Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
Ja też bym nas posadził przy wspólnym stole.
To zgoda torpedo?
Wiesz ze ciebie ani nikogo nie zaczepiam ale tez nie pozwolę sobie na takie oczernianie.
Wiesz dobrze ze jest diametralna różnica w moich postach na stronie głównej.
Mi się wydaje ze ty poważnie myślisz ze mam multikonta i to co ktoś pisze to uważasz ze to ja.
To moje jedyne konto.
Lubic się nie musimy ale możemy być neutralni wobec siebie.
 
Już tłumacze, miałem umowę z @Cloud żeby nie spamować o dymach, freakach i stypie na głównej.
Umowę respektowałem, mimo toużytkownik @torpedo zacytował moje jakieś moje posty wyrwane z kontekstu które wszystkie wyjaśniłem i proszę wziąć pod uwagę ze torpedo dodatkowo jeden mój post EDYTOWAŁ żeby zmanipulować was moderację.
Tutaj niżej przytoczę jeszcze raz mój post z wyjaśnieniami na jego zarzuty.
@baju tez rzuć okiem proszę.

tutaj wklejam skrin z mojego posta odnośnie dwóch zacytowanych postów torpedo.
View attachment 30163



a teraz najlepsze @defthomas ze torpedo EDYTOWAŁ mojego posta żeby was zmanipulować, tutaj poniżej dowód.

View attachment 30164



a tutaj macie ORYGINAŁ posta, jak widać usunął polowe i wyrwał go z kontekstu gdzie ja poprostu odpisywałem drugiemu użytkownikowi.

View attachment 30165




Nikogo tutaj nie zaczepiam i stosuje się do zaleceń moderacji by nie spamować na głównej stronie o dymach,freakach i stypie.
Inni uzytkownicy sami pisza o dymach na głównej to czy ja jestem jakiś gorszy od reszty? Nie powinnismy być tu wszyscy równi?
@Cloud @defthomas @baju Licze ze sprawiedliwość wygra z manipulacja.

Skrócenie cytatu to nie jest manipulowanie nim, manipulować to ty próbujesz moderacją i jak widać dobrze ci to dochodzi, skoro Deftomasy I Chmury nie potrafią zrobić z tym porządku to może wejdzie forumowy goro @Dzihados i pokaże im na przyszłość jak się wyrywa takie chwasty? Przede wszystkim chwasta się wyrywa na raz, a nie obcina po listku tak jak to robi @Cloud i udaje że deszcz pada, jaki kurwa mindfuck tu się odpierdala wogole
 
forumowy goro @Dzihados
3gZe1X0.png




:damjan:
 
Już tłumacze, miałem umowę z @Cloud żeby nie spamować o dymach, freakach i stypie na głównej.
Umowę respektowałem, mimo toużytkownik @torpedo zacytował moje jakieś moje posty wyrwane z kontekstu które wszystkie wyjaśniłem i proszę wziąć pod uwagę ze torpedo dodatkowo jeden mój post EDYTOWAŁ żeby zmanipulować was moderację.
Tutaj niżej przytoczę jeszcze raz mój post z wyjaśnieniami na jego zarzuty.
@baju tez rzuć okiem proszę.

tutaj wklejam skrin z mojego posta odnośnie dwóch zacytowanych postów torpedo.
View attachment 30163



a teraz najlepsze @defthomas ze torpedo EDYTOWAŁ mojego posta żeby was zmanipulować, tutaj poniżej dowód.

View attachment 30164



a tutaj macie ORYGINAŁ posta, jak widać usunął polowe i wyrwał go z kontekstu gdzie ja poprostu odpisywałem drugiemu użytkownikowi.

View attachment 30165




Nikogo tutaj nie zaczepiam i stosuje się do zaleceń moderacji by nie spamować na głównej stronie o dymach,freakach i stypie.
Inni uzytkownicy sami pisza o dymach na głównej to czy ja jestem jakiś gorszy od reszty? Nie powinnismy być tu wszyscy równi?
@Cloud @defthomas @baju Licze ze sprawiedliwość wygra z manipulacja.
99picks - Ostatni sprawiedliwy
:fjedzia:
 
a drugi na głównej o pieprzeniu facetów i zbieraniu włosów z emotką pokazującą pudziana że by do tego trzepał. Ja pierdole :brainoverload:
Koń galopował do wypowiedzi Dany o mistrzu Seanie więc nie wprowadzaj ludzi w błąd :nono:
Poza tym newsów o cukiereczku jest jak na lekarstwo więc jakoś musisz to przeżyć
 
Prawdę mówiąc większym rakiem od picksa jest ten cały wsiowy smieszek. Gość praktycznie co drugi komentarz musi się z kimś złapać.
Wsiowy jest spoko gość, da się z nim porozmawiać.
Fakt ze jego teksty o robolach są słabe ale widać ze jest inteligentny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top