Niech KSW odwoła walkę Sappa - petycja.

prawda taka, ze KSW zyskało mase widzów czy tam kibiców po ściągnięciu najmana i pudziana co za tym idzie do masy ludzi co się wtedy pojawili deklarujac się jako fani mma kierowany jest produkt KSW. niestety
 
fani KSW sie kurcza. poniewaz MMA jako sport masowy sie nie przyjelo w Polsce, co w sumie nie dziwi. chodzi o to by utrzymac jakas czesc, ale takimi aferami jak na 17, czy mozliwym cyrkiem z Sappem spokojnie moga wyleciec z Polsatu. Sapp moze ich zniszczyc, wystarczy, ze zrobi to co w poprzednich walkach. za ustawki nie beda placic ludzie. byc moze pogubili sie przez presje Cholewy, i stad ten Sapp, ale to dzialanie bardzo ryzykowne. KSW sie konczy przez wlasna glupote. jeszcze ta walka kobiet :)
 
Kokos



zmien-dilera-pl-ffffff
 
@Painkiller



Niestety? Przed erą Pudzianowskiego największą walką w historii ksw było starcie: Chalidow - Acacio, a innymi zagranicznymi "gwiazdami" na 11-tce byli Michael Knaap, Atilla Vegh (który wtedy przegrał z Jurasem) i Vitor Nobrega. Doceńmy to co dostajemy dzięki popularności, którą napędził Pudzianowski, bo inaczej moglibysmy tylko marzyć o Lindlandzie, Taylorze, Horwichu, Mirandzie, Sokodjou, czy nawet Filho i Jay Silvie



@Kokos



Jak mma jako sport masowy się nie przyjęło, to skąd wzięli się ludzie Twojego pokroju? Moim zdaniem obecność prowokatorów Tobie podobnych pokazuje rozwój mma
 
watpie, ze mozna mowic, ze KSW się kończy, bo tojest doskonałe miejsce do pokazania się dla celebrytów a po za tym MMA staje się coraz popularniejsze w Polsce i choćby przez to KSW się nie skonczy. Sapp pogrązy lsw ? watpie predzej pudziana jesli sapp sie podda po pchnieciu to ludzie sie zapienia, ze mu ustawiona walke dali. Tak wiec uwazam,ze Twoja teoria o koncu KSW jest na wyrost
 
konferencja KSW 18 - 1 pytanie! konfa MMA Attack 2 - 1 pytanie! regres KSW jest stopniowy, i skonczy sie na Polsacie Sport. i powrotem na mniejsze obiekty. na KSW 19 kompletu nie bedzie. o MMA Attack nie pisze, bo to jest twor, bez szans na zysk.
 
Sapp jest w dużo lepszej formie, niż sądziłem! Jestem spokojny o walkę z Pudzianem :)
 
Kokos, więc jaka jest Twoja wizja rozwoju mma w najbliższych latach w Polsce ? ;-)
 
Napiszę tylko tyle ta cała akcja z odwołaniem walki Boba to kopanie się w tył głowy:-) (bez jaj chyba nikt nie czeka na walkę Pudziana z zaciśniętymi pośladkami)
 
a moze beda kazac Sappowi walczyc powaznie, a ten zacznie trenowac ha i Pudzian zaskoczony dostanie cepowanie jedno, drugie, i bedzie KO.
 
Ja jakoś chłone trochę ten marketing i rodzi Mi się tam w głowie jakiś scenariusz w którym Sapp wygrywa i z sympatii do Mariusza, (choć już o tendencji spadkowej) czuję emocje związane z jego występem. Bo Mamed i niebawem Michał i Janek gdy zostaną w KSW zaczną bić głową w sufit i rozwój się zatrzyma, będzie problem kontraktować im równorzędnych rywali i marzenia o UFC pójdą się je*ać. Antek z całym szacunkiem lepszy już nie będzie, Iro też pewnie da jeszczę parę dobrych walk ale w UFC również go nie zobaczymy, Saidov i Moks aktualnie nie są oczkami w głowie K&L, Kornik po walce na KSW 18 błyskawicznie się nie odbuduje ale jest nadzieją rozwoju i przyszłości KSW mimo antyshowmańskiego wizerunku, Różal to 2-3 walki i koniec, Kułaka nie będzie w/g Mnie, może parę walk Dowdy na dobrym poziomie.



Zboczyłem z tematu ale na koniec tylko zaznaczę tych którzy jeszcze długo będą Nas cieszyć (mam nadzieję) świetnymi walkami: Anzor, Bedorf, Borys z grubym wskazaniem na Czeczena.
 
to oczywiste, że zawodnik który walczy co parę dni w innej części świata nie trenuje. chyba, że w Sapp team, w samolocie. albo korespondencyjnie
 
@ Massimo86 niestety w tym kontekście, że ludzie w Polsce zainteresowali sie KSW i w ogóle MMA na większą skale dopiero po tym, jak zrobiono z tego cyrk.Jasne jeśli chodzi o marketing poszło do góry, wysoka ogladalnosc w TV, duze zainteresowanie spoleczne; po walce pudzianowski - najman na nastepny dzien na siłowni zagadała do mnie o to kobieta ok 60 czy ogladałem to takie co sie pudzianowski bił. A jeszcze na przykladzie mojej rodziny. KSW - oglądają twarde emocje, sami eksperci począwszy od odjca prze matkę, ciotkę, wujka nawet babcia o pudziana pyta jak ksw jest. A dla odmiany bedac u rodzicow korzystam z Orange Sport i ogladam UFC i od tych samych osob slysze, ze im się nie dobrze robi jak to widzą. I takie błędne kolo
 
Back
Top