Pięć typów ludzi ze strony, których nie znoszę

Status
Not open for further replies.
Nie chce wyjść tutaj na tego ktory cukrzy niektorym ale przypomnijcie sobie jakie forum bylo na początku albo jak jeszcze nie było forum.Krótko mówiąc tesknie za ''starą'' kulturą tej strony.Z miłą chęcią wchodzilo się na strone ,patrzyło jak się rozwiją i był jakiś poziom komentarzy -oczywiście też były swego czasu miroshimy itp.Ale nie było takiego syfu w komentarzach jak teraz.Ta stroną to była moja odskocznia bo nikt! nawet jedna znajoma osoba mi nie wiedziała co to jest mma a tutaj się ''uczyłem'' o mma coraz więcej.No ale tak po erze pudziana czyli popularyzcji mma w Polsce widadomo ze strona bedzie miałą wiekszą popularność a co z tym idzie większy odsetek loganów..



Rozumiem że jest tutaj zasada że za głupote nie banują ,bo w sumie idealnej nie ma.W innym wypadku zarzucali by administratorom tej strony ''wybiorczy charakter''.Przez to robie się ''takich'' userów ktorzy robią z tej strony onet ale co poardzić.
 
A ja prawdę mówiąc jestem przerażony tym tematem. I redakcja temu przyklaskuje?! To jaki będzie kolejny krok? Odstrzeliwujemy wszystkich "typerów", "pseudoekspertów" i innych? Za chwilę strach będzie na forum napisać "a nie mówiłem", z kimś się nie zgodzić, wyrazić swoje zdanie, bo cię ukamienują razem z resztą recydywy w temacie "Pięć typów...". Co Wy robicie?



Ja rozumiem, że są tu goście, którzy ewidentnie zarejestrowali się, żeby trollować i przeszkadzać innym i nie interesuje ich nasza społeczność, ale takie pokazywanie palcami i publiczne kamienowanie? Zastanówcie się, szanowna redakcjo, do czego to prowadzi? Od pilnowania porządku na forum powinni być administratorzy i moderatorzy działający zgodnie z precyzyjnymi regułami. Bo to, to jest jakieś średniowiecze.
 
Zawiodłem się na tym temacie, brakuje mi tu kilku "typów"...



@Tens - chyba myślimy o tej samej osobie.
 
A mi się wydaje, że to pouczający temat, zwłaszcza dla nowicjuszy :)



Ba, sam w opisie Strikeforce napisałem "a nie mówiłem, że wygra catch wrestling;)", wybaczcie :D ale to raczej kropla w morzu argumentów i słów jakie tam padły o gali.



Szczerze mówiąć to obecnie forum się trochę rozluźniło, to kiedyś ciężko było napisać swe zdanie, bo wąskie wówczas grono jeśli się tylko myliłeś dość radykalnie sprowadzało na ziemię, niektórych to nauczy, innych właśnie będzie przerażało ;)



Można by dodać grupę napinaczy, można by wrzucić tam logana "trenującego 8 lat", choć tyle czasu minęło to już 9 pewnie stuka gdzieś tam w Polsce :)
 
Ja traktuję ten temat jako szansę na oczyszczenie atmosfery, może wyklarują się jakieś fajne wnioski.
 
Temat o tyle miły mej osobie, że widzę, iż wcale nie jestem jedynym przewrażliwionym i zbyt znerwicowanym na tle pewnych zachowań ;)
 
Nie o ciebie się martwię Venom. Ty nie będziesz za chwilę dodawał do tego tematu kaczki41 w kategorii "Spammer", tylko dlatego, że nie podoba ci się ilość postów jakie produkuje dziennie. Gołym okiem widać, że nie każdy rozumie żartobliwy charakter tego tematu. A nawet jak rozumie, to nie omieszka zlinczować tu paru użytkowników, którzy jego zdaniem, stosują za dużo emotek, albo za często stawiają przecinki. Nie wiem. Wasza strona. Bez odbioru...
 
damn, otwierając ten raknig byłem pewnien, że padnie ostatnio modne słowo "spamer". A jako, ze każdy dorzuca swoje trzy grosze, to i jak doleję trochę dziegciu. Nie trenuję od 8 lat (właściwie to teraz już pewnie 9) ani nie przeglądam strony od lat 5. Czasami walnę głupotę, ale staram się też czasami poprowadzić merytoryczną dyskusję. W przeciwieństwie do niektórych z tej strony, mam życie i nie wciąż jednak wolę pójść na trening, niż siedzieć na forum i pisać nowy post każdego dnia. (abstrahując od tematu, jak można trenując normalnie spędzać tyle czasu na pisaniu bzdur??) Dlatego prawdopodobnie w moim prywatnym rankingu wyrzuciłbym "typerów" (nie jest to aż tak uciążliwe i popularne) i "rankingowców" (dopóki dyskusja opiera się na argumentach, zawsze miło się ją czyta). Ponadto, miejsce pioruna i kokosa jest w całkiem nowej dziedzinie "troll", wciąż bowiem nie wierzę, że oni piszą to wszystko na serio :)



Dodałbym jeszcze dwie grupy. "chamy" czyli typowi debile gdzie co drugie słowo to kurwa (vide CainVelasquez) i "śmieciarze" czyli spamerzy inaczej użytkownicy, który piszą posty bez ŻADNEJ wartości, za to robią to w znacznej ilości. Moim zdaniem to po prostu śmiecenie, może ma to podłoże w problemach z osobowością czy też z wolnym czasem, nie wiem, nie wnikam.



Warto również wziąć pod uwagę grupę "napinaczy" na szczęście szybko tępioną przez modów. (chodzi mi o osobników proponujących ustawki itd) :)
 
Heheh, o ustawkach tu nie slyszalem.



Co do napinaczy, fizyczni - propozycje ustawki w życiu ( w sumie pod czyimś okiem i według zasad to nie problem:]),



i psychiczni - "trenuje 8 lat, wiem o MMA wszystko, Ty nie wiesz nic, bo nigdy nie byles na treningu" :)
 
B2K wielu było takich co chcieli się ustawiać :) np był taki co zapraszał ROBa (bodajże) na sparingi w Szczecinie ;)
 
haha pako a Ty hejterze aż nie mogłeś sobie odpuścić zarejestrowania się i wjechania na R.O.B.a?







Dobry temat, zgadzam się w 100% i brakuje spamerów.
 
A co sądzicie o narzekaczach?



Pojawia się rozpiska i od razu się zaczyna, plakat nie taki, miejsce nie to, brak numerowanych miejsc, zawodnicy bez 10 wygranych itp.



Non stop coś nie pasuje, piszą żeby pisać.



Rankingowcy i typerzy w ogóle mnie nie robią bo pojawiają się sporadycznie i najwidoczniej walki wywołują u nich takie emocje, że chcą się podzielić swoimi wzlotami i porażkami:)
 
Kategoria Spamerzy:



Hmmmm..... Kategoria dość. ciekawa. Sam sobie nadałem taki "zawód " w swym profilu, więc nawet nie musicie mojego nicku tu wrzucać :-) Oczywiście , trzeba by wziąć pod lupe samo słowo "spam". Imo jeśli w danych zdaniach daję sporo emotek np. ":-)", a wypowiedzi dotyczą np. danej gali i moich wywodów "pseudo-znawcy" - to spamem w moim rozumowaniu to nie jest.



Jeśli wrzucam fotki kobitek, śmieszne filmy itp. w temacie "tanio skóry..." - to spamem to nie jest - bo temat jest od tego właśnie stworzony (albo inaczej - jest spamem ale właściwie wrzuconym na forum).



Jezeli leci gala live i w takim temacie opisuję na żywo swe emocje, nawet dając krótki post, w stulu: " O kurwa!!!" - to nie jest to żaden spam.




Uwag , a teraz spam w czystej postaci (często wrzucany przez użytkowników , którzy naprawdę mają wiedzę w temacie mma i wiele ich wypowiedzi ma naprawdę duzą wartość merytoryczną) - to pojawijające się w każdych tematach wątki nie związane z danym tematem, różnego rodzaju, często właśnie wytykanie mi lub innym uzytkownikom nabijanie postów, krótkie wypowiedzi, niepotrzebne emotki na końcach zdań, za dużo czasu, brak wiedzy praktycznej, itp - to jest właśnie spam! :-)








Kategoria "praktykanci" (czyli osoby trenujący czynnie SW)



Grupa osób (oczywiście nie wszyscy , żebyście mnie dobrze zrozumieli) , którzy uważają ,że jeśli ktoś nie trenuje, nie ma wiedzy ,żeby się wypowiadać na forum mma. Dodatkowo często jako argument podają ,że oni kilka godzin dziennie wylewają litry potów i wiedzą jak to jest . Dodatkowo, często potem pada "choć sie sprawdzić na trening:" (co trochę podchodzi również pod tę kategorie ustawkowicze) lub " wpadnij na trennig, to Iro pokaże Ci jak wygląda poziom polskich zapasów" :-)







Kategoria senior member



Ludzie(niektórzy tylko ), którzy zarejestrowali się na portalu mmarocks kilka lat temu (czyli zazwyczaj aż 2 :-)) i na każdym kroku przypominają, jak to było fajnie , jak na forum było mało wypowiedzi i mało userów, ect. .. Zapominając ,że po prostu mmarocks nie było tak popularne i mało ludzi było + mma nie było tak popularne w Polsce, itp, oraz,że niektórzy userzu siedzieli na innych portalach mma lub po prostu czytali tylko, bez rejestracji.



Jeszcze pewnie można by było tych kategorii potworzyć więcej, ale te powyzej na wstępie przyszły mi do głowy.



Pozdrawiam :-)
 
To jedna z akcji z ustawką i szacunkiem na forum :-)



(sprawna reakcja góry ).







cebeka.jpg
 
Mi tam mało kto na tym forum przeszkadza. Kokosy, Pioruny - niech sobie piszą. Niektóre ich teksty są, delikatnie mówiąc, niezbyt mądre, ale przynajmniej nikogo nie obrażają i nikomu nie szkodzą. To już bardziej mi przeszkadza cała ta masa userów, którzy ich atakują przy każdej okazji, czasem nawet nie czytając posta, po prostu dla zasady. Pytam się po co? Jak wam tak przeszkadzają to po prostu nie czytajcie ich wypocin. Śmieszą mnie też zawsze te spory rankingowe, haha. Zawodnik x jest lepszy od y bo coś tam i się zaczyna, 200 postów o tym, że ktoś powinien być 2 miejsca w rankingu wyżej. Naprawdę, nie szkoda na to czasu? Ale, tak jak napisałem, do wszystkich i wszystkiego na cohones podchodzę z dużym dystansem, jak coś mi się nie podoba, to po prostu nie czytam. Nie zniosę tylko chamstwa i buractwa, typu cebeka, czy debilizmów jakie ostatnio zapodał nam danawhite, czy jak mu tam... życzę wszystkim dystansu:-)
 
haha Dazz, swoją drogą szkoda chłopaka, GLF wtedy faktycznie przegiął, a nawet przypajacował, a Cebeka się hmm zdenerwował :) Tym bardziej, że dobrze się go zazwyczaj czytało, miał sporo rzeczowych ciekawych wypowiedzi w swoim resume i jedną nietrafioną (bodajże chcodziłlo o dzieci w konteście sparingpartnerów Fedora i jego obozu) ;)
 
"umieszczenie zdjęcia Fedora z dziecmi to zwykłe chamstwo" czy jakoś tak :D no i potem się zaczął pojazd przez całe forum i Cebeka nie wytrzymał psychicznie :-)
 
No szkoda cebekibjj spoko gość był.



Koniecznie trzeba dodać kategorię spamer(kaczka) i pokemon(dazz)



kaczka jesteś zwykłym spamerem, bo wrzucasz pełno gifów i innych gówien nie tylko do tematu tanio skóry nie sprzedam, a głównie do tematów do tego nie przeznaczonych.Masz rację, że można napisać posta typu "o kurwa" oglądając galę live, ale jak się na 1 stronie znajduje 90% twoich komentarzy to jest to czysty spam.Do tego od dawna wiadomo, że większość siedzi na czacie i jesteś o tym informowany, ale oczywiście odpowiadasz, iż wolisz forum. Dlaczego ? bo chcesz nabić posty. Nie wiem co to za różnica pisać na forum czy na czacie podczas gali, na czacie możesz wyrażać swoje emocje do woli i nikt ci tego nie zabroni.



Sam przyznam się, że jestem jak to ktoś wcześniej napisał polonistą, akurat w tym przypadku pisze wszystkie zwroty typu Ty,Ci,Ciebie z małej litery bo nie mam szacunku do tego spamera kaczki. Pewnie zaraz mnie okrzykniesz napinaczem, ustawkowiczem. Ale ja ciebie człowieku po prostu nie trawię, robisz gówno onetowe z tego forum. Na jednym już śmieciłeś i cie wyjebali. Czekam tylko z niecierpliwością, aż z tego forum cie wyjebią.
 
Właśnie o takim typu spamu co spłodził Bubuś pisałem w swym poście wcześniej :-)



Ps. Co do czatu... mi nie odpowiada czat - wolę forum - tyle. Raz wlazłem, ale tam nawet jak dla mnie toczy się zbyt szybko :-)
 
Boże, zabij mnie, ale nic nie pamiętam :P Co to była za "ofensywna sygnatura"?
 
kaczka no niestety nie masz racji bo wypowiedziałem się na temat w odpowiednim temacie. No dla ciebie to jest spam bo nie dałem miliona emotek,gifów i paru zdjęć :-)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top