Oficjalnie- Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak walką wieczoru VIP MMA 3

o kurwa co za info xd jozwiak do walk ludzie kochani
a stary muranski juz jest skonczony jego 5 minut sie skonczylo gowno zarobil xD
 
Jóźwiak ćwiczył coś w życiu? Bo że Najman popija pepsi na treningu to wiem
 
Tak szczerze to Jóźwiak dobrze optycznie wygląda przy Najmanie, myślałem że będzie dużo gorzej.

On chyba schudł ostatnio.
 
Ta walka się zrodziła właśnie o prawa do starszego Murana :DC:

Podobno kto wygra , bierze Murana do siebie.

Niech mi ktoś powie że świat freaku to nie jest czyste złoto. ::snoopd::
To nawet w świecie frikow jest frikiem
Czy ktoś 2 lata temu by przewidział takie cuda oprócz jasnowidza jackowskiego ?
To je szok
 
Ta walka się zrodziła właśnie o prawa do starszego Murana :DC:

Podobno kto wygra , bierze Murana do siebie.

Niech mi ktoś powie że świat freaku to nie jest czyste złoto. ::snoopd::
Mówisz i masz: świat freaku to nie jest czyste złoto :beczka:
 
rogan.png
 
Cóż za upadek Jóźwiaka. To jest dopiero desperacja i frajerstwo dekady. "Sport się obroni". Właśnie widzę :lol:
Może ktoś z doświadczonych analizatorze frikow przewidzi przebieg walki i jej zakończenie ?
Ja stawiam na no contest przez zwichnięcie kostki u juzwika i zwichnięcie barku u kajmana
 
Spokojnie panowie, za 2 lata już wszyscy będą rzygali frikami to się szybko przeje, gimbaza pójdzie gdzie indziej szukać dymów.

Dwa lata temu była jazda, że Fame padnie po dwóch-trzech galach. Nie dość, że nie padli to jeszcze powstało pięć innych organizacji kopiujących zyskowny interes. Nie mam zielonego pojęcia, co może spowodować odpływ zainteresowania. W naszym kraju MMA idealnie nadaje się na takie podwórkowe dymy.
 
Cóż za upadek Jóźwiaka. To jest dopiero desperacja i frajerstwo dekady. .
.

Jeśli Jóźwiak wchodzi we freaki jako zawodnik to już każdy tam może być :) Freaki wciągają i uzależniają :)


Chaoz

Chyba w snach Ci padną freaki za 2 lata. To jest obecnie najlepsza rozrywka/show w Polsce.


Puść sobie kabarety na Polsacie czy komedie nawet zagraniczne to się przekonasz. Freaki ich zjadają , popijają i wypluwają plus masz waleczke gdzie dają sobie ostro po mordach, czego chcieć więcej do szczęścia.

W końcu Polska wymyśliła serio ciekawy produkt który zajebiście odmula szare życie.
 
Last edited:
Back
Top