Pięć typów ludzi ze strony, których nie znoszę

Status
Not open for further replies.
Egzekutor-czy Miś Kolargol jest Ci aż tak bliski,że ciągle mnie z nim mylisz?Musisz mieć bardzo nudne życie,że tak się interesujesz innymi tworząc w dodatku portrety psychologiczne.No i widzę,że nadal zostałem na liście z Kaczką-rencistą dorabiającym w ochronie.Kaczka,widzisz jak to jest,nie przedstawisz się sam, to Cię rozgryzą i opiszą sami na forum.Ale przynajmniej nie tworzysz "szarej strefy" jak ja,tylko pobierasz legalnie świdczonko z ZUS lub socjalkę MOPS...



No to może ja o Tobie Egzekutorze parę słów mojego wyobrażenia.



Wiek około 30 lat(intelektualnie około 17,proces rozwoju zatrzymany z niewyjaśnionych bliżej przyczyn.)



Zawód-nie spełniający zawodowych aspiracji,prawdopodobnie też za najniższą krajową-1.386zł brutto, co powoduje ogólnie pojętą frustrację i żal wobec wobec większości społeczeństwa.



Osobowość-silnie zaburzona,z przerostem wyobrażenia o sobie,zdolnością do konfabulacji,brak w otoczeniu życzliwych osób,kolegów,znajomych.Samotnik.



Cel na mmarocks-bliżej nieokreślony,niesprecyzowany,twórca listy Szindlera,której bohaterowie(w tym ja)nie wiedzą czy mają się śmiać,płakać,czy współczuć...



Stawiam na empatię-rozumiem więc Twoją ciężką sytuację,współczuję,służę pomocą,ciepłym słowem...



P.S.Zastanawiałeś się nad pracą w Policji?Czy może to jeden z elementów rekrutacji-rozgryźć społeczeństwo tej zagrażającej bezpieczeństwu narodowemu strony?
 
Jaracie się jakimś i****** :-) niech podbije na forum i ucieka Proste bo od ponad tygodnia podbija te buraczane wpisy i myśli że jest zajefajny :-) i kolorowy jak :



images
 
kaczka, przecież wszyscy wiedzą, że jesteś po 40, żona pracuje a Ty siedzisz w domu zajmując się dziećmi, jako że te mają już ponad 10lat i chodzą do szkoły, masz dużo czasu na siedzenie na necie, po tym gdy już posprzątasz mieszkanie etc. mma zainteresowałeś się z nudów, oraz bo chciałeś być kimś, postanowiłeś zatem zostać ekspertem. Niestety nie udało się, ponieważ nabawiłeś się "łokcia tenisisty". Ale ale nie bój się, to tylko infekcja wywołana długim siedzeniu przy kompie i opieraniu się na wspomnianym łokciu. Reasumując, nie masz się czego bać ze strony egzekutora, gdyż nie mógł się bardziej mylić :)
 
Dlaczego ten koleś jeszcze nie ma bana? 99.9% jego postów to sianie zamętu i obrażanie innych użytkowników.
 
malo jeszcze wiecie o kaczce, ja to dopiero mam "perełki" na jego temat :-)
 
spokojnie kaczka, nie bede ci tu szydery robil. dobrze wiem, ze to forum jest twoim zyciem.







pozdrowienia dla prawidziwych fanow mma ;-)
 
A Pan FoD wie może coś,czego my nie wiemy?Może lepiej nie wiedzieć,mimo,że post brzmi niejako na zachętę...Generalnie kaczka jest aktywnym ponad przeciętną użytkownikiem,który jak sądzę do tej pory mimo wszystko nie podpadł nikomu na tyle,by szydzić z niego.Myślę więc,że nie ma sensu i żadnego powodu,by jakiś smrodek za nim szedł dalej...no chyba,że "sprawa" jest wagi państwowej i "wiedzieć"- to patriotyczny obowiązek!:)Ja tam nawet lubię widzieć jego wpisy,czasem nawet jednozdaniowe.Wiem wówczas,że żyje,ma sie dobrze a wszystko w przyrodzie jest na właściwym miejscu ;)
 
"żem dojebał",a jak...więc nie marudź,tylko cieszta się,że starsi(ok.30 lat) biorą w obronę młodszych(ok.22 lata) rencistów!Taki już ze mnie dobry człek,że biorę czasem pod skrzydełka innych skrzydlatych...Ta moja empatyczna natura... haha
 
Nie piję.Tak teraz jak i w ogóle.Wiem,wiem,Ty lubisz tak-sam przeciw wszystkim,co Cie tam będą bronić jacyś.Czyli...ciągniemy FoD'a za język?:-)



Mnie po prostu nie interesują Twoje ekscesy na SFD,tu rzadko kiedy kogoś obrażasz z tego co widziałem,a że masz inwencję twórczą,chęci i masę czasu od rana po noc głęboką-Your buisnes.
 
Jeszcze Egzekutor podłapie i ten dopiero bedzie drążył temat. Dobra, z mej strony koniec. Jak ktos chce coś mi nawrzucać - śmiało - post wszystko przyjmie. YO
 
Ja tam nawet lubię widzieć jego wpisy




Kalogero, jesteś w mniejszości ;)



i tu również bym polemizował ;)




jak sądzę do tej pory mimo wszystko nie podpadł nikomu na tyle,by szydzić z niego
 
Pervert,Kaczka naprawdę mi nie zaszedł za skórę mimo,że spiął się nieraz i uniósł "skrzydełka".Ja się sympatycznie i ciepło uśmiecham gdy widzę jego posty,serio.Czasem coś przekręca,czegoś nie wie,gdzieś go zbyt wiele,ale nie brakowało by Ci go,gdybyś pewnego dnia nie zobaczył w żadnym z tematów opinii w/w?Jakas taka pustka,ja się szybko przywiązuję,pozytywny i otwarty na ludzi jestem :) Ubliżał Ci kiedyś?Pytam serio,bo nie widziałem by był chamski czy prostacki wobec kogos,albo by kozakował jak niektórzy tu mieli w zwyczaju.Może nie zauważyłem po prostu czegość.Mnie czepiał się kilkakroć,wstając być może lewą nogą- ale nigdy prymitywnie, a na to mam awersję i reaguję agresją.Kaczka,a mówiłeś tu kiedyś coś o sobie?Ile masz lat,skąd,czemu akurat mma stało się pasja,skoro nie trenowałes nigdy niczego,skąd znajdujesz tyle czasu i dostępu do neta etc?Może ludzie Cię nie znają i trudniej im Cię zaakceptować,jeśli juz nie polubić :)
 
Człowiek wraca zmordowany po ciężkim treningu, opierdzielił coś na szybko i przed snaem wpada zobaczyć co na forum nowego - i co się kurwa dowiaduje...??



Strefa dała ciała po calości, a kolargol jest w jakiejś rui :-)



Ps. fod daj jakiegoś newsa, hiehiehie
 
wlaśnie kaczka, opowiedz o sobie.



Kalogero, kaczka zaczął od bycia mega wkur*iającym, później przez moment zajął się czymś pożytecznym, następnie znów wrócił do opcji durnego spamu itd. Można powiedzieć, że kaczka żyje w cyklach, raz jest znośny, raz nie. Niestety podejrzewam, że nie uroniłbym łzy po nim, choć z drugiej strony obecnie ciężko jest powiedzieć, czyjego odejścia z forum bym żałował. (ok pierwsza myśl - wakaszimazu) Nie chcę by mnie źle zrozumiano, gdyż rozumiem cenę popularności, ale kiedyś cohones było dużo bardziej rzeczowe, można było się wiele dowiedzieć, ba nauczyć od innych użytkowników, a dziś można pogadać o dupach i wszystkim innym, kosztem wielu ciekawych opinii. Przykład z cebeką, przed banem był aktywnym użykownikiem, ale nie w stylu spamera, pisał całkiem sporo, ale wszystko z sensem i co najważniejsze ciekawie. Teraz gdy go o to zapytałem mówi, że o mma pisze na innym forum. Mam nadzieję, że rozumiesz o czym mówię.
 
Rozumiem Pervert,być może nie znam całej historii Kaczki,dla mnie np wkurzający jest bardziej typ takiego agenta jak wyżej uaktywniony egzekutor.Tego to nie pojme nigdy,jaki jego sens istnienia tu,jaki cel,jaka wartośc merytoryczna.Spocił się na treningu(albo i nie) i tym sie z nami dzieli.Ty zas piszesz,że o dupkach pogadać można kosztem merytorycznej wartości tej strony,a sam je tam wklejsza,sam tam zaglądasz,dodajesz kolejne.Chyba więc się przyczyniasz do czegoś,co sam stronie czy tez konkretnym użytkownikom wytykasz po cześci.Mnie te działy nie rażą,tam nie dodaje nic,nie zaglądam,nie chcę-nie patrzę.Strona jest już przeciez dość rozbudowana i owszem,czasem trzeba się naszukać by znaleźć coś sensownego,ale gdyby sie nie rozwijała o inna tematykę-luźne gadki,kobiety,humor etc,to też byłoby źle w opinii niektórych-bo stałaby w miejscu,nie ewoluowała.Nie sądzisz?Liczę na nieco obiektywizmu z Twojej strony.



A ty egzekutor,idź spać,przestałem już z toba gadać dawno,kwas mlekowy na pewno daje znać o sobie...oby nie podszedł w okolice mózgownicy...
 
Kalogero, jestem bardzo obiektywny. Może źle ująłem swoje myśli, też niestety lekko się zmęczyłem na dwóch treningach pod rząd ;) Chodzi mi o fakt, że kiedyś każdy starał się pisać ciekawie, przedstawiać interesujące teorie i wnioski, a teraz po prostu się nie chce. Nie ma sensu pisać nic "mądrego" bo i tak utonie w morzu wypocin debili i innych bezmózgów, którzy jedynie co mogą napisać to przetrawioną papkę medialną. Dlatego lubię czat podczas gal, kiedy są żarty to są żarty, kiedy troll w domyśle kokos czy piorun wejdą zaraz uciekają, ale tylko tam ostatnio można naprawdę pogadać o mma, dowiedzieć się ciekawych rzeczy, wymienić fajnie poglądy. To są moje odczucia i moja opinia, nie każę przecież nikomu jej dzielić prawda? :)
 
egzekutor -> Zrób mnie! Zrób mnie! Jak myślisz, ćwiczę coś? Czy się nudzę całe dnie?
 
Pervert dokladnie odzwierciedla moje mysli twoj ostatni post.Jak jest ciekawy temat to teraz moze ucziec jakas ciekawa wypowiedz bo 100 innych uzytkowników pisze WAR ktośtam albo inne nic nie wnoszące bzdury.Kiedyś jednak to na serio % ciekawych,wnoszących cos postów pod tematem było zdecydowanie więcej.Ogólnie tragedii nie ma ale jak ktos czat czasmi pierdolnie pod tematem to az cisnienie podnosi-juz tu nie bede przytaczal przykladów by nie robic flame'u
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top