NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

penetratorem i kokainista
co by nie mówić- dunkerem "w grze" był jednym z lepszych w historii.
sytuacja kiedy został wymieniony do cleveland sprawiła, że z miejsca drużynę polubiłem (jedyny raz w życiu).

koszulka przekozacka:

1665157545850.png
 


czy jest gdzieś miejsce na tej planecie, w którym boban nie wzbudza sympatii?

edit:
:gdzie:z wyjątkiem tego pana, ale on też może lubić bobana.
:lol:
 
pamiętam faceta.

on w tej wymianie za kempa brał udział.
musiałem to sprawdzić w necie, ponieważ wycieczki pamięcią 25 lat w tył są z każdym rokiem trudniejsze.
:lol:
Dokładnie, finalnie do Sonics trafił Vince Baker wtedy. :)
 

Poole łeb sztywno, gardy nie trzyma, normalnie jak Materla, pewnie też ciosu nie widział, inaczej się to nie mogło skończyć :beczka:

Btw, Greena to już się powinno wyjebać z ligi, na pole bawełny i batem gonić do roboty, tam jest miejsce takich czarnych małp. Ciekawe co Dubs zrobią, ale po wypowiedziach zawodników to czuję, że poleci zawieszenie i to grube, pech, że akurat jakiś partyzant z kamerką to nagrał :lol:
 
Poole łeb sztywno, gardy nie trzyma, normalnie jak Materla, pewnie też ciosu nie widział, inaczej się to nie mogło skończyć :beczka:

Btw, Greena to już się powinno wyjebać z ligi, na pole bawełny i batem gonić do roboty, tam jest miejsce takich czarnych małp. Ciekawe co Dubs zrobią, ale po wypowiedziach zawodników to czuję, że poleci zawieszenie i to grube, pech, że akurat jakiś partyzant z kamerką to nagrał :lol:
podobno green sam się odsunął po konsultacjach wewnątrz klubu, na czas bliżej nieokreślony.

green, jak zauważyłeś, jest ciemnoskórym zawodnikiem.
w usa poprawność polityczna to jakiś chory stan umysłu, a liga nba stoi w pierwszym rzędzie tej poprawności.
pewnie najgorsze go nie spotka.
 
podobno green sam się odsunął po konsultacjach wewnątrz klubu, na czas bliżej nieokreślony.

green, jak zauważyłeś, jest ciemnoskórym zawodnikiem.
w usa poprawność polityczna to jakiś chory stan umysłu, a liga nba stoi w pierwszym rzędzie tej poprawności.
pewnie najgorsze go nie spotka.
Stawiam na 3 mecze zawiasów i symboliczna kara finansowa.

Bardziej się nasuwa kto i po co to nagranie wrzucił.
 
andre drummond- 10 sezonów w lidze, do tej pory trafił 15 trójek na 114 prób w sezonie regularnym, w playoff's nie trafił nigdy za 3 (próbował 2 razy).

facet zamknął się w sali na całe wakacje i wczoraj poczęstował nas czymś takim:

 
Wreszcie obejrzałem "hustle".

Dawno nic tak nie wciągnąłem.
W następnym tygodniu wjedzie ten serial o LAL.
:cmgkeepgoing:
 
gdyby ktoś z kolegów mocno tęsknił za greenem, to ten już wraca.
dziś nawet ma być na treningu.
zagra też w ostatnim przedsezonowym meczu swojej ekipy.
nie został zawieszony, dostał za to po kieszeni.
 
Back
Top