Oficjalnie- Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak walką wieczoru VIP MMA 3

Widzę już sporo waszych komentarzy w freak MMA.

@Lockhorne
@cholou92

Witajcie w coraz większej rodzinie. Coming out freakowy to coś pięknego :friends::applause::beer:

Wielu jeszcze ma opory i są tu incognito.
A tam coming out od razu :D Może to i prymitywna rozrywka, ale rozrywka. Oglądam te wszystkie freakowe cyrki od pierwszego Fame MMA i szczerze, mam z tego niezły ubaw, chyba większy niż powinieniem.
 
A tam coming out od razu :D Może to i prymitywna rozrywka, ale rozrywka. Oglądam te wszystkie freakowe cyrki od pierwszego Fame MMA i szczerze, mam z tego niezły ubaw, chyba większy niż powinieniem.
Od Fame 1 minęło już 3 lata :jon: Ale ten czas leci
 
A tam coming out od razu :D Może to i prymitywna rozrywka, ale rozrywka. Oglądam te wszystkie freakowe cyrki od pierwszego Fame MMA i szczerze, mam z tego niezły ubaw, chyba większy niż powinieniem.


Oglądales wszystkie Fame? Wow

Długo się zbierałes na Coming out.

Graty.
 
Oglądales wszystkie Fame? Wow

Długo się zbierałes na Coming out.

Graty.
Wcześniej nie czułem potrzeby, tylko sobie lurkowałem, a odkąd ogarnąłem że jest oddzielna kategoria na forum, to jakoś łatwiej było trafić do odpowiednich działów.

Tym niemniej: mamo, tato, oglądam friki.
 
Tak czy siak w którymś momencie bańka pryśnie, albo ukróci go wpierdol, albo opinia pizdy publicznej, że tak się wyrażę.
Tak się nigdy nie stało bo na tym to polega . Tu nie ma większej żenady . Jeśli trzeba będzie powiedzieć ze kosmici mu zatruli bidon z wodom i dlatego zasłabł to tak będzie .
 
Tak się nigdy nie stało bo na tym to polega . Tu nie ma większej żenady . Jeśli trzeba będzie powiedzieć ze kosmici mu zatruli bidon z wodom i dlatego zasłabł to tak będzie .


Będzie mityczny Muran w klatce . Wg tego co mówi październik/listopad na freak Fen. Rywal groźniejszy od Najmana tak mówi Muraś. Mówi też że dzisiejszego rywala syna-Warszawskigo Dresika robi on w 2 minuty :lol:

 
Będzie mityczny Muran w klatce . Wg tego co mówi październik/listopad na freak Fen. Rywal groźniejszy od Najmana tak mówi Muraś. Mówi też że dzisiejszego rywala syna-Warszawskigo Dresika robi on w 2 minuty :lol:



Dresik po pierwszej minucie spuchnie i będzie fioletowy, a mitycznemu klanowi Muranów się dopiero przedtreningówka w nosie zakręca.
:roberteyeblinking:
 
To jednak jest walka czy nie ma? Kurde cały czas ktoś coś kręci, a to serio potencjalnie najlepsze frikowe starcie następnych miesięcy.
 
Najman powienien walczyć z lepszymi zawodnikami : Murański, Akop czy rewanż ze Złotówą.

No przecież zamierza "Dać rewanż Bonusowi".

Ej, a powiedzcie mi - czy ogłaszanie walk pożegnalnych i kontynuowanie kariery nie łapie się pod jakiś przepis prawny o wprowadzającej w błąd reklamie?

Bo mam duże poczucie, że Marcin powinien za to dostać po kieszeni.
 
No przecież zamierza "Dać rewanż Bonusowi".

Ej, a powiedzcie mi - czy ogłaszanie walk pożegnalnych i kontynuowanie kariery nie łapie się pod jakiś przepis prawny o wprowadzającej w błąd reklamie?

Bo mam duże poczucie, że Marcin powinien za to dostać po kieszeni.


A dlaczego ? Komuś to sporządziło szkody materialne lub zdrowotne ? :)
 
No przecież zamierza "Dać rewanż Bonusowi".

Ej, a powiedzcie mi - czy ogłaszanie walk pożegnalnych i kontynuowanie kariery nie łapie się pod jakiś przepis prawny o wprowadzającej w błąd reklamie?

Bo mam duże poczucie, że Marcin powinien za to dostać po kieszeni.
1628514833465.png
 
Back
Top