NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

Screenshot_20220914-230421-312.png

:penn:
 
Teraz chwali, a wcześniej chuj łysy podjudzał na Twitterze do hejtu na Ponitke, że ten nie powinien grać w kadrze jak nie chce zrezygnować z gry dla Zenitu, bo wojna. Polski młot :mjsmile:
Chuj, lepszy taki gest niż żaden. Trzeba ten konflikt zakończyć. Jak ma się Gortat kajać żeby do tego doszlo to dla mnie spoko. Może uda się Matiego namówić na grę w kadrze po eurobaskecie, kilku młodych (Sochan :bleed: ) dorzucić i może to wyglądać mega fajnie. Nie ogarniam trochę tych kwalifikacji do dużych imprez, ale na igrzyska chyba już szanse straciliśmy, nie?
 
Gortat odjebał szpagat godny człowieka z gumowym kręgosłupem - przed Eurobasketem latał po dziennikarzach i mówił, że Ponitka mu może buty pastować i w kadrze grają nie najlepsi tylko zawodnicy "z układu", a teraz chwali. Masakra gość :( Dwa miesiące temu twierdził że Polska odpadnie w fazie grupowej i nawet o jedno zwycięstwo będzie ciężko. Pomijam już to czy w PZKosz jest chlew czy nie, ale taki fikołek to masakra.
 
Gortat odjebał szpagat godny człowieka z gumowym kręgosłupem - przed Eurobasketem latał po dziennikarzach i mówił, że Ponitka mu może buty pastować i w kadrze grają nie najlepsi tylko zawodnicy "z układu", a teraz chwali. Masakra gość :( Dwa miesiące temu twierdził że Polska odpadnie w fazie grupowej i nawet o jedno zwycięstwo będzie ciężko. Pomijam już to czy w PZKosz jest chlew czy nie, ale taki fikołek to masakra.
A Ty myślisz, że pseudonim Młot to się wziął z powietrza? :roberteyeblinking:
 
Gortat odjebał szpagat godny człowieka z gumowym kręgosłupem - przed Eurobasketem latał po dziennikarzach i mówił, że Ponitka mu może buty pastować i w kadrze grają nie najlepsi tylko zawodnicy "z układu", a teraz chwali. Masakra gość :( Dwa miesiące temu twierdził że Polska odpadnie w fazie grupowej i nawet o jedno zwycięstwo będzie ciężko. Pomijam już to czy w PZKosz jest chlew czy nie, ale taki fikołek to masakra.
Może ma na tyle klasy w sobie, ze mimo animozji z Ponitka potrafi mu oddać szacunek ? Czasem trzeba dume schować do kieszeni, a nie każdy to potrafi .
 
Udoka chciał zaruchać i już kłopoty :mjsmile:

zawieszony na cały sezon został, z tego tytułu.
 
Tak sobie czytam co Mokebe nawywijał i wychodzi na to, że ruchał na boku pracownice Celtics, ale w pewnym momencie poszedł za mocno i chciał nabić na czarny pal żonę wice-prezesa Celtics, ona mu nie dała i jest afera :muttley:
 
Pels obok Cavs, ekipy na, które czekam w najbliższym sezonie. Pelikany mają niezłą paczkę, myślę, że tutaj nawet druga runda jest realna, Zion jak grał to był potworem, nie do zatrzymania :robbie:
Lonzo ma ponoć nie zagrać, znowu jakas kontuzja.
 
Koledzy, sonduje temat jak na razie, może jakieś fantasy cohonesowe? 8-10 osób zebrać i byłoby git
Ja właśnie rezygnuję z grania po kilku latach, bo nie mogę w spokoju meczu obejrzeć, nie koncentrując się i wkurzając na osiągnięcia zawodników, moich lub aktualnego rywala :wtf2:
 
Ja właśnie rezygnuję z grania po kilku latach, bo nie mogę w spokoju meczu obejrzeć, nie koncentrując się i wkurzając na osiągnięcia zawodników, moich lub aktualnego rywala :wtf2:
Dla mnie wręcz przeciwnie - dzięki sprawdzaniu składu jestem na bieżąco jeśli chodzi o wszystkie njusy z ligi i od razu ogląda się z większą nutką ekscytacji. Gdzie grałeś? Ja kiedyś, dawno temu na Yahoo, a jakieś 6 sezonów temu przesiadłem się na ESPN.
 
Dla mnie wręcz przeciwnie - dzięki sprawdzaniu składu jestem na bieżąco jeśli chodzi o wszystkie njusy z ligi i od razu ogląda się z większą nutką ekscytacji. Gdzie grałeś? Ja kiedyś, dawno temu na Yahoo, a jakieś 6 sezonów temu przesiadłem się na ESPN.
Yahoo Fantasy. Kolega grał ze swoją ekipą i wzięli mnie do ligi. Słabo, że oni grali do ostatniego tygodnia RS, gdzie zawodnicy już odpoczywają przed PO, więc była wtedy dużo większa losowość w najważniejszych meczach, kiedy sporo zawodników wypadało z rotacji. Półfinał wygrałem bodajże 1 pkt czy zbiórką, żeby w finale przegrać 1 rzutem!!! Jebaniutki Hernangomez z Pels... To przelało czarę goryczy :usunto:
Ogólnie zajawka fajna, śledzenie wyników i news'ów bladym świtem, ale już szkoda mi nerwów i czasu :tysoncoffe:
 
Sochan nieźle, na parkiecie wygląda jak klon Rodmana... ale musi popracować nad techniką rzutów, składa się do rzutu "godzinę", w meczach o stawkę to nie przejdzie.
 
Back
Top