Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
Na podstawie twoich postów
:fjedzia:
A to zależy od działu, w każdym pisze inaczej :)
Tekst z rosołem dobry, nawet się uśmiechnąłem pod nosem :D


do fanow freakow czemu nie wykupicie w piatek gromdy i nie obejrzycie dobrej napierdalanki tylko wolicie farmozoniarzy z fame jak stary muranski ktorzy potrafia tylko gadac a o prawdziwej walce nie maja pojecia
Byku wykupuje każda edycje lub jeźdze do kolegów na gromde.
Ostatnio trochę się zepsuły bo walki są zbyt techniczne, więcej kalkulacji.
Aczkolwiek Balboa i Maximus są super to może ich obejrzę.
 
Popieram Panów.. Pod tym kątem jako redakcja jesteście śmieszni i beznadziejni. Stajecie za typami, którzy rozpierdalają to forum zamiast wspierać tych, którzy to forum zbudowali. Gratuluję wam i mam nadzieję, że Cohones znajdzie swoje miejsce gdzie indziej, a wy się zachłyśniecie tym, do czego sami doprowadziliście. A teraz banujcie jak chcecie:no dawaj:
 
Teraz na jakiś czas znowu będzie spokój, bo zawsze po burzy z nim tak jest i się później odpali.

Od miesięcy wszyscy się wkurwiali i też chciałeś miec zacytowane z dwa miesiące temu i Ci trzy strony tego zacytowałem (było więcej, ale nie chciało już mi się dalej w to brnąć).
Jak była reakcja?
Pics, nie pisz tak.

Czyli bez styp i dymów w dziale newsy MMARocks
I cyk tydzień później:
Szon bo przynajmniej jest wesoło.
Gdyby każdy był taki nudny jak Stypotaker to serio bym oglądał WWE.
Oby Kolecki nie trafił do fame mma bo totalnie tam nie pasuje, gość ma mentalność stypiarza

Z pewnością myślałem o dymach
On nie robi z nas pośmiewiska, tylko z was- właścicieli.
Kolejny raz to pokazuje.
Wiem, że przed pożarem was tam ostro szantażował, ale jakieś granice przyzwoitości powinny być.

To drugie multi to nie wiem jak to w ogóle nazwać:
Zabierałbym spod prysznica włosy Seana tylko po to by czuć ich zapach i zrobić sobie z nich naszyjnik tylko po by nosić je zawsze ze sobą
:antonio:

Chcę słyszeć jęki Yana gdy Sean będzie go piepszył

Zalałbym się w cemencie i stałbym się progiem w jego domu tylko po to by Sean mógł wytrzeć na mnie swoje pięty

Więc pytanie brzmi- co te małe zwyrodnialcy mają na Was? :beczka:
Może da się jakoś pomóc?
 
I cyk tydzień później:




On nie robi z nas pośmiewiska, tylko z was- właścicieli.
Kolejny raz to pokazuje.
Wiem, że przed pożarem was tam ostro szantażował, ale jakieś granice przyzwoitości powinny być.

To drugie multi to nie wiem jak to w ogóle nazwać:






Więc pytanie brzmi- co te małe zwyrodnialcy mają na Was? :beczka:
Może da się jakoś pomóc?
Serio łapy opadają,że takie gówno ma prawo bytu.:ponymindfuck:
 
I cyk tydzień później:




On nie robi z nas pośmiewiska, tylko z was- właścicieli.
Kolejny raz to pokazuje.
Wiem, że przed pożarem was tam ostro szantażował, ale jakieś granice przyzwoitości powinny być.

To drugie multi to nie wiem jak to w ogóle nazwać:






Więc pytanie brzmi- co te małe zwyrodnialcy mają na Was? :beczka:
Może da się jakoś pomóc?
Skoro dla redakcji takie wpisy są normalne to są tak samo jebnięci jak ci panowie wymienieni wyżej :matt:

Zachowują się jak typowy pedagog w podstawówce. Chłopak jest gnębiony przez typów i jest cisza, A jak tylko się im postawi to od razu mu się obrywa( czytaj lecą bany)
 
Redakcjo.. Przecież wiecie że możecie być z nami szczerzy.. Jak oni wysyłają wam swoje kieszonkowe, od swoich opiekunów, co miesiąc i stąd ta sytuacja to powiedzcie, damy wam.........









Więcej :jimcarrey:
 
I cyk tydzień później:




On nie robi z nas pośmiewiska, tylko z was- właścicieli.
Kolejny raz to pokazuje.
Wiem, że przed pożarem was tam ostro szantażował, ale jakieś granice przyzwoitości powinny być.

To drugie multi to nie wiem jak to w ogóle nazwać:






Więc pytanie brzmi- co te małe zwyrodnialcy mają na Was? :beczka:
Może da się jakoś pomóc?
Wyszło na moje, ostatnio ci pisałem zebys zacytował moje posty z 2 ostatnich miesięcy to pisales ze ci się nie chce a prawda była taka ze nic nie miałeś xD
Już wtedy ci napisałem ze gdyby coś było to byś już dawno cytował no i miałem racje :D
Bardzo chętnie wyjaśnię te twoje zacytowane posty


zacytowany post nr1
AC49A6FF-63A9-4908-AF3D-3F3C7878468E.jpeg

Stypotaker to jest ksywka która dałem whittakerowi, @Cloud mnie poprosił bym nie spamował o stypie i dymach wiec tego nie robię, to jest zwykła ksywka.

zacytowany post nr2
E678198A-F44A-4112-ABC2-64D57F51DE9A.jpeg

Inni uzytkownicy pierwsi zaczęli dyskusje ze Kolecki tam zawalczy wiec dorzuciłem swoje 5groszy. Prawda jest taka ze Szymon jest spokojny to rozumiem ze gdybym użył określenia ze jest zbyt nudny na fame mma to pewnie byś nawet tego nie cytował.

zacytowany post nr3

2B83A3B1-F720-4A1D-8518-5272AB7352B6.jpeg

Tym cytatem pokazujesz tylko jakimś jesteś zwykłym manipulatorem @Cloud zwróć uwage jak torpedo cytuje moje posty wyrwane z kontekstu. Tu poniżej oryginalny post.
Odpisywałem drugiemu użytkownikowi na posta
3535ACDB-67FF-459D-92DB-92D932241EB4.jpeg



cos jeszcze ?
:whodefuk:
 
Wyszło na moje, ostatnio ci pisałem zebys zacytował moje posty z 2 ostatnich miesięcy to pisales ze ci się nie chce a prawda była taka ze nic nie miałeś xD
Już wtedy ci napisałem ze gdyby coś było to byś już dawno cytował no i miałem racje :D
Bardzo chętnie wyjaśnię te twoje zacytowane posty


zacytowany post nr1
View attachment 30144
Stypotaker to jest ksywka która dałem whittakerowi, @Cloud mnie poprosił bym nie spamował o stypie i dymach wiec tego nie robię, to jest zwykła ksywka.

zacytowany post nr2
View attachment 30145
Inni uzytkownicy pierwsi zaczęli dyskusje ze Kolecki tam zawalczy wiec dorzuciłem swoje 5groszy. Prawda jest taka ze Szymon jest spokojny to rozumiem ze gdybym użył określenia ze jest zbyt nudny na fame mma to pewnie byś nawet tego nie cytował.

zacytowany post nr3

View attachment 30146
Tym cytatem pokazujesz tylko jakimś jesteś zwykłym manipulatorem @Cloud zwróć uwage jak torpedo cytuje moje posty wyrwane z kontekstu. Tu poniżej oryginalny post.
Odpisywałem drugiemu użytkownikowi na posta
View attachment 30147


cos jeszcze ?
:whodefuk:
Chuj mnie twoje patolskie wywody obchodzą.
Wyraźnie po raz kolejny miałeś ostrzeżenie żeby tak nie pisać (nie wiem który już raz).

Tak więc jesteśmy tutaj wszyscy ciekawi rozwojem wydarzeń.
 
Chuj mnie twoje patolskie wywody obchodzą.
Wyraźnie po raz kolejny miałeś ostrzeżenie żeby tak nie pisać (nie wiem który już raz).

Tak więc jesteśmy tutaj wszyscy ciekawi rozwojem wydarzeń.
Ohoho torpedo przeklina, a cóż to za patolskie słowa w twoim poscie :D
Wyjaśniłem te twoje śmieszne cytaty i dobrze wiesz o tym.
Takie manipulacje to nie tu na cohones.
 
Czy ja pozwoliłem cytować moje posty w tym temacie NIE
Myślę że jest to zorganizowana grupa która ma na celu prowokować mnie i takich użytkowników jak @99picks i nie wiem kogo jeszcze (nie będę czytał całego wątku:cool:)
Więc jak do tego tematu ma się mój ban za "wpisy prowokujące"?
 
Tak sobie myślę że ten pomysł od @GroszMC żebym był modem nie jest taki głupi.
Teraz mam tydzień wolnego czasu więc chętnie spróbuję.
Tylko na tydzień. Bez możliwości banowania itd.
Będzie dobrze.
 
Czy ja pozwoliłem cytować moje posty w tym temacie NIE
Myślę że jest to zorganizowana grupa która ma na celu prowokować mnie i takich użytkowników jak @99picks i nie wiem kogo jeszcze (nie będę czytał całego wątku:cool:)
Więc jak do tego tematu ma się mój ban za "wpisy prowokujące"?
Nie no beka naprawdę, @torpedo cytuje moje wyrwane z kontekstu posty przy czym jeszcze jeden EDYTUJE i wzywa @Cloud ze łamie umowę.
:DC:
 
@Cloud co myślisz o tej tygodniowej próbie?
Z jakiegoś powodu nie chcesz brudzić łap pomimo kolejnego już ośmieszania przez tych gimbusów.


Ty będziesz miał ręce czyste.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top