Odyniec vs 99picks

Kogo unbanować?

  • Dziewiędziesiąt dziewięć stypicks

    Votes: 6 6.3%
  • Odyniec

    Votes: 60 62.5%
  • Obu

    Votes: 8 8.3%
  • Nikogo

    Votes: 22 22.9%

  • Total voters
    96
Status
Not open for further replies.
Tak jak podejrzewalem. Zwykly huj do szczania. Nawet nie wie gdzie ra mate wyciera
Przeloguj się na groszka bo nie będę z dwoma kontami pisał. Ja wiem gdzie mate wycieram, co to zmieni jak napisze? Wpadniesz na sparingi?


@Siedem jak to było w klasyku "dajcie mi przeciwnika" A całkiem serio to ja ludzi szanuje, trenuje dla siebie ale mam swoją godność i nie pozwolę się obrażać
 
Przeloguj się na groszka bo nie będę z dwoma kontami pisał. Ja wiem gdzie mate wycieram, co to zmieni jak napisze? Wpadniesz na sparingi?


@Siedem jak to było w klasyku "dajcie mi przeciwnika" A całkiem serio to ja ludzi szanuje, trenuje dla siebie ale mam swoją godność i nie pozwolę się obrażać
Jestem ciekaw jaki klub chowa takich wspanialych wojownikow internetowych.
 
Przeloguj się na groszka bo nie będę z dwoma kontami pisał. Ja wiem gdzie mate wycieram, co to zmieni jak napisze? Wpadniesz na sparingi?


@Siedem jak to było w klasyku "dajcie mi przeciwnika" A całkiem serio to ja ludzi szanuje, trenuje dla siebie ale mam swoją godność i nie pozwolę się obrażać
Zostales bezczelnie wjebany do gangu stypiksow.... :fjedzia:

Wybierz strone poki mozesz! :robbie:

 
Dobra, dobra. My tu pierdu pierdu, a co z tym Odyńcem?

@defthomas @Dzihados
No właśnie
hpna4q48yex7atutn47mdwq1tr1z3d16z68ofhc.webp
 
Pozory mylą, aczkolwiek "garda/pozycja bojowa?" już nie.
IMG_20211216_203652.jpg
Jest też możliwe, że ta pozycja na zdjęciu to przykładowo ułożenie rąk do gry na flecie - aczkolwiek to tylko luźne spostrzeżenie

A czy to nasz znajomy z forum - nie mam pojęcia, zupełnie mnie to nie interesuje :)

P.S. Poza tym nie zgadza się przede wszystkim wynagrodzenie, bo Paweł wspominał niejednokrotnie, że zarabia znacznie więcej od pracowników w fabrykach. Można zatem założyć, że to nie on. :corn:
Screenshot_2021-12-16-20-41-23-640_com.android.chrome.jpg
 
Last edited:
Pozory mylą, aczkolwiek "garda/pozycja bojowa?" już nie.
Jest też możliwe, że ta pozycja na zdjęciu to przykładowo ułożenie rąk do gry na flecie - aczkolwiek to tylko luźne spostrzeżenie

A czy to nasz znajomy z forum - nie mam pojęcia, zupełnie mnie to nie interesuje :)

P.S. Poza tym nie zgadza się przede wszystkim wynagrodzenie, bo Paweł wspominał niejednokrotnie, że zarabia znacznie więcej od pracowników w fabrykach.
View attachment 30208
Evo jak to wogole wyszło ze przy cytowaniu jego posta wyskoczyło Ci w miejscu jego nicku Pawelryt1989 wtf xD
 
Evo jak to wogole wyszło ze przy cytowaniu jego posta wyskoczyło Ci w miejscu jego nicku Pawelryt1989 wtf xD
Chyba wstydził się pisać pod imieniem i nazwiskiem i poprosił administrację o zmianę nicku na adekwatny do poziomu zamieszczanych tu przez siebie treści. Aczkolwiek to już pytanie nie do mnie.
 
Pozory mylą, aczkolwiek "garda/pozycja bojowa?" już nie.
Jest też możliwe, że ta pozycja na zdjęciu to przykładowo ułożenie rąk do gry na flecie - aczkolwiek to tylko luźne spostrzeżenie

A czy to nasz znajomy z forum - nie mam pojęcia, zupełnie mnie to nie interesuje :)

P.S. Poza tym nie zgadza się przede wszystkim wynagrodzenie, bo Paweł wspominał niejednokrotnie, że zarabia znacznie więcej od pracowników w fabrykach.
View attachment 30208
XD - przeciętny "robol hydraulik" ma dwa razy tyle. Ja z moim wyższym (chujowy kierunek, ale jednak) i certyfikatami jak ostatnio szukałem roboty to mogę liczyć na więcej na start niż "pan intelygent inżynier".
 
Chyba wstydził się pisać pod imieniem i nazwiskiem i poprosił administrację o zmianę nicku na adekwatny do poziomu zamieszczanych tu przez siebie treści. Aczkolwiek to już pytanie nie do mnie.
Aaaa ok.
 
Dawać go do tego tematu niech wie że jest rozkminiony haha mnie ignoruje po tym jak go wyjaśniłem, najlepsze że jak mu napisałem że zapraszam na Bemowo to napisał że też jest z Bemowa a potem edytowal post i usunął to haha paparuch jebany
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top