.jpg
 
@wakaszimazu



To nie chodziło nawet o samą cenę ale o twoje podejście do tematu. My produkowaliśmy maks 100 szt a ty mówiłeś wtedy o firmie Cropp czy LPP nie pamiętam to podejrzewam że liczby zamówień były dużo dużo większe więc i cena niższa itd. Nie chce mi się do tego wracać, wszystkich wtedy poniosło. I tak, od dawna wiemy już że ty to MarkHunto :)



Pzdr
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top