Oficjalnie- Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak walką wieczoru VIP MMA 3

Jeffrey jako, że kocha USA zaraz coś ci napisze jakim niszowym sportem jest rugby. Tym bardziej, że nie widzi zbytnio innych kontynentów poza USA.
Dopiero jak freaki mma powstaną w USA , to Jeffrey uzna to za mistrzowskie posunięcie.

:fjedzia:
Ja pierdolę, nie masz pojęcia ani o rugby, ani o futbolu amerykańskim to po co się wypowiadasz i próbujesz mędrkować.:siara:
 
Że rugby to sport niszowy i poza Ameryką nie jest grany


No to moje intencje były inne , bo szczerze skupiały się tylko do Jeffreya :)


A rugby czy jest niszowe? No raczej nie bo puchar 6 narodów w Europie i NFl potrafią zapełniać stadiony na 40-80 tysięcy, choć ja szczerze nie obejrzałem nigdy ani 1 meczu, nie moja bajka jak tenis czy kosz.
Rugby to po piłce będzie chyba najbardziej zespolowy ,popularny sport na świecie.

Ja poza piłka jestem w stanie z zespołowych obejrzeć tylko siate i ręczna, reszta kompletnie mi nie podchodzi.
 
Last edited:
Najman ćwiczył obrony przecież się chwalił. Na prezesa wystarcY

No to moje intencje były inne , bo szczerze skupiały się tylko do Jeffreya :)


A rugby czy jest niszowe? No raczej nie bo puchar 6 narodów w Europie i NFl potrafią zapełniać stadiony na 40-80 tysięcy, choć ja szczerze nie obejrzałem nigdy ani 1 meczu, nie moja bajka jak tenis czy kosz.
Rugby to po piłce będzie chyba najbardziej zespolowy ,popularny sport na świecie.

Ja poza piłka jestem w stanie z zespołowych obejrzeć tylko siate i ręczna, reszta kompletnie mi nie podchodzi.
Ale futbol amerykański to nie to samo co rugby xD. NFL ma inne zasady niż tamten sport i rugby jest grane na poważnie przez kilka krajów na świecie i przodują w nim Nowa Zelandia i Australia.
 
Ale futbol amerykański to nie to samo co rugby xD. NFL ma inne zasady niż tamten sport i rugby jest grane na poważnie przez kilka krajów na świecie i przodują w nim Nowa Zelandia i Australia.


Wiem , ze co innego ale nie oszukujmy się, tez bardzo podobne dlatego ja w jakis sposob traktuje to jak 1 dyscyplinę.
 
Jeffrey jako, że kocha USA zaraz coś ci napisze jakim niszowym sportem jest rugby. Tym bardziej, że nie widzi zbytnio innych kontynentów poza USA.
Dopiero jak freaki mma powstaną w USA , to Jeffrey uzna to za mistrzowskie posunięcie.

:fjedzia:
jak mozesz to nie wspominaj o mnie w kazdym poscie bo i tak sie nie umowimy
 
jak mozesz to nie wspominaj o mnie w kazdym poscie bo i tak sie nie umowimy
Julian, Ty seksowny draniu...
comment_z0E0NMb7fkw5nlVKVeLCpzqny1jEv50H,w400.jpg
 
Jóźwiak na Twitterze pisał że nie będzie walczył z Najmanem na MMA VIP ale jakieś tam rozmowy trwają.
 
Wiadomo, że Jóźwiak nie wyjdzie do klatki. Dogadał się z Najmanem, żeby zaistnieć medialnie w tzw. międzyczasie. Chyba się zorientował, że robiąc cztery gale rocznie jest za długa cisza w eterze.
 
To przeciera szlaki wielu "potężnym włodarzom", może Martin Lewandowski rzuci komuś wyzwanie?
 
Serio wierzycie, że stary Muran wejdzie kiedykolwiek do klatki? Przecież moment, w którym to by się stało jednoznacznie udowodniłby, że Muran nie jest kozakiem, na którego się kreuje. Wszystkich jedną ręką w dziesięć sekund kładzie… Moim zdaniem on nigdy nie wejdzie do klatki, tylko będzie stręczyć tego przygłupiego synka do walczenia za siebie (jak to robi do tej pory).
 
Wiadomo, że Jóźwiak nie wyjdzie do klatki. Dogadał się z Najmanem, żeby zaistnieć medialnie w tzw. międzyczasie. Chyba się zorientował, że robiąc cztery gale rocznie jest za długa cisza w eterze.


Trzeba poczekać , ale nie zdziwilbym się gdyby Jóźwiak sobie pomyślał ,, cholera będzie siara na całą Polskę jeśli przegram plus konfa w tle z Rafalalą czy Diablicą." :lol:

Wysoko to obstawiam.


Cholera marzyłem o Jozwiaku i Rafalali w 1 uniwersum przy stoliczku :jon:
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda


Wyobrażam sobie tą walkę na HL i 3 potężnych włodarzy Józio , Najman i Malik.

I docinki Malika do Najmana w stylu ,, podobno byłeś dobrym bokserem i zawodnikiem mma prawda to ?"

:lol:

Starcie konfowe Malik vs Najman ma duży potencjał. Plus Miś Maliś dorzuciłby swoje 5 groszy Najmankowi.

Dobra dajcie mi to.:cool::crazy:
 
Serio wierzycie, że stary Muran wejdzie kiedykolwiek do klatki? Przecież moment, w którym to by się stało jednoznacznie udowodniłby, że Muran nie jest kozakiem, na którego się kreuje. Wszystkich jedną ręką w dziesięć sekund kładzie… Moim zdaniem on nigdy nie wejdzie do klatki, tylko będzie stręczyć tego przygłupiego synka do walczenia za siebie (jak to robi do tej pory).


Moim zdaniem do Najmana wyjdzie. :cool:
 
Serio wierzycie, że stary Muran wejdzie kiedykolwiek do klatki? Przecież moment, w którym to by się stało jednoznacznie udowodniłby, że Muran nie jest kozakiem, na którego się kreuje. Wszystkich jedną ręką w dziesięć sekund kładzie… Moim zdaniem on nigdy nie wejdzie do klatki, tylko będzie stręczyć tego przygłupiego synka do walczenia za siebie (jak to robi do tej pory).
Tak czy siak w którymś momencie bańka pryśnie, albo ukróci go wpierdol, albo opinia pizdy publicznej, że tak się wyrażę.
 
Jeśli do tej walki nie dojdzie ani na Fen ani na VIP wg artykułu to gdzie ? XD

HL czy Fame XD

O co tu biega ? :tease::wall::hitman:


Freaki to pieprzone złoto :)



A Gikiewicz to chyba pcha się do klatki.
Marcinek nie zawalczy nigdzie poza Vip ani z Jozwiakiem i Muranem. Chyba, że złożycie się mu na 500 tys. zł.
 
Back
Top