Pięć typów ludzi ze strony, których nie znoszę

Status
Not open for further replies.
Mort zdrowy pocisk,,,tempa gimnazjalistka,,



dzięki, faktycznie w ostatnim poście przerost emotek nad



treścią sorry Bubas :-) tekst z biedrą był blady.



images
 
Perfumiarz, całe forum było kiedyś bardziej sensowne. Głębsze rozkminy wylewam na zagranicznych forach, tu głównie piszę dla... sam nie wiem po co:D
 
Jebaka... cebekabjj



Witamy ''pana studenta'' znowu na stronie, ale raczej ujawnianie sie nie bylo potrzebne...



Dobry temat, chyba ze ktos bierze go na powaznie :D
 
screan_haapeqq.jpg




Stary ....ehhh ...



. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-' • . . . . . . . . . .''~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.- • . . . . . . . . . . . . . . . . . . • -.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . • :,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ./,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:'^'.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,: • . . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :'. . . ./
. . . . . . . /__.(. . . • ~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:'. . . .. ./
. . . . . . /(_. . • ~,_. . . .. • ~,_. . . . . . . . . .,:'. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . . • =,_. . . . • -,_. . . ,.-~-,}, .~ • ; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . . • =-._. . . • ;,,./'. . / • . . . ./. .. ../
. . . .. . ./'~,. . .. • ~.,. . . . . . . . . ..'. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..'=-,,. . . .'. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,- •
. . . . . ../.'~,. . ..'-.. . . . . . . . . . . . . . ../. . //
. . . . . . /'~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./...../,__
,,_. . . . . }.>-._. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..'=~-,
. .. '=~-,__. . . '/,. . . . . . . . . . . . . . . . ./
. . . . . . . . . .'=~-,,./,. . . . . . . . . . . . . . . ./
. . . . . . . . . . . . . . . . ':,, . . . . . . . . . . . . . '/. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .'=-,. . . . . . . . . .,%'>--
 
życie życiem, to tylko forum



z ujawnianiem się, no cóż, wyjebałem noczym Miriam



Kaczka: "nowy post, nie, nie odpiszę, nie!! nie!!! nie!!!," <najnowsza odp. by Kaczka 5 seconds temu>:D
 
Bez kitu topik niezły.


Dodałbym kilka opcji np. "Poskramiacze burzy" czyli wszyscy, którzy mało z portek nie wyskoczą jak tylko Piorun lub kokos coś napisze, banda klakierów przyklaskujących sobie nawzajem tylko dlatego że ktoś ma inne zdanie.

"Haters gona hate" - krytycy różnego rodzaju zachowań, czyli ja np. Wkurwia mnie strasznie jak ktoś robi syf na stronie i zawsze muszę się święcie oburzyć.



Jest jeszcze jedna obrzydliwa kategoria, mianowicie pod wynikami gali znajdzcie się masa userów którzy piszą swoje posty w stylu
"-X wygrał z Y przez balache, wiedziałem, nie zaskoczył mnie

-A wygrał z B na punkty, całkiem dobra walka [...]"

Czyli subiektywny opis każdej walki poszczególnych userów, zazwyczaj w 90% taki sam jak 30 kolegów których wcześniej czytałem...



Co do kaczki, to widze że ktoś już wykonał mój plan i wrzucił przede mną screena gdzie wali z automatu wpisując się do wszystkich nowych tematów. Mam zdanie podobne co Bubi i mimo że kaczka jest nieszkodliwy, wolałbym by dostał bana albo jakiś limit dzienny postów bo gościu jest poprostu mega męczący nie tylko częstotliwością pisania, co również wypaczaniem tematów i zbijaniem rozmowy na jakieś bzdury. Pozytywne jest to, że chyba obejrzał cały jutub i czesto wrzuca fotki/filmy o fighterach, których nie widziałem.

@Lucifer: Ty widze dalej nie możesz przeżyć tego, że Venom ma inne zdanie i nie zobaczysz Diaz-GSP? : )
 
Mam zdanie podobne co Bubi i mimo że kaczka jest nieszkodliwy, wolałbym by dostał bana bo gościu jest poprostu mega męczący nie tylko częstotliwością pisania, co również wypaczaniem tematów i zbijaniem rozmowy na jakieś bzdury.



+1
 
Mam zdanie podobne co Bubi i mimo że kaczka jest nieszkodliwy, wolałbym by dostał bana bo gościu jest poprostu mega męczący nie tylko częstotliwością pisania, co również wypaczaniem tematów i zbijaniem rozmowy na jakieś bzdury.


+2 nie tyle bana, co jakieś ograniczenie.



@magik, nowa(?) funkcja pokazująca, że coś lubisz/polecasz. W pełni funkcjonalna, kiedy zacznie działaś google+
 
gościu jest poprostu mega męczący nie tylko częstotliwością pisania, co również wypaczaniem tematów i zbijaniem rozmowy na jakieś bzdury.


Jak juz cos zarzucasz prosze o jakieś konkretne dowody. O częstotliwości pisania dyskutować nie będę , bo się z tym oczywiście zgadzam i nie widze w tym nic złego - co do wypaczania tematów i zbijania rozmowy na jakieś bzdury - to :



albo macie jakieś urojenia, albo ja już nie czaje bazy...:-)



Ps. Chciałbym zauważyć ,że nikt z redakcji/modów do tej pory nie skrytykował mej aktywności na forum. Także jeśli miałbym dostać jakieś ograniczenia / bana - już dawno by to zrobili.



Ps. Może niech jeden z drugim i kolejnym cwaniaczkiem wejdą do tematu Bellator50 i napisza coś o swoich typowaniach na sobotnią galę oraz czy wygrany będzie miał szanse z Lombardem w walce o pas kategorii średniej, a nie kolejny post i kolejny bezpodstawny zarzut. Wykażcie się w tematach mniej popularnych dla większości znawców i praktuków z doświadczeniem. Zróbcie też coś dla tego forum, bo jak widze ja w 2 miesiące zrobiłem więcej niż niektórzy przez lata :-)
 
Ps. Może niech jeden z drugim i kolejnym cwaniaczkiem wejdą do tematu Bellator50 i napisza coś o swoich typowaniach na sobotnią galę oraz czy wygrany będzie miał szanse z Lombardem w walce o pas kategorii lekkiej






a od kiedy to Lombard walczy w lekkiej??
 
Czyli idąc twoim tokiem myślenia jak ktoś zna zawodników i się interesuje Bellatorem 50 to jest już większym znawcą :D? Dobrze masz na bani...
 
Zauważyłeś " :-) " po tym zdaniu?? Chyba nie jednak. Więc więcej luzu Waść i z przymrużeniem oka patrz czasem na niektóre wpisy.
 
Pervert, Kaczka Cię specjalnie zmylił, żeby mieć szanse sprostować...

Zróbcie też coś dla tego forum, bo jak widze ja w 2 miesiące zrobiłem więcej niż niektórzy przez lata


Niestety tak Ci się tylko wydaje. http://cohones.mmarocks.pl/topic/gala-adamek-kliczko-live/page/6 Na pierwszych 3 stronach 25 komentarzy Kaczki, punktowanie każdej rundy w nowym komentarzu-sposób w jaki punktowałeś przemilcze :-)- sprytnie to wymyśliłeś. Do wigili trzeba przecież wyklepać 12 tys. postów...
 
Już sie pośmiałeś...? Widże,że tak . Teraz odwiedź stronkę poniżej i zajrzyj do innych tematów , bo widać kolejnemu sie nudzi :-)



http://cohones.mmarocks.pl/profile/kaczka41



Jeżeli w zakładce "Topics started" przejrzysz wszystkie tamaty jakie tam są ( przesuń strone dalej , bo jest więcej niż 25 pkt:-) ) i nadal bedziesz chciał podyskutować,czy przez okres 2 miesięcy - większość to spam i bezwartościowe gówno - chetnie z Tobą podyskutuję.
 
Kaczka jak chcesz to pisz nawet tysiąc postów dziennie, ale chociaż zmień ten avatar z jonesem :p
 
Zaraz niektórzy beda porównywać kaczkę z kokosem. Ludzie, co wam on przeszkadza? Dla mnie kaczka wnosi wiele na forum, jest barwną postacią i mi nie przeszkadzają jakoś te gify itp. Co do banów.. to mnie śmieszy:-)





Co do kaczki, to widze że ktoś już wykonał mój plan i wrzucił przede mną screena gdzie wali z automatu wpisując się do wszystkich nowych tematów.






Dla mnie może walić więcej tych postów, bo trzymaja poziom i mają sens.







Tak jak zauważył Born pretensje maja Ci którzy tylu postów nie mają. Kaczka dobrym userem jest!
 
Tak jak zauważył Born pretensje maja Ci którzy tylu postów nie mają.


Ja mam pretensje mimo większej liczby postów od figuranta. Poza tym, co to za argument? Równie dobrze mogę napisać, że bronią go ci, którzy bawią się z nim w chat. Bo (przynajmniej dla mnie) problemem nie jest stan czyjegoś licznika (tu nie chodzi tylko o Kaczkę 41) tylko właśnie fakt pomylenia forum tematycznego z chatem towarzyskim.
 
Ja mam pretensje mimo większej liczby postów od figuranta






Już niedługo ...figurancie :-)



Ps. Nadal uważam ,że równiez i Ty masz czasem posty oftopowe - czepianie się userów za błedy ortograficzne/interpunkcyjne itp. Ale w zwiazku z tym ,że masz pojęcie o mma oraz ,że nie należę do ludzi , którzy się czepiają do byle pierdoły - nie wypominam Ci tego np. :-) i nie mam zamiaru tego robić.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top