Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
Może Ty lubisz czytać lewicowe elaboraty i prucie się do każdego,dla mnie to zwykły chuj do szczania.
Do mnie się nie pruł
:neildegrassewhoa:

raz mieliśmy wymianę zdań odnośnie kupowania ppv ale skończyła się dyplomatycznie i z kulturka.
 
Nie bardzo wiem ocb, dziś widziałem twój komentarz w newsach MMARocks. O to chodzi? Na głównej stronie MMARocks nie dajemy banów, jak już to w konkretnych tematach / newsach na forum.
Jak widać można dostać bana na stronie głównej.
:redford:
F71827BA-E620-4FA6-AB30-68935FE1F390.jpeg
 
A nie myśleliście żeby, razem z twoimi ‚kumplami z forum’, wejść do klatki i walczyć, wasza 5 vs np. 5 bezdomnych. Wy wygrywacie fejm a oni dla przykładu, baniak 10l denaturatu.
:suchykarol:
Ode mnie się odpierdol ale jak masz ochotę to weź 4 kolegów i możemy się sprawdzić :) za darmo was oprawie jednego po drugim
 
@torpedo

Chętnie zapraszam Cię do innego wątku aby pogadać o pewnym zjawisku bo zbyt szybko piszesz nim ,,Patola"

Widać że w tym temacie jest potrzebna edukacja społeczeństwa.
 
Mojej matki w to nie mieszaj, teksty jak dzieciaka z podstawówki hehe. Pod celą takie lamusy dzbany czyszczą
Zacznij płacić za internet to nie będę słuchał od niej!
Poza tym oprawić to możesz moją końcówe ze smakiem, po tym jak zleje się tobie i twoim chłopkom na czoła!
Pod cela to pierwszego dnia by ci d*pa pękła i byś chodził za kieszonkę, pecie!
 
Zacznij płacić za internet to nie będę słuchał od niej!
Poza tym oprawić to możesz moją końcówe ze smakiem, po tym jak zleje się tobie i twoim chłopkom na czoła!
Pod cela to pierwszego dnia by ci d*pa pękła i byś chodził za kieszonkę, pecie!
Dupa tobie pęka co wieczór jak stary trzezwieje haha szkoda że w podstawówce nie jesteś taki odważny. Chuj ci na łeb, albo dajesz adres lub szkolke w której trenujesz i się łapiemy albo lecisz do ignora bo z trollami nie będę wchodził w dyskusję
 
Dupa tobie pęka co wieczór jak stary trzezwieje haha szkoda że w podstawówce nie jesteś taki odważny. Chuj ci na łeb, albo dajesz adres lub szkolke w której trenujesz i się łapiemy albo lecisz do ignora bo z trollami nie będę wchodził w dyskusję
Ty psia końcówo! Gdybym 13 lat temu nie obrócił się na pięcie przed wejściem do burdelu, to byś do mnie mówił ojcze! Pęknięta gumo!
Dawaj adres pecie i zajadę do tego twojego kurwidołka, by ty na roweryku jedynie na samej sztycy umiesz jeździć! Ha tfu!
:burnit:
 
Takimi śmieciami jak groszek czy wsiowy to ja mate wycieram na treningach a na wakacjach takie łby jedzą na dzbanie
To w jakim klubie cwiczysz to wycieranie maty? Pomorska 94a/71 80-333 Dawaj. Wiadomo jak to sie skonczy xd.
- yyuuu, mam za dalekoo a poza tym zaraz mama przygotuje obiad yyyy no ten, chodIlo mi o mate pod myszke no teeen
 
Last edited:
Skrócenie cytatu to nie jest manipulowanie nim, manipulować to ty próbujesz moderacją i jak widać dobrze ci to dochodzi, skoro Deftomasy I Chmury nie potrafią zrobić z tym porządku to może wejdzie forumowy goro @Dzihados i pokaże im na przyszłość jak się wyrywa takie chwasty? Przede wszystkim chwasta się wyrywa na raz, a nie obcina po listku tak jak to robi @Cloud i udaje że deszcz pada, jaki kurwa mindfuck tu się odpierdala wogole
 
To w jakim klubie cwiczysz to wycieranie maty? Pomorska 94a/71 80-333 Dawaj. Wiadomo jak to sie skonczy xd.
- yyuuu, mam za dalekoo a poza tym zaraz mama przygotuje obiad yyyy no ten, chodIlo mi o mate pod myszke no teeen
Ty się nie wpierdalaj, ale jak będę gościnnie na zabiance to mogę ci dać znać.
Ty psia końcówo! Gdybym 13 lat temu nie obrócił się na pięcie przed wejściem do burdelu, to byś do mnie mówił ojcze! Pęknięta gumo!
Dawaj adres pecie i zajadę do tego twojego kurwidołka, by ty na roweryku jedynie na samej sztycy umiesz jeździć! Ha tfu!
:burnit:
Człuchowska, Bemowo, warszawa. Będziesz bliżej to pisz, zejde
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top