Niech KSW odwoła walkę Sappa - petycja.

Dana White dostaje ciagle pytania od fanow, czemu karta na dany event jest slaba. Odpowiada : Nie podoba sie to nie ogladac.


Mysle, ze pan Kawulski moze odpowiedziec podobnie.


Tylko, ze Dana kieruje najwieksza organizacją MMA na świecie i może tak mówić, a Kawulski ściga się o palme pierszeństwa z Cyrkiem Zalewskim i może jedynie podawać Łysemu piwo Bud Light.
 
Tylko, ze Dana kieruje najwieksza organizacją MMA na świecie i może tak mówić, a Kawulski ściga się o palme pierszeństwa z Cyrkiem Zalewskim i może jedynie podawać Łysemu piwo Bud Light.


Bo Dana urodził się w USA to i większe pieniądze/możliwości ;-).Jak na polskie warunki to K&L robią zajebistą robote
 
Nie rozumiem jak podobieństwo może być powierzchowne.Na dodatek na MMAATACk walczy akutalny kulturysta ktory mówił że NIE ĆWICZY bo szkoda mu masy.K&L oprócz freak fightu daje też pokazania się młodym zawodnikom jak Anzor,Waluś ostatanio.

A w tym drugim cytacie ąz musiałem pogrubić-Najman koks to czysty marketing!!! Już miano na bardziej sportowy pojedynek dałbym pudzianowi i Sappowi (choć niewiele się róznią te walki).

Najwyraźniej nie jesteś w stanie z należytym zrozumieniem przeczytać tego co napisałem. Ewidentnie zaznaczyłem, że Najman vs Koksu zasługuje na miano freak fightu. Proszę znajdź miejsce gdzie napisałem, że ten pojedynek ma jakikolwiek sportowy pierwiastek, oprócz tego, że ma miejsce w oktagonie i na zasadach mma? Walka Pudzianowskiego ani nie jest freak fightem, ani nie ma wartości sportowej. Jest jedynie zabiegiem marketingowym. Jest kpiną. Cholewa nie zabarwia rzeczywystości mówiąc, że Koksu czy Najman są topowymi zawodnikami. Gra w otwarte karty, wiedząc, że publika potrzebuje takich pojedynków. Kawulski i Lewandowski obierają kłamliwą taktykę chcąc zrobić z nas idiotów. Dlatego nikt nie czepia się MMA Attack o takie zestawienie, bo każdy wie, że pojedynek jest małpką z akordeonem pośród absolwentów akademii muzycznej. A KSW promuje przeciwnika Mariusza na faceta, który jest zawodnikiem z górnej półki. Nawiązując do dawania szansy młodym. Zobacz, którą galą tworzy KSW, a którą MMA Attack. Przypominam, że ci młodzi pojawili się na 18 gali KSW, co jest póki co jednorazowym ukłonem KSW w ich stronę. Chyba tyle wystarczy.


Po pierwsze się nie oburzają bo sami mówili że narazie nie jest i trzeba poczekać to wtedy zobaczymy czy będzie.

Nie wywierają na nim zadnej presji,konsultują z nim zawodników -działają jak bizmesmeni z jednej strony jak i drugiej.Jakby Pudzian pokzał jakieś umiejęności to by dali mu mocniejszego przeciwnika.Z kkim chcesz zeby on walczył ? z Fedorem? z Grabowiskim?Daj spokój.
A czy ja powiedziałem, że chcę, aby z nimi walczył? Chcę żeby KSW mówiło prawdę w jaki sposób Pudzianowski będzie miał dobieranych przeciwników.
W każdym wywiadzie popadają z jednej skrajności w drugą. Raz mówią, że jeszcze nie jest zawodnikiem i żeby dać mu szansę, aby potem stwierdzić, że Mariusz się rozwinął, należy go traktować jako prawdziwego zawodnika, a oni sprowadzą mu przeciwnika na jego poziomie. Po czym sprowadzają Sappa, którego zestawienie z Pudzianowskim miałoby jeszcze uzasadnienie, gdy Mariusz stawiał pierwsze kroki w sportach walki.

Różnica pomiędzy Cholewą a K&L jest zasadnicza. Ten pierwszy się słabo zna i się z tym nie kryje, w związku z tym słucha fanów oraz osób mających pojęcie o sportach walki, natomiast K&L żyją w przekonaniu, że z każdego pieca chleb jedli i nikt nie jest w stanie podważyć ich kompetencji, co objawia się niebywałą arogancją.
 
Ludzie nie żal wam czasu na takie sprawy? To powinno być jasne i naturalne że pudzian jest freakiem i będzie walczył z freakami. I nie będzie walczył z freakami którzy coś sobą reprezentują bo właśnie przegrał 2 razy pod rząd z frakowym średniakiem - Thompsonem.
Kawul i Lewandowski po prostu znają klasę swojego zawodnika.

Skąd się biorą ludzie, przekonani o potencjale jaki Mariusz ma w MMA? On ma zarabiać, przyciągać ludzi na galę, a walka z Sappem to zrobi. Jest tylu innych zdolnych zawodników i ciekawych walk, że na prawdę nie macie na co narzekać.
 
to, ze Cholewa slucha fanow jest bledem. i to ogromnym. robi cos dla garstki ludzi, tracac mase kasy. KSW zaczyna robic powazne bledy, bo to juz nie opinia fanow, a po prostu dzialanie na wlasna szkode, jak Sapp odjebie symolke... to straca caly szacunek, juz i tak nadszarpniety po KSW 17. po co ogladac ustawiane walki?
 
Zwykle nie krytykuje KSW jak to jest tutaj w zwyczaju ale na to na prawdę szkoda mi słów... Pudzian może i nie popisał się w starciu z Thompsonem ale pokazał, że czegoś się tam nauczył więc kontraktowanie go z wielkim murzynem, który wygląda na to, że w ogóle nie trenuje (umieranie na suchoty po minucie walki u profesjonalnego zawodnika MMA? Nawet Pudzian tak nie lamił w swoich pierwszych starciach!) i jedzie na nazwisku wykreowanym po walkach w Japonii gdzie jeszcze coś tam prezentował - nie ma sensu.










Podpisuje się pod tym obiema rękoma .
 
Ludzie nie żal wam czasu na takie sprawy? To powinno być jasne i naturalne że pudzian jest freakiem i będzie walczył z freakami. I nie będzie walczył z freakami którzy coś sobą reprezentują bo właśnie przegrał 2 razy pod rząd z frakowym średniakiem - Thompsonem.
Kawul i Lewandowski po prostu znają klasę swojego zawodnika.

Skąd się biorą ludzie, przekonani o potencjale jaki Mariusz ma w MMA? On ma zarabiać, przyciągać ludzi na galę, a walka z Sappem to zrobi. Jest tylu innych zdolnych zawodników i ciekawych walk, że na prawdę nie macie na co narzekać.
A ktoś tutaj pisze o potencjale Pudzianowskiego i chęci zestawiania go z najlepszymi?
Póki co dyskusja dotyczy postawy KSW, które gra kibicom na nosie. To jest istotna różnica.

KSW zaczyna mi przypominać Krakowski Kredens. Promują się na liderów, a wraz z wzrostem popularności i ugruntowania pozycji zaczynają serwować ochłapy i produkty wątpliwej jakości. Tym kończę swoją wypowiedź na temat związany z KSW 19.
 
Pyszałkwatość Kawulskiego jest irytująca. Obecność Sappa w otwartym Polscacie podczas wydarzenia MMA jeszcze bardziej. Irytuje również to, że KSW w chwili obecnej jest w podobnym stopniu organizacją sportową co tasiemcowym serialem dla mas niezainteresowanych sportem.



Ale trzeba jednak zrozumieć, że zapewne walka Pudzain vs Sapp zarobi dla Polsatu i KSW więcej kasy niż potencjalna walka Mamed vs Lombard. Przestańcie siać histerię o Sappa w main cardzie, gdy jego walkę poprzedza kilka innych, tych "prawdziwych". Biznes jest biznes.
 
Pan Kawulski pokazał swoją prawdziwą twarz, zresztą nie pierwszy raz już. Podczas konwentu był tak zapatrzony w siebie, że nie mógł fanom w oczy patrzeć, widać było gołym okiem jak patrzy z góry na tych którzy przybyli i śmiali zadawać pytania takiej personie. Chłop ze wsi wyjdzie, wieś z chłopa nigdy.

Jeśli chodzi o KSW 19 podsumujmy:
1 kobiety
1 Pudzian vs. Sapp
Zostaje 5 walk, z czego walka Saidov vs. Aschugbabjan też mnie nie porywa. Mam wrażenie, że 4 walki na w miarę dobrym poziomie to trochę mało jak na najlepszą organizacje w Europie, idącą łeb w łeb z UFC ( :D haha). KSW robi sobie coraz większe jaja, których tylko ślepiec nie dostrzega. Do boju Panie Darku, bo jest Pan potrzebny jak tlen i woda na polskim rynku.
 
7 stron dyskusji, z której nic nie wynika:D przynajmniej ja nie dowiedziałem się niczego nowego, jest parę sensownych postów, ale generalnie uprawiamy lanie wody w tym topiku
 
Hardcore'owi fani. Jakże silna grupa przeświadczona o swojej zajebistości i wyższości nad tymi Kowalskimi, którzy kupują bilety na KSW nie dla samych walk, ale dla uczestnictwa w widowisku. Grupa, która wykazała swoją moc nie tylko przy projekcie Fight Club, ale nawet przy konwencie dedykowanym specjalnie dla nich.

Teraz ta grupa po udowodnieniu swojej potęgi stoi na straży prawdy. Ta grupa domaga się od ludzi kręcących prywatny biznes by ją szanowano i zaspakajano jej potrzeby.

Kawulski jest aroganckim bufonem. W dodatku śmiał emocjonalnie zareagować i zrugać jednego z owej grupy krytykującego jego pracę. Bezczelnie stwierdził fakt, że ów osobnik jedynie może tupać nogami i toczyć pianę bo nie podoba mu się rzeczywistość, którą Kawulski tworzy. Rzeczywistość, którą on jedynie może krytykować bo nic innego nie potrafi - a przynajmniej nie stara się urzeczywistniać własnej wizji. Potwierdza się stara prawda, że łatwiej krytykować niż samemu coś robić.

Jak dla mnie owa grupa jest tak samo arogancka jak Kawulski.

Liczyć się z Wami? Szacunek? Gówno się Wam należy i tyle.

Aha, zdaje się, że na tym forum są osoby lubujące się w freak fightach
, które już dawno chciały zobaczyć Sappa. Widać z kimś stąd się jednak KSW liczy.

EDIT:
@down, gdybym był Kawulskim to jebiąc Malinowskiego nie zrobiłbym tylu błędów. U mnie nawet w emocjach górę bierze pedantyzm :P

EDIT2:
7 stron dyskusji, z której nic nie wynika:D przynajmniej ja nie dowiedziałem się niczego nowego, jest parę sensownych postów, ale generalnie uprawiamy lanie wody w tym topiku
Cebeka, widocznie niektórych dopiero ostatnia walka Sappa uświadomiła, że ten koleś zwyczajnie się podkłada za kasę. A może zwyczajnie srają bo lubią srać i w kolejnym temacie z trailerem do walki Sapp/Pudzian znów będą pisać co już wcześniej napisali N-razy.

EDIT3:
Przemek, ja mam w dupie Pudziana. Na jego walkach przeważnie biegam do nocnego po dodatkowe piwo na walkę Mameda. Jak już mam nad czymś płakać to nad matchmakingiem, który w KSW nie ma ani rąk ani nóg. M.in. dla tego będziemy mieli w walce o pas nieznanego widzowi Silvę, a nie Zikica, który na KSW pokonywał Kociao i Antka.
 
Czyli Lewandowski :-)



GLF ja chciałem Sappa wiec pewnie w jakim stopniu i dlatego bronie decyzji KSW :P



P.s Dużo prawdy w twoim poście.
 
Gdyby nie pojedynek kobiet, a zamiast 7 walk byłoby 10 to pojedynek Pudziana z Sappem nie przeszkadzałby mi. Jednak robienie z ludzi idiotów nie jest czymś dobrym (jak ja to odkryłem?). Na MMAA zobaczę 10 ciekawych walk i kabaret na koniec, a na KSW 4 pojedynki, albo nawet 3, bo rywal Saidova nie jest najwyższych lotów, a także wielkiego afroamerykanina nokautowanego przez opór powietrza. Do tego nazywanie ludzi, którzy w wielu przypadkach trenują sporty walki "pryszczatymi trollami", czy jakoś inaczej jest no.... niemiłe.
 
Tylko, ze Dana kieruje najwieksza organizacją MMA na świecie i może tak mówić, a Kawulski ściga się o palme pierszeństwa z Cyrkiem Zalewskim i może jedynie podawać Łysemu piwo Bud Light.


Bez przesady. Dobierzmy odpowiednie proporcje.



W Polsce KSW jest 1000 razy bardziej popularne od UFC, jezeli chodzi o organizacje MMA.



Jezeli przyjmiemy, ze target UFC = Swiat, a target KSW = Polska, to chyba jednak na swoim podworku moze sobie z takim tekstem wyjechac.



I nie ma sie o co klocic. Zrewiduje ich rynek. Nam(Wam) moze sie wydawac, ze sposob w jaki komunikuja sie z fanami jest slaby, ale to ich pomysl na siebie i na swoja firme. Beda za to rozliczeni. Narazie chyba nie idzie im zle. A to, ze sie paru gosci na forum zagotuje? no coz....
 
Maćku powiedz mi jedno: Czemu nie umiesz przyjąć krytyki na klate? Kazdy kto was nie kocha jest trollem forumowym który nie zna się na tym sporcie? Moi koledzy z tradzikiem których obrażasz to osoby które były na konwencie (który sobie chwaliłeś) więc widać ile dla Ciebie znaczy ta grupa kibiców. Dla mnie fantastyczna zabawa to nie jest Sapp nad którym tysiące będą się zachwycać bo przecież jest "weteranem" Pride i K-1, mam na to inne spojrzenie. Na koniec dodam jedno: Co z tego że nie robie czegoś z rozmachem, coś co będzie poddawane jakiejś ocenie? Idąc Twoim tokiem myslenia zwykły człowiek nie może nic powiedzieć o was.. bo przecież nic nie osiągnął. Nisko upadłeś dając takie przykłady.






Gadka maliny i jazda po KSW w jego wypadku nie podoba mi się ani trochę , ale tutaj ma rację . Jeżeli to Kawul to serio zachował się jak bufon.
 
DVD, czy fasola tez byly walki do dupy. obaj nic nie znacza. ale teraz mamy juz cos bardzo zlego. tonie jest dobre z punktu biznesowego, za duze ryzyko. Sapp nie bedzie sie pierdolil i sie polozy, a zobacza to ludzie, i to moze byc koniec z KSW w Polsacie otwartym. po tym skandalu z 17 powinni Sappowi wytlumaczyc dasz znowu lipe z Rokiem, wylatujesz. Bob pokazal cos najgorszego. po prostu oszukal ludzi. udawal nokaut!!! znowu bedzie chcial to zrobic. kazdego rywala daloby sie wypropowac. KSW samo sie wpierdala na mine! ida na mine! powinni go wyjebac, albo dac Walusia jako 8 walke, a kobiety na polsat sport. I to nie jest tak ze zwykly Kowalski nie wie co sie dzieje... Internet wysmiewa Sappa, wszystkie serwisy.
 
@GLF dobry post



racje ekonomiczne K&L są dla duetu najważniesze



nie zmienia to faktu, że uważają się za europejskich Ferttitów, a zatrudniają Sappa skompromitowanego lata temu i walczącego po odpustach w krajach byłego bloku wschodniego oraz przeciwko naszemu siłaczowi



to nie pierwszy taki kwiatek ale Sapp nie dorasta do pięt DVD, przynajmniej ostatnio, a Pudzian lansuje się w ATT żeby w najbliższej walce zastanawiac się czemu przecinik się przewrócił i płacze
 
DVD to cienias. jest wolny jak zolw. nie ma ciosu. jest zalany. Pudzia pokonal, bo Pudzio nie ma zapasow, i byl slabszy fizycznie. ale nie robi lipy. jesli Sapp znowu odjbie lipe, bedzie afera. ze ustawka. KSW znika z Polsatu.
 
"DVD to cienias. jest wolny jak zolw. nie ma ciosu. jest zalany. Pudzia pokonal, bo Pudzio nie ma zapasow, i byl slabszy fizycznie. ale nie robi lipy. jesli Sapp znowu odjbie lipe, bedzie afera. ze ustawka. KSW znika z Polsatu." hehehehhehehe. Cóż za proroctwo ;-)
 
Pewien mąż stanu powiedział kiedyś "nie ważne jest jak mężczyzna zaczyna, ważne jak kończy"
 
Back
Top