Niech KSW odwoła walkę Sappa - petycja.

nic takiego nie pisalem, to ze mi jakis kumpel mowi, to nic zlego, czyw wysyla na gg. obrazam poki co tych pseudo zawodnikow! racjonalna ocena szans Mameda w UFC nie jest obraza. Pudzian nie zasluguje na szacunek.
 
szum medialny był po tym jak wydymali Thompsona. Gala spokoju i teraz znowu to samo. wydaje mi się, że kolejny rywal pudzianowskiego będzie podobny. co do walki z Kawaguchim to ludzie po tym jak skopał najmana za bardzo w niego uwierzyli. wygrał choć wyglądał jakby miał wybuchnąć, pozniej porazka z sylvią i to chyba byl początek tego, ze pudzianowskiego przestali w KSW taktowac jako człowieka co może coś osiągnąć. Jasne w 3 walce silvia był cholernie trudnym przeciwnikiem ale to był jedyny przeciwnik pudziana, który tak naprawdę coś w tym sporcie osiągnął i ma nazwisko rozpoznawane w całym swiecie mma. I w sumie Sapp jest drugim jesli chodzi o miedialnosc rywalem pudzianowskiego, przynajmniej mi się wydaje, ze jest bardziej rozpoznawany niż Butterbean. Wydaje mi się też, że zarówno KSW jak i pudzianowi pasuje zestawianie go z takimi freakami bo dla wszystkich to dosc latwa promocja i kasa
 
odnośnie słów koksa. Pudzian, choć go nie lubie zasługuje na szacunek za to w ktorym miejscu jest. Nie chodzi nawet o strongmanów tylko o samo MMA gdzie bez zadnego podłoza stal się rozpoznawany praktycznie na calym swiecie i jak sam widzisz nawet dla Ciebie jest kimś więcej niż kolesiem, ktory nie zasługuje na szacunek bo ciągle o nim piszesz. Jedyne co jest glupie w jego przypadku to ten kij wam w oko i wiara albo udawanie wiary, ze osiągnie sukces porównywalny z tym ze strongmanów
 
hehe aż przypominają się teksty Pudziana, że będzie "mistrzem świata" :)



"walczy" już 3 lata i dalej ciężko powiedzieć o nim coś pozytywnego, tak naprawdę nawet nie wiemy do końca, co on umie...
 
co umie nie wiemy ale kazdy z nas chcialby byc na jego miejscu, jesli chodzi o mozliwosci treningow czy zarobków
 
nie, to co robi Pudzian to oszustwa, juz walka z fasola mogla byc ustawiona. a z Angolem KSW mu pomagalo dlugimi przerwami, w sedziowaniu.... on na to sie godzi. wstydu nie ma. bierze Sappa bo wie ze sie poddaje szybko. straszny pozer i buc. Pudzian jest tylko frajerem, a strongmany to nie jest sport, tylko zawody dla aptekarzy.
 
nabijesz w aptece i za 2-3 miesiace mozesz w strong man startowac ? nie zapominaj, ze on jest po 30 a w tym wieku ciezko zmienic organizm i przystosowac do innego rodzaju wysilku po za tym, kto wierzyl w jego slowa, ze kiedys bedzie mistrzem swiata ?
 
tu nie chodzi o czyjąś wiarę, tylko jego ignoranckie podejście do naszego sportu.. myślał, że wjedzie z buta, rozjebie UFC, Fedora i całą resztę.... a tu klops:)
 
bo na starcie rozdupcyj najmana. dla mnie od poczatku jego pomysl z mma jest glupi i w zadnej walce nie bylem za nim ale plus za checi,
 
Dajcie mu juz spokój, facet nie wiedział co to jest przekonał się i teraz kasa sie liczy, ale jak dobrze pamiętam to miał byc rewanż z Silvia lecz chyba zwątpił :-)
 
mariusz-bad.jpg
 
no KSW na razie nic nie mowi. ale to juz nie przejdzie. Sapp zrobil cos ponad oczekiwania sam sie znokautowal. jak on udawal to KO haha
 
rozumiem że Ciebie ostatni obrót spraw z KSW zadowala?


Co dokładnie masz na myśli?



Zresztą, nieistotne. KSW to ani mój, ani Twój biznes. Po co więc aż tak się ekscytować? Tak, każdy ma prawo do krytyki, ale to co Ty wyprawiasz zalatuje jakąś obsesją.
 
KSW podlatuje juz pod PZPN, z tymi walami. musza odwolac ta walke. podpisujcie petycje z 1 strony, linkujcie ja. NIE dla ustawek w MMA!
 
malinowsky po prostu gdy temat dotyka KSW zdarza Ci się sięgnąć poziomu kokosa i zamiast uprawiać zdrową dla ducha szyderę, Ty przeżywasz jak przysłowiowa mrówka okres.



ale ja się nie wpieprzam :)
 
Najgorsze jest to, że na tym filmiku idealnie wszystko widać. Ujęcie jest takie, że można mieć praktycznie pewność, że Sapp udał, że dostał mocny cios. Po prosty wyczekał na moment. Wiedział już wcześniej, że się przewróci i upadnie. Niestety wybrał zły moment, bo wszystko widać jak na dłoni, on tam nic nie przyjął. Po prostu skończył mu się tlen i nie miał siły walczyć, więc uznał, że już czas zostać pokonanym. Niech chociaż przećwiczy bycie nokautowanym, niech to nie wygląda jak podkładanie się, bo KSW czeka naprawdę wielka kompromitacja.



Edit: Myślę, że na Maliniaka wpłynęła tak wymiana zdań z Kawulskim na facebooku. On potrafi być naprawdę bezczelny, więc nie dziwię się, że druga strona też taka się staje. To trochę jakby prowokacja. Ta pewność siebie Kawula tak działa, ona naprawdę czasem jest na siłę, zwłaszcza kiedy usiłuje on nadrobić za jej pomocą braki w wiedzy.
 
Mnie tak w sumie od dłuższego czasu zastanawia czy Mariusz przed walką w USA miał robione testy antydopingowe? Bo jeśli miał i nie wybuchło laboratorium to pełen szacun.
 
Bardzo ciężko jest znokautować Sappa bo on na początku się rzuca jak dzik i nie da się go bić, a jak już skończy to sam się kładzie na ziemie.
 
Marzy mi sie by ta walka skończyła się w 15 sekund poprzez "kontuzję" Sappa który po obaleniu odrazu by odklepał. Chciałbym by publika to mega wygwizdała. Byłby mega szum medialny i niesmak. Wtedy wywiady z Maćkem byłyby cudowne
smile.gif






I z czego tu się cieszyć?ksw na tym przegra ,kibice i ogólnie mma w Polsce.Mi w odróżnieniu od towjego zdania (czytając powyższy tekst) zalezy jako kbicowi by KSW sie powiodło a co za tym idzie pomogło ogólnie mma w Polsce.



P.s



A ten tekst z Mackiem to widoczna uraza do tego faceta jak Cię zjechał .
 
Maliniak gdzieś to wklejał. Wdał się z Kawulskim w wymianę zdań na facebooku, oczywiście na temat KSW.
 
O faaak :D W stosunku do tej walki Sappa nasówa się tylko jeden komentarz : "ten co odj*bał". KSW robi sobie krzywdę zatrudniając do walki wieczoru tego człowieka... Drażni mnie też takie gadanie, że Pudzian potrzebuje rywala na odbudowanie więc Sapp jest okej w tym przypadku. Bzdura. Pudzian potrzebuje odbudowy, to fakt, ale do tego można było znaleźć zawodnika, nawet z ujemnym rekordem, niskimi umiejętnościami, ale żeby kurde miał jakieś ambicje a nie, udawał że przegrywa, płakał, a potem leciał tulić przeciwnika i po czek. Jestem też pewnie, że z kim kolwiek pudzian by nie walczył oglądalnośćy by była, a przeciwnika można by było wypromować na lajcie, Sapp nie jest tu potrzebny. Innych by też publika kupiła, a obesłzo by się bez wyśmiewania na portalach branżowych tego zestawienia i ruchu KSW. Boże, dlaczego Sapp? DLACZEGO?! :D I ten jego śmiech idiotyczny :P Już lepsze zestawienie - i to pod względem sportowym - to Burneika i Najman (aż dziwnie, że to piszę).
 
Back
Top