NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

W konkursie na największą miękka pałe grającą na centrze Anthony Day-to-day Davis ma ostra konkurencję w postaci DeAndre Nie staje Ayton.
Nie mogę oglądać tej pizdy
Ayton może to celowo robić za ten kontrakt i super trenera.

A Davis po prosu is a puusey.
 
Jebany dostał w kurwę siana. Jego przodkowie dostawali siano do kolacji. Ja pierdole, zawsze trzymałem za Suns, a ta ciota rozpierdala klub od środka
Z tego co czytałem i nawet keepthebeat mówił że tam gruba kosa z trenerem.
Ponoć ze sobą nie gadają i przez cały Off sezon nawet się nie widzieli.

Ayton się obraził że mu sami maxa nie dali tylko wyrównali ofertę.
 
Z tego co czytałem i nawet keepthebeat mówił że tam gruba kosa z trenerem.
Ponoć ze sobą nie gadają i przez cały Off sezon nawet się nie widzieli.

Ayton się obraził że mu sami maxa nie dali tylko wyrównali ofertę.
Nie zazdroszczę Monty'emu bo ma fajną ekipę, być może jeszcze tylko jeden sezon. Przy odrobinie szczęścia mogłoby znów dojść do NBA Finals, ale ta pała na centrze im to zaprzepaści.
A mogli brać Doncica....
 
Nie zazdroszczę Monty'emu bo ma fajną ekipę, być może jeszcze tylko jeden sezon. Przy odrobinie szczęścia mogłoby znów dojść do NBA Finals, ale ta pała na centrze im to zaprzepaści.
A mogli brać Doncica....
Ja się cieszę, że Luka wylądował w Dallas. Pamiętam jak po nocach oglądałem jak Dirk gnębił chłopaków z Miami. Dallas 2011 :antonio:


Wesoły chłopak z Europy pod pierzynką Cubana będzie miał tam wszystko. Będzie tam dobra atmosfera już klub robi z niego Boga i zastępcę Dirka.
 
Nie zazdroszczę Monty'emu bo ma fajną ekipę, być może jeszcze tylko jeden sezon. Przy odrobinie szczęścia mogłoby znów dojść do NBA Finals, ale ta pała na centrze im to zaprzepaści.
A mogli brać Doncica....
Aytona kreował CP3, bez niego Ayton nic nie znaczy, będzie kończył mecze ze statsami 12pkt. 6 zbiórek i to wszystko. Trzeba go opędzlować za rok i tyle.
Ja mimo tych wielu problemów widzę, że Suns mogą jeszcze dobrze grać - zmiennicy Cam Payne i Craig pokazują się z bardzo dobrej strony. Bridges i Booker mogą sami wygrywać mecze. Trzeba tylko skombinować solidnego PF-a i wypełnić lukę na pozycji rezerwowego strzelca.
 
pamiętasz, co robiłeś w styczniu 2005 roku?
a może ty pamiętasz?
ty też nie?
hmmmmmm...
ja też nie pamiętam.
:no no:

za to kibice sacramento kings na pewno pamiętają!
wtedy ich drużyna wygrała 6 meczów z rzędu!!!!

dziś w nocy wyrównali ten wynik.
wygrali po raz 6 z rzędu!

:brainoverload:
 
pamiętasz, co robiłeś w styczniu 2005 roku?
a może ty pamiętasz?
ty też nie?
hmmmmmm...
ja też nie pamiętam.
:no no:

za to kibice sacramento kings na pewno pamiętają!
wtedy ich drużyna wygrała 6 meczów z rzędu!!!!

dziś w nocy wyrównali ten wynik.
wygrali po raz 6 z rzędu!

:brainoverload:
Sacramento Kings są w tej lidze generalnie po to by inni mogli czuć się lepiej. Mam nadzieje, że nie zapomną o swojej roli.
 
Sacramento Kings są w tej lidze generalnie po to by inni mogli czuć się lepiej. Mam nadzieje, że nie zapomną o swojej roli.
przyjście webera to dobre czasy i fajna koszykówka.
każdy okres się kiedyś kończy, ale kaleczyć tyle lat z rzędu w zamkniętej lidze to dość ciekawe zjawisko.
 
zajebisty dokument, na razie luknolem 3 odcinki i daje rade
1669208920898.png
właśnie pojawiło się na disney+
 
przyjście webera to dobre czasy i fajna koszykówka.
każdy okres się kiedyś kończy, ale kaleczyć tyle lat z rzędu w zamkniętej lidze to dość ciekawe zjawisko.
Przecież tam były lody kręcone jak chuj podczas finałów konferencji z Lakers w 2002. Polecam highlighty, żeby zobaczyć co gwizdali (a czego nie np. Shaqowi) sędziowie
 
Przecież tam były lody kręcone jak chuj podczas finałów konferencji z Lakers w 2002. Polecam highlighty, żeby zobaczyć co gwizdali (a czego nie np. Shaqowi) sędziowie
Panie daj Pan spokój.
Przekręcony game 6 epicko. Śmiem twierdzić, że to sędziowie rozjebali organizacje na kolejne 20 lat.
Tam mogła być zupełnie inna kultura organizacji po zdobyciu pierścienia ( nie mam wątpliwości, że by do zdobyli)
 
Szkoda ze nie ma w lidze kogoś pokroju Rodmana.
ja w tej sytuacji widziałbym na parkiecie byłego gracza suns, a obecnie cenionego analityka tnt.

w związku z tym, że siedzi ich tam dwóch (byłych graczy suns), to podpowiem, że tego mniejszego.
:wink:
 
Simmons już od kilku meczów tak ma, że wychodzą mu dunki i drajvy do obręczy, trafia na wysokiej skuteczności, ostatnie 5 meczów to jest 78% FG Bena.
 
Simmons już od kilku meczów tak ma, że wychodzą mu dunki i drajvy do obręczy, trafia na wysokiej skuteczności, ostatnie 5 meczów to jest 78% FG Bena.
fajnie dzieli się piłką.
dużo widzi na boisku.
świetnie broni.
jego akcje od kosza do kosza po własnej zbiórce bardzo miło się ogląda.

w idealnym świecie, jak jego głowa jest czysta, irving nie zajmuje się filozofią, a durant jest zdrowy- nets bym nie lekceważył.
 
Jest promka na LP - 50% ceny nominalnej, więc na sezon, w tym PO, można za 180 cebulaków nabyć, gdyby ktoś rozważał :tiphatb:
 
Back
Top