Niech KSW odwoła walkę Sappa - petycja.

a to co ty robisz z KSW, ładnie amerykanie określają jako "dickrider". Co Dana nie dba o fanów ? a te vblogi, tweety, rozdawanie biletów,kontakt z mediami to co ? do tego dbanie zeby walki byly najatrakcyjniesze ( bonusy)
Noodles, aha.

PS
'Dickrider' to rzeczownik.
 
po co taka walka ? po co wydawać na takiego pajaca pieniądze ?!? oni nie prezentuję w chwili obecnej żadnego poziomu sportowego.. to już lepszych pierwszych lepszych można z polskiego rynku znaleźć i to za śmieszne pieniądze ! Bo po ciul nawet jeśli Pudzian męczy się w tym całym ATT ? Żeby się zmierzyć z kimś kto mu się położy po minucie walki! To już Burneika się lepiej zaprezentuję niż ten cały Sapp..
 
'Dickrider' to poskramiacz fiutów:-)



Kogo obchodzi rywal Pudziana skoro wszyscy byli cieńcy, no może jedni bardziej drudzy mniej:-) (ironia) a poświęcanie mu tyle uwagi to już



jakaś MASAKRA :-)
 
Ktos tak kiedyś pisał, że ma wyj....ne na Mariusza, a jak narazie nadal tematy z nim w roli głównej i na tym zacnym forum mma.



Przypominam znaczenie freak fight, bo w takim Mario bierze udzieł. Nie oczekujcie wiele po takim starciu. Po ostatnich występach Mario raczej nie mam większych nadziei , że będą z niego ludzie jeszcze. Mimo ,że ambitny i w ogóle, poza pewien poziom nie przeskoczy. Taki poziom to rzecz jasna Dvd. Tym razem walczy z video. Ma być wesoło, śmiesznie oby nie było żałośnie. Jak widzimy Sapp to maks minuta. Ma mocniejszy cios od Pudziana i kto wie, czy nie trafi.
 
KSW milczy, ale bedzie jachana jak dadza trailer hahaha To nie jest freak fight, to cos jak udawane zapasy.
 
Zdumiewające, że po rzeczach jakie tu wypisujesz masz czelność uważać się za kogoś lepszego od Słodziaka.
 
no Kawulski faktycznie ma problemy z poprawnym pisaniem... nie bede go osadzal, bo sam czasami robie bledy, aczkolwiek widac braki w edukacji. KSW teraz nic nie zrobi. pewnie tez sie zalamali Sappem, bo odjebal mega szopke. chyba najlepsza z dotychczasowych.
 
Zastanawiam się kto podszywa się pod Kokosa80? Pan B. czy Pan N? Stawiam na Pana B. A co do tematu to jest on na poziomie autora. W Pride którym tak się zachwycacie też były takie walki. Nawet w UFC był ... Kimbo. Dziwi mnie, że nikt nie pisze petycji żeby odwołać walkę człowieka rozbijającego dynie z facetem bez jaj który sam się znokautuje. Jakoś ten Main Event wam nie przeszkadza. A żaden z nich nie miałby szans z Sappem.



EDIT



Wypowiedzi Pana Kawulskiego nawet nie chce mi się komentować. Tak jak On ma mnie w dupie tak jak i ja jego. Tyle w temacie.
 
malina, po przeczytaniu konwersacji między Tobą a Kawulskim, cofam słowa o "przeżywaniu jak mrówka okres". Polski Danuta póki co pokazuję się jedynie jako buc, który nie jest nawet w stanie rzetelnie odpowiedzieć na konkretny argument, tylko od razu zaczyna wycieczki ad persona. To smutne biorąc pod uwagę, iż jest on promotorem jednej z największych organizacji w Europie.



Fajnie by było, gdybyśmy nie sporowadzali tego forum do poziomu Słodziaka czy Kawula i nie dawali tym bufonom kolejnych argumentów, tylko utrzymali chociaż pozory merytoryczności.



btw Kawul, jeśli to czytasz to zwróć uwagę, że cohones to forum pasjonatów sztuk walki i znakomita część z nas czynnie trenuje bądź trenowała. Na przyszłość znajdź lepsze argumenty i nie ośmieszaj się bardziej.
 
Maliniak mega propsy za te wypowiedzi ! kawluskiemu się już kompletnie popierdoliły tryby i pisze jakieś z dupy farmazony zamiast użyć jakiś normalnych argumentów, dokładnie pokazuje, że ma wyjebane na ludzi, którzy się znają a robi szoł dla mas i liczy hajs. Chyba ogląda za dużo wywiadów z Daną i widocznie chce być taki bezpośredni i chamski jak on, tylko że Danka jest prezydentem najlepszej organizacji na świecie.




Bo w biznesie to tak to wygląda że liczy się hajs.








Zaraz ktoś napiszę, że hejtując KSW blokujemy rozwój mma w Polsce. Tylko czas rozdzielić rozwój MMA od cyrku dla hajsu. Dla mnie rozwojem MMA w Polsce jest organizacja Cholewy


Cholewa zrobił jedną Gale gdzie ME była walka Najmana i Salety.Na drugiej gali będzie NAjman kosksu i ty nie widzisz w mmaatack cyrku a w KSW tak?Sam sobie teraz zaprzeczasz..
 
Ale Cholewa nie kryje się z tym,że to jest cyrk i otwarcie mówi,że chce doprowadzić do tego,aby freakshowy nie były potrzebne.
 
btw. dobry trolling nie jest zły.





Radek Kleinszmidt A o kolejnej porażce Sappa w nieco ponad minutę także będzie news?







Pan Gąbka Będzie, tylko Słodziak wciąż myśli nad tytułem. "Rywal Pudziana pokonany przez popchnięcie" walczy o palmę pierwszeństwa z "Sapp vs Pudzian, komu szybciej zabraknie tlenu" ;)
 
Ale Cholewa nie kryje się z tym,że to jest cyrk i otwarcie mówi,że chce doprowadzić do tego,aby freakshowy nie były potrzebne.


O ile pamietam to w podobnym tonie gadal kiedys kawul lub lewy
 
Cholewa zrobił jedną Gale gdzie ME była walka Najmana i Salety.Na drugiej gali będzie NAjman kosksu i ty nie widzisz w mmaatack cyrku a w KSW tak?Sam sobie teraz zaprzeczasz.
Podobieństwo jest jedynie powierzchowne. Weź pod uwagę, że Cholewa oprócz freak fightu daje szansę pokazania się młodym zawodnikom tworząc undercard. Ponadto rozpiska składa się z jedenastu walk, a nie siedmiu, gdzie jedną stanowi freak fight, a drugą walka kobiet, więc niewiele pozostaje do oglądania. Poza tym, o ile zestawienie Najman vs Koksu jest zrozumiałe i zasługuje na miano freak fightu, o tyle występ Pudzianowskiego przeciwko Sappowi ma tylko uzasadnienie marketingowe, bo nawet nie będzie można powiedzieć o rozrywce, gdy gigantyczny kloc padnie za sprawą sapania Mariusza.
Biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny Sappa w ringu wynik walki jest wiadomy z góry. I nie mówimy tu o jednym podłożeniu się, ale o notorycznej kpinie, która ma miejsce w jego wykonaniu. KSW pokazuje jedynie brak konsekwencji. Z jednej strony oburzają się, gdy Pudzianowski nie jest traktowany jak prawdziwy zawodnik mma. Wywierają na nim presję, żeby podnosił swoje umiejętności, a z drugiej strony ewidentnie przydzielają mu główną rolę w cyrku. Z kogo robią idiotów? Z nas, którzy kupują bilety czy z siebie zaklinając rzeczywistość?
 
Szanuję pracę Kawula i Martina, ale nie powinni tak ostro czasem wyrażać się o hardkorowych fanach, bo ci pryszczaci fani jeżdżą na galę ksw, uprawiają ten sport, albo uprawiali, być może zarażają tą dyscypliną swoich znajomych itp. Gdyby nie hardokorowi fani to na konwencie byłoby ich co najmniej 2x mniej. Nie podoba mi się pomysł walki pudzian vs Saap, ale reszta, oprócz kobitek jest ok. Nie ma co wyleważ pomyj i robić jakieś linki na FB anty KSW. Z resztą kogo dać dla Pudziana?? Dać mu lepszego i znanego to przegra, kogoś słabego to zacznie się heiting. I tak źle i tak niedobrze. To tylko jedna taka walka, którą można se przełączyć. Jeśli chodzi o Kawula to za te wypowiedzi traci coraz bardziej u mnie szacunek.
 
Ale jest zasadnicza roznica, KSW kosztem normalnych walk i jakis dziwnych wymogów Polsatu (wczesniej ich nie bylo) tworzy freak show i walki kobiet plus do tego zmniejsza liczbe walk pozostałych walk. Ktos powiedzial na forum ( nie pamietam kto, ale mowil ze jest prawdziwym fanem MMA... ) ze 7 - 8 walk to takie optimum, bo za duzo walk to bedzie nudziło....yyy ze co ? Ja osobiscie moge sie katowac takimi galami na pol dnia jak tworzylo DREAM czy Sengoku ( chyba raz czy dwa byly takie bycze eventy, z 15 czy nawet wiecej walk) i moglem siedziec przed streamem, a ktos mowi ze standard czyli 10 walk to duzo ? Dobre. I podzielam poglady wyzej uzytkownikow ze Pan Cholewa idzie w dobrym kierunku, bo zobaczmy jest jeden freak - wiadomo ma napędzac gale ale jest 9 innych walk, razem 10 - czyli taki standard jak na dzisiejsze czasy jesli chodzi o gale MMA. KSW w ogole zadnymi standardami nie idzie, robi swoje i chujowo - nie ma 3 rundowycch pojedynow tylko "a moze sie ugadamy i jednak bedzie jeden lub dwa pojedynki 3.rundowe", nie ma minimum 10 walk, coraz mniej nowych twarzy (glownie Polskich) na galach KSW, widze non stop te same gęby ktore na prawde mogly by sobie odpoczac na 1-2 gale i dac szanse innym, ja nie mowie ze nie chce ogladac np Mameda - bo chce i to bardzo, ale przy Mamedzie chcialbym zobaczyc 3-4 innych nowych zawodników no i chyba w moim mniemaniu najmniej wazne ale jednak - pasy (i zwiaze z tym kategorie wagowe), najwieksza organizacja europy i ma jednego mistrza, no teraz bedzie moze dwoch jak znow nie zrobia z walki mistrzowskiej zwyklej. Jest pakowanie w jedna, nie sory dwie kategorie - srednia i polciezka, reszta kategorii nie istnieje, sa pojedyncze pojedynki no są, niech se będa ale to tyle. I ostatnie - jak KSW jest prekursorem i ojcem Polskiego MMA to niech rozkreci kat. piórkowa, to nie problem, zorganizowac jakis turniej, posciagac Polskich zawodnikow nawet debiutantow i jakis z zagranicy tez nie koniecznie Bog wie jakich, bo wiadomo jak nasza piórkowa. I po dwoch, trzech galach mamy już jako tako dywizje piórkową. To tyle ide jesc śledzika w śmietanie pyszota !



edit: w ogole zanim jak wstawilem tego posta to napisalo pare osob, moja wypowiedz jest skierowana wyyyyżeeeeej :D
 
Cholewa przynajmniej nam nie twierdzi że ta walka to coś więcej niż cyrk a K&L wciskają że Sapp to topowy zawodnik tylko niewiem czy robią idiotów z fanów czy bardziej z siebie pieprząc takie głupoty.
 
Zwykle nie krytykuje KSW jak to jest tutaj w zwyczaju ale na to na prawdę szkoda mi słów... Pudzian może i nie popisał się w starciu z Thompsonem ale pokazał, że czegoś się tam nauczył więc kontraktowanie go z wielkim murzynem, który wygląda na to, że w ogóle nie trenuje (umieranie na suchoty po minucie walki u profesjonalnego zawodnika MMA? Nawet Pudzian tak nie lamił w swoich pierwszych starciach!) i jedzie na nazwisku wykreowanym po walkach w Japonii gdzie jeszcze coś tam prezentował - nie ma sensu.
 
Szczerze ?? Mi nie przeszkadza to, że Pudzian walczy z Sappem. No bo co nam z tego ? Ani nie jest on jakimś prospektem, ani nigdy nie osiągnie średniego poziomu w mma. Stoczy jeszcze może ze trzy, cztery walki żeby wypromować następne eventy i koniec. Szkoda tylko, że nie możemy się przekonać co z niego zrobili w ATT. No i następna kompletnie niezrozumiała rzecz; Mariusz dostaje przeciwnika słabszego niż miał w swoim faktycznym debiucie w mma. Widocznie taka polityka włodarzy organizacji.



Mi przeszkadza tylko ta cała bufonada, zwłaszcza Kawulskiego. Nie wiem co miało znaczyć to co napisał do Malinowskiego. Co mamy się cieszyć, że Pudzianowski dostał przeciwnika do podłożenia się ?? Cholewa nie ukrywa, że robi freakshow po to by promować prawdziwe mma, dlaczego KSW próbuje naginać rzeczywistość ?
 
@Comber









Podobieństwo jest jedynie powierzchowne. Weź pod uwagę, że Cholewa oprócz freak fightu daje szansę pokazania się młodym zawodnikom tworząc undercard.



Poza tym, o ile zestawienie Najman vs Koksu jest zrozumiałe i zasługuje na miano freak fightu, o tyle występ Pudzianowskiego przeciwko Sappowi ma tylko uzasadnienie marketingowe, bo nawet nie będzie można powiedzieć o rozrywce, gdy gigantyczny kloc padnie za sprawą sapania Mariusza.




Nie rozumiem jak podobieństwo może być powierzchowne.Na dodatek na MMAATACk walczy akutalny kulturysta ktory mówił że NIE ĆWICZY bo szkoda mu masy.K&L oprócz freak fightu daje też pokazania się młodym zawodnikom jak Anzor,Waluś ostatanio.



A w tym drugim cytacie ąz musiałem pogrubić-Najman koks to czysty marketing!!! Już miano na bardziej sportowy pojedynek dałbym pudzianowi i Sappowi (choć niewiele się róznią te walki).








KSW pokazuje jedynie brak konsekwencji. Z jednej strony oburzają się, gdy Pudzianowski nie jest traktowany jak prawdziwy zawodnik mma. Wywierają na nim presję, żeby podnosił swoje umiejętności, a z drugiej strony ewidentnie przydzielają mu główną rolę w cyrku. Z kogo robią idiotów? Z nas, którzy kupują bilety czy z siebie zaklinając rzeczywistość?


Po pierwsze się nie oburzają bo sami mówili że narazie nie jest i trzeba poczekać to wtedy zobaczymy czy będzie.



Nie wywierają na nim zadnej presji,konsultują z nim zawodników -działają jak bizmesmeni z jednej strony jak i drugiej.Jakby Pudzian pokzał jakieś umiejęności to by dali mu mocniejszego przeciwnika.Z kkim chcesz zeby on walczył ? z Fedorem? z Grabowiskim?Daj spokój.
 
rozumiem, ze teraz wszyscy solidarnie sie obraza i nikt z forum nie bedzie ogladal KSW ;-)



Dana White dostaje ciagle pytania od fanow, czemu karta na dany event jest slaba. Odpowiada : Nie podoba sie to nie ogladac.



Mysle, ze pan Kawulski moze odpowiedziec podobnie.
 
Back
Top