Oficjalnie- Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak walką wieczoru VIP MMA 3

Jak to mówi prezes sport się obroni :D

Ja bym sobie życzył żeby ktoś w końcu tego najmana tak konkretnie znokautował, żeby mu trochę ryj połamać to może skończy się pierdolenie tego kondona. Nie znoszę typa, ale wątpie że potężny prezes da radę.
“Walka” żakonczy się podwójnym zwichnieciem kostki (każdy swojej) plus puszczeniem bonka z kleksem
Potem zrobią sobie publicznie double Dutch rudder
 
Ciekawe czy Marcin się skompromituje w tej walce. To jedna z tych walk gdzie stawiam na niego.
Ja trzymam kciuki za Pawełka. Jak nieogarnięty prezes rozpyka pseudo boksera to chyba największy kretyn zrozumie jaki z Najmana jest wielki sportowiec. I tym sposobem w jakiejś przyszłości zniknie w pizdu.
 
Ja trzymam kciuki za Pawełka. Jak nieogarnięty prezes rozpyka pseudo boksera to chyba największy kretyn zrozumie jaki z Najmana jest wielki sportowiec. I tym sposobem w jakiejś przyszłości zniknie w pizdu.

Tak, tylko szczerze nie widzę na to szans akurat Najman tu wyjdzie w chwale , nie wiem jak Jóźwiak miałby to wygrać za bardzo. No nie widzę tego. Wiem że Najman to klaun ale na Jóźwiaka raczej styka.
 
tak jak kazdy rywal najmana narzucic jakakolwiek presje i najman sie podda/sedzia przerwie ewentualnie sprowadzic i najman odklepie ciosy


No to między nami już 3 różnice w walkach Najman,Ferrari,Brodnicka a ty Lil masti,Filipek,Jóźwiak.

Zobaczymy kto miał rację Jeffrey.

Nie chcę nim mówić ale czuję 3-0
 
Serio wy wierzycie ze Jóźwiak nawali Najmanowi ? XD

Taxi to już od 2-3 lat śmiga po klubach MMA i trenuje nie mniej niż zawodnik MMA. Bez porównania do Jóźwiaka, który już w październiku wyjdzie do klatki.
 
Najman to wygra. Chociaż powątpiewam, że to się odbędzie


Najman to wygra bo jestem pewny że Lew Kazmierczuk zrobiłby Jóźwiaka na luzie , którego Najman zrobił na luzie.

Z resztą gruby Bonus też zrobilby Jóźwiaka na luzie, którego zrobił Najman na luzie.

Najman-Bonus Bgc-Kazmierczuk-Pawel Jozwiak
 
Najman ćwiczył obrony przecież się chwalił. Na prezesa wystarcY
w 2021 ktos nadal wierzy w najmana :mamedwhat:
najman juz z nikim nigdy nie wygra chyba, ze zrobi sobie walke z kims na poziomie bonusa bgc czyli z rywalem ktory nie potrafi zadawac ciosow, z kazdym innym w walce porazka. Jak Jozwiak cokolwiek rekreacyjnie robi na sali to latwo wygra z tym nieudacznikiem
 
w 2021 ktos nadal wierzy w najmana :mamedwhat:
najman juz z nikim nigdy nie wygra chyba, ze zrobi sobie walke z kims na poziomie bonusa bgc czyli z rywalem ktory nie potrafi zadawac ciosow, z kazdym innym w walce porazka. Jak Jozwiak cokolwiek rekreacyjnie robi na sali to latwo wygra z tym nieudacznikiem
:DC:

Tym typem pokazałeś że jeszcze dużo masz do nauki do rangi eksperta w freak fightach.
 
w 2021 ktos nadal wierzy w najmana :mamedwhat:
najman juz z nikim nigdy nie wygra chyba, ze zrobi sobie walke z kims na poziomie bonusa bgc czyli z rywalem ktory nie potrafi zadawac ciosow, z kazdym innym w walce porazka. Jak Jozwiak cokolwiek rekreacyjnie robi na sali to latwo wygra z tym nieudacznikiem
Kiedyś na jakimś filmiku widziałem Jozwiaka drewniane ruchy i na El Testosterona to za mało
 
Najman to wygra bo jestem pewny że Lew Kazmierczuk zrobiłby Jóźwiaka na luzie , którego Najman zrobił na luzie.

Z resztą gruby Bonus też zrobilby Jóźwiaka na luzie, którego zrobił Najman na luzie.

Najman-Bonus Bgc-Kazmierczuk-Pawel Jozwiak
Tu się nie zgodzę. Prezes by łatwo najebal mitomana konusa. Ten debil jest w stanie wygrać tylko że swoim ziomkiem bodypizda, która mu się podkłada.
 
  • Like
Reactions: Olo
Tu się nie zgodzę. Prezes by łatwo najebal mitomana konusa. Ten debil jest w stanie wygrać tylko że swoim ziomkiem bodypizda, która mu się podkłada.


Nie no , nie zgodzę się tu. Jóźwiak vs Bonus nie wierzę że Jóźwiak robi Bonusa.


Jeffrey

Przecież oni robią i tak Jóźwiaka.

Jóźwiak nie zrobiłby za nic Lwa , co ty wypisujesz. Dlatego Najman na luzie.

Ozdoba tak z ciekawości obecnego Bonusa po transformacji obstawiał byś że zebrałby od Jóźwiaka?
 
Nie no , nie zgodzę się tu. Jóźwiak vs Bonus nie wierzę że Jóźwiak robi Bonusa.


Jeffrey

Przecież oni robią i tak Jóźwiaka.

Jóźwiak nie zrobiłby za nic Lwa , co ty wypisujesz. Dlatego Najman na luzie.
Jóźwiak to kawał chłopa, były rugbysta. Bonus to pipka, co poddał walkę z otyłym taksówkarzem.
 
Jóźwiak nie zrobiłby za nic Lwa
Jóźwiak vs Bonus nie wierzę że Jóźwiak robi Bonusa.
Ich robi kazdy ale akurat jozwiak by ich nie zrobil a jestes tego pewny patrzac na jego zdjecie czy na jakiej podstawie ten typ?

Kazdy z grupy srednio zaawansowanej jakiegos Ankosu robi Bonusa, Lwa i Najmana na jednej gali bo to nie sa sportowcy tylko klauni na ktorych wystarczy chec zwyciestwa i troche umiejetnosci. Napisalem ze jak Jozwiak cos robi to na luzie wygra z el tostem i chyba kazdy logicznie myslacy czlowiek sie z tym zgodzi
 
Kazdy z grupy srednio zaawansowanej jakiegos Ankosu robi Bonusa, Lwa i Najmana na jednej gali


No i właśnie kims takim nie jest Paweł Jóźwiak.

Jak ten Paweł się marnował całą karierę a mógł walczyć na Fenie :)
 
Last edited:
Back
Top