Niech KSW odwoła walkę Sappa - petycja.

Własnie mam prawo do krytyki. Ta wymiana zdań z Kawulem nie znaczy ze w taki sposób będę również myslał o całym produkcie. Nie podobaja mi się zestawienia na 19stkę (chociaż pojedynek Naruszczka-Mankowski jest świetny) i mówię o tym otwarcie. Zdarza mi się być złośliwym w stronę KSW nie zaprzeczam, ale jak się robi z fana idiote to jak inaczej zareagować?

@noodles

to było pod pierwszym filmikiem promujacym galę.







Adrian Tarkowski extra!!


Artur Brejowski BEDZIEMY JAK ZAWSZE:)






Michał Malinowsky słaba ta produkcja. Gala dekady z Sappem? Bez komentarza.. Może ciemny naród kupi Sappa. Osobiście w to watpię. Szkoda że opuściliście loty po udanej 16tce, 17 (mimo tych skandali)



Maciej Kawulski a co to jest " ciemny naród " chłopaku ? wszyscy ci co nie narzekają tylko cieszą się tym co mają czy może ci co nie znają sie tak dobrze jak ty na produkcji filmowej .... Tylko szczerze bo rzadko irytuje mnie ktoś tak bardzo aby chciało mi się wszczynać rozmowę



Kamil Lewandowski Super ! Czekamy na 12 maja. !

Kristoff Madesky kil
Code:
ym kil
ym !!;)



Michał Malinowsky • "ciemny naród" to ci którzy kupią wasza bajkę o Sappie który jest już anty zawodnikiem. Jak można ściągać kolesia który ponad 10 walk przegrał ostatnio? Pudzian trenuje by walczyć z zawodnikami a nie z kimś kto po minucie walki odklepie. Co z tego że wygrał z Hoostem skoro to było 10 lat temu? Co do tej produkcji to mam prawo ją oceniać bo jest skierowana do mnie, więc po co to oburzenie? Moim zdaniem zawodnicy wypadli sztucznie i strasznie sztywno to wygląda. Zawsze słynęliście ze świetnych trailerów, filmików promujących (np. 13,14,16) ale ten jest wybitnie słaby i takie jest moje zdanie. Nie muszę znać się na produkcji filmowej by stwierdzić że coś mnie nie rusza. z reszta to nie tylko moje zdanie bo moi forumowi koledzy z mmarocks również podzielają moje zdanie.




Maciej Kawulski no widzisz ......... ty i twoi forumowi koledzy komentujecie sobie rzeczywistość korzystając z podstaw składni poznanych na lekcjach polskiego i szczypty podwórkowej bajerki z ,której tak jesteście dumni ( bo przecież nie często wychylacie noski z trądzikiem z poza waszych kompów ) . Robicie sobie zdjęcia ze znanymi ludźmi i pokazujecie na portalach społecznościowych , czujecie ,że macie prawo do oceny lecz nigdy nie zrobiliście nic co zostało jej poddane. Nie wiecie ,że o wiele piękniej jest być po drugiej stronie..... pracować na to by ci ,których komentowanie tobie zajmuje pół dnia przybyli na twoje zaproszenie , dawać ludziom emocje ( te dobre i te złe ) , kreować , podróżować po ludzkich głowach własnymi pomysłami i wreszcie pracować na to by inni robili sobie zdjęcia z tobą i chwalili nimi przed forumowymi kolegami .Na każdym etapie Michałku jest ktoś ciemniejszy i ktoś przed tobą na innym etapie świadomości ale szczerze wątpię abyś znajdował się w grupie tych co zmieniają rzeczywistość. Jesteś niemiłym elementem fantastycznej zabawy . Kiedy tysiące ludzi się bawi i korzysta pojawiają sie jednostki ,które rozpaczliwie wołają o uwagę pozwalając sobie na krytykę . Ja z moimi kolegami nazywamy ich " ciemny naród " .............. jak widzisz nieco różnią się nasze definicje:-) Aby uprościć ci ripostę proszę abyś wykonał odwrotną czynność do tej kiedy prosiłeś mnie abym został twoim forumowym kolegą .Usuń mnie proszę zatem ze znajomych i powróć jak już zrobisz w życiu coś co zostanie poddane ocenie - choćby krytyce ............ bo to już jest coś . I wiesz co Michałku ............ przyjmę cię znowu :-)




Maciej Jamróg Malinowsky skończ już...jeszcze nigdy nie widziałem u Ciebie pozytywnego komentarza...narzekasz, narzekasz i narzekasz...zacytuje po części Dale'a Carnegie'a " Krytykować, potępiać i narzekać potrafi każdy głupiec • i większość głupców to robi.(...) "




Ula Szczech • "bo przecież nie często wychylacie noski z trądzikiem z poza waszych kompów" buuhahahahaa umarłam :))) oj Michał pewnie Ci żal że tam nie wystąpiłeś, przyznaj :P



Karol Tuleja No tak, złego słowa na KSW już nie można powiedzieć bo jest się wtedy pryszczatym nolifem...




Michał Malinowsky Maćku powiedz mi jedno: Czemu nie umiesz przyjąć krytyki na klate? Kazdy kto was nie kocha jest trollem forumowym który nie zna się na tym sporcie? Moi koledzy z tradzikiem których obrażasz to osoby które były na konwencie (który sobie chwaliłeś) więc widać ile dla Ciebie znaczy ta grupa kibiców. Dla mnie fantastyczna zabawa to nie jest Sapp nad którym tysiące będą się zachwycać bo przecież jest "weteranem" Pride i K-1, mam na to inne spojrzenie. Na koniec dodam jedno: Co z tego że nie robie czegoś z rozmachem, coś co będzie poddawane jakiejś ocenie? Idąc Twoim tokiem myslenia zwykły człowiek nie może nic powiedzieć o was.. bo przecież nic nie osiągnął. Nisko upadłeś dając takie przykłady.
 
eh mogl jeszcze walczyc! nie przesadzajmy. no, ale nie udalo mu sie oszukac. ostatnio udawal kontuzje nogi, choc w ogule nie bylo tak zadnego skrecenia przy upadku, nawet jej nikt nie dotknal. Najman to tez pizda, ale go w ta noge nawet dotknal Saleta. Sapp powinien isc na 1 czy 2 walke z jakims polskim ciezkim typu Bazelak, Walus.
 
@ Malinowsky brawo dla Ciebie za szczerość z Kawulem. On zachował się jak zarozumiały bufon i obraził nie tylko Ciebie, ale wszystkich nas tutaj zgromadzonych. Hipokryta jakich mało... Szanuję jego dokonania dla polskiego mma, ale jako człowieka to ciężko go polubić.
 
Kawulski to cham hehe widac niezly. Ja tam szanuje ich robote, ale sie pogubili ostatnio. oszukuja, robia waleczki w walkach. przeciez oszukali rywala Chmielewskiego. manipulacje przy kartach. normalnie PZPN, tyle, ze pilka to nie MMA. i kazdy kolejny numer ustawki poskutkuje pusta hala! Sapp nie moze walczyc z Pudzianem, bo to bedzie porazka totalna, po tym co zrobili na 17!
 
haha kawulski, stracilem teraz do niego w ogole szacunek. Zamiast odpowiadac na pytanie wprost, pisze jakies przeintelektualizowane pierdoły a na wstępie nas obraża. W takim razie nie chce być członkiem ich radosnego świata. Brawo Malinowsky
 
Maliniak wszystko fajnie, zajebiscie ze wyrażasz zdanie (jako jedyny zreszta) wiekszosci forum, ale masz swiadomosc ze to nic nie da ? Te komentarze Pana Kawulskiego o tym swiadcza - ze pompuja na fanów MMA ktorzy maja pojecie o prawdziwym MMA. A Bob Sapp teraz z MMA ma niewie wspolnego....Robisz se wrogow w "najwiekszej organizacji w europie" :D
 
Kawulski mógłby bardziej szanować tzw. "hardcore'owych" fanów, bo jak skonczy się Pudzian i Mamed to tylko tacy kibice zostaną przy KSW, chociaż Kawul zniechęca ich do tego jak tylko może. Lewandowski powinien go trochę utemperować, w przeciwieństwie do niego potrafi wyrazić swoje zdanie nie obrażając nikogo.
 
Prawdopodobnie będzie Paweł N. podpisany ale on ma jeszcze mniej czasu niż Pudzian. Liczę na walkę na KSW 20 Pudzian vs Paweł.
 
Ja wiem że to nic nie da, ale zdanie swoje wyraziłem. Nie liczę na etat w KSW tak więc Maciek może mnie nie lubić:-)
 
Pan Kawulski zachowuje się tragicznie. Pomijam już styl jego wypowiedzi, nie wiem jak zdał maturę pisemną z polaka skoro nie potrafi nawet stawiać przecinków. I prawdą jest że nie można powiedzieć złego słowa na KSW. Zamiast normalnie rozmawiać na jakimś poziomie, uzasadnić swój wybór dlaczego akurat tak to tylko zarzuca że " ten pryszczaty sprzed komputera" nie ma głosu bo tylko krytykować umie. Plus dla mmaa.
 
proste, nie pokazują Cię w TV = nie wychylasz nosa po za komputer. Ciekawe czy pan kawulski powiedziałby te slowa do ludzi z forum wprost. z jednej strony broni swojego interesu a z drugiej zachowuje się jak przysłowiowy troll.
 
Maliniak mega propsy za te wypowiedzi ! kawluskiemu się już kompletnie popierdoliły tryby i pisze jakieś z dupy farmazony zamiast użyć jakiś normalnych argumentów, dokładnie pokazuje, że ma wyjebane na ludzi, którzy się znają a robi szoł dla mas i liczy hajs. Chyba ogląda za dużo wywiadów z Daną i widocznie chce być taki bezpośredni i chamski jak on, tylko że Danka jest prezydentem najlepszej organizacji na świecie.



Zaraz ktoś napiszę, że hejtując KSW blokujemy rozwój mma w Polsce. Tylko czas rozdzielić rozwój MMA od cyrku dla hajsu. Dla mnie rozwojem MMA w Polsce jest organizacja Cholewy.
 
http://www.facebook.com/pages/Nie-dla-Boba-Sappa/217740308334783



Ktos zrobil wczesniej ten profil anty-Sappowy. Wlasnie wrzucilem tam z 10 ostatnich walk Boba by ludzie mieli wyobrazenie ze to naprawde tragiczny czlowiek. Udostepniajcie ten profil i wrzucajcie tam walki Sappa ktorych nie dodalem, niech spoleczenstwo wie co to za cyrkowiec !
 
Pan Kawulski zachowuje się tragicznie. Pomijam już styl jego wypowiedzi, nie wiem jak zdał maturę pisemną z polaka skoro nie potrafi nawet stawiać przecinków. I prawdą jest że nie można powiedzieć złego słowa na KSW. Zamiast normalnie rozmawiać na jakimś poziomie, uzasadnić swój wybór dlaczego akurat tak to tylko zarzuca że " ten pryszczaty sprzed komputera" nie ma głosu bo tylko krytykować umie. Plus dla mmaa.




W Twojej wypowiedzi znalazlem przynajmniej 2 miejsca bez poprawnie wstawionego przecinka ;-) Rozumiem, ze nie udalo Ci sie zdac matury?



Ja bym na Waszym miejscu troche wyluzowal, bo dajecie sie glupio podpuszczac. Pan Kawulski jest z siebie dumny, ale z 2 strony ma ku temu powody.



Fajnie, ze im sie udalo. Wam tez zycze, ze sie cos uda w zyciu osiagnac ;-)








nie porownuj tego gamonia do DW, dla Dany najwazniejszy jest fan a dla tego Pana dolary


LOL ;-D
 
Dołączyłem się do petycji choć pewnie niewiele ona da, ale jeśli uzbiera się więcej osób to k&l zrozumią wreszczie że niemogą nam wciskać "byle gówna".
 
@GLF



a to co ty robisz z KSW, ładnie amerykanie określają jako "dickrider". Co Dana nie dba o fanów ? a te vblogi, tweety, rozdawanie biletów,kontakt z mediami to co ? do tego dbanie zeby walki byly najatrakcyjniesze ( bonusy)
 
to ze dba o fanow przynosi mu zysk, nie ma w tym nic zlego a KSW ma fanow w dupie i chce pieniadze zarobic na frajerach
 
Przecież Kawulski od zawsze mówił, ze blizej mu do Pride niz do UFC i taki kierunek obrali. Mało było w Japoni cyrkowych pojedynków?



KSW jest dla szarej masy, fajna oprawa wizualna i dzwiękowa, można spotkać się ze znajomymi, zjeść hot doga czy kawałek pizzy, pogwizdać czy poklaskać i to wszystko.



Kasa, kasa i jeszcze raz kasa się liczy dla K&L, a nie sportowa strona tego spektaklu.
 
Jak dla mnie to KSW laczy i sportowa strone i spektakl. Masz freak fighty i sportowa strone vide Mamed, Cipek, Janek i kilka innych osob. Czy od tyle lat tak trudno pojac, ze jest to biznes i jak ktoras skladowa w tym przypadku freak fighty robi 3/4 zysku to ona zawsze bedzie obecna w rozpisce? Jak czytam posty 90% userow w tym temacie to golym okiem widac totalny brak zrozumienia zasad przedsiebiorczosci czy ekonomii, nie mowiac juz o szeroko pojetym biznesie. Ogarnijcie sie i cieszcie sie, ze jest tam miejsce na prawdziwy sport.
 
kokaina - zgadzam się,ale wszystko to można uzyskać zachowując odrobinę szacunku do kibiców interesujących się mma mocniej,oraz zachowując szczerość wobec tych,którzy są dopiero początkujący. W zamian za to, my musimy trawić Sappa a inni są okłamywani,że Sapp jest coś wart. Zrozumiał bym to ,gdyby się to jeszcze przełożyło na przeciwników dla naszych zawodników,ale niestety jest troszeczkę inaczej.
 
@noodles:



Chyba zapomniałeś jak Martin udzielał escobarowi godzinnego wywiadu na ławeczce w parku, przy temperaturze bliskiej zeru. Co z tego miał? Damski chu...! Pod wywiadem pojawiły się teksty jeżdzących po nim "hardcorowych fanów mma" dla których zgodził się wziąć udział w tym wywiadzie.
 
Na początku przeczytałem tytuł KSW odwołało walkę Sappa, i się ucieszyłem .



Kurne zawsze tytuł przekrencam jak czytam.
 
Dobrze, ale Sapp to 10% rozpiski. Wylewac wiadro wymiocin na pozostale 90% jest smieszne. Macie mozliwosc przelaczenia programu i nie ogladania tej walki - nikt nikogo nie przymusza do ogladania walki Sappa. Cieszmy sie reszta rozpiski, a jak komus tak bardzo przeszkadza Sapp niech po prostu nie oglada tej walki.
 
Kawulski jest oderwany od rzeczywistosci, robi z siebie jakiegos kreatora, ale to tylko zasluga Pudziana, ze moglo sobie zrobic gale ala Pride na polskim podworku. teraz sie pogubili. juz walka z Anglikiem byla glupia. wiadomo ze to ktos kto potrafi duzo wytrzymac, i ma spora mase. to byl blad. teraz z kolei dali mu czlowieka, ktory jest komikiem. i moze odjebac taki numer ze KSW bedzie olane przez Polsat! wyobrascie sobie jak sie kladzie i udaje KO :) walka kobiet to syf. moze to byc dodatek ale nie na glowna karte. nudy.



Cholewa tez jest oderwany od realu. przeciez ten czlowiek nie ma pojecia o rynku. chce robic gale z zagranica hahaha cyckaja go wszyscy. najpierw pani Macka (wojujaca ateistka z fb:) ) a teraz nie wiem. juz nie wazne. i tak bedzie tracic dalej.
 
Back
Top