NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Dobra mordy, to ktoś chętny na to fantasy? Jakoś dziś do końca dnia możnaby się określić i ogarnąć draft na szybko przed wtorkiem
 
Ja chętnie. Tylko mi ktoś musi wytłumaczyć jakiego rodzaju to fantasy, bo parę lat nie grałem.
Tu masz wszystko ładnie opisane: https://szostygracz.pl/2018/09/21/fantasy-6g-podstawy-ligi-6g/
Ja od kilku lat gram już tylko na ESPN, ale jakby większość wolała Yahoo to dla mnie nie ma problemu.

Najprostszy jeśli chodzi o draft jest snake i chyba skłaniałbym się ku temu, a jeśli chodzi o format rozgrywek to tygodniowe h2h, bo chyba daje większą frajdę niż roto.
Można w trakcie dzisiejszego krs1 zrobić szybkiego mocka, żeby się otrzaskać z tematem
 
Tu masz wszystko ładnie opisane: https://szostygracz.pl/2018/09/21/fantasy-6g-podstawy-ligi-6g/
Ja od kilku lat gram już tylko na ESPN, ale jakby większość wolała Yahoo to dla mnie nie ma problemu.

Najprostszy jeśli chodzi o draft jest snake i chyba skłaniałbym się ku temu, a jeśli chodzi o format rozgrywek to tygodniowe h2h, bo chyba daje większą frajdę niż roto.
Można w trakcie dzisiejszego krs1 zrobić szybkiego mocka, żeby się otrzaskać z tematem
Nie wiem czy dam radę jednocześnie oglądać krs, hejtowac krs w temacie na żywo i robić mock draft w ciężarówce :beczka:
 
Dokładnie ten sezon się pieknie zaczyna: Lakers dalej słabi z cegłującym Westbrookiem (drama nadchodzi), Nets dalej się nie wydarzyli (a mieli rządzić), P76 szaleje Harden ale Embiid słabo (tam zaraz polecą głowy)...a tankująca i totalnie przebudowana Utah ogrywa +20pkt Denver Jokica O.o
 
Macie jakąś stronkę gdzie na szybko można wszystkie wyniki z danego dnia przelecieć?
Ja zawsze sprawdzam na:
a jak chcesz z linkami do skrótów na YT to probasket.pl robi co rano newsa ze wszystkim np.
 
Ja zawsze sprawdzam na:
a jak chcesz z linkami do skrótów na YT to probasket.pl robi co rano newsa ze wszystkim np.
Na skróty nie mam czasu. Właśnie szukam czegoś gdzie wchodzę i na szybko mam całą rozpiskę z dnia.

Dziękuję ogarnę wasze linki i coś sobie wybiorę.
:conorsalute:
 
Polecam kanał
1666470448122.png

 
PG w formie, dzisiaj wjechał i rozjechał, 40/6/6 na 52% z gry :frankapprove:

Skład Clippers w tym sezonie może być nie do zatrzymania jak jeszcze Kawhi wróci w 100%, jak tylko będzie szansa zagrać cały sezon i obejdzie się bez kontuzji w PO. Top atak bez dwóch zdań, a z PG, Leonardem, RoCo, Powellem, Batumem, to jest potencjał na najlepszą defensywę w lidze.

 
pogadał sobie i wyleciał, a GSW dostali baty od Suns. Booker wciąż niedoceniany, a wszedł w sezon znakomicie. LAC znów się połamali. Ten sezon będzie miał swoje historie.
Booker potężna forma jak na razie. On ma fg póki co >50% i 3 48%. Point God też jak na razie wyśmienita forma.
Jaram się Banchero
 
BR znowu w formie, to może być lepsze niż Game of Zones, oby tylko w miarę regularnie wychodziły nowe odcinki.
Już mnie kupili scenkami z Hardenem :antonio:

 
Back
Top