NBA - najlepsza liga koszykarska na świecie.

teraz zostaje irving.
co tutaj się wydarzy?
LBJ podpisał maxa na 2 lata i coś ćwierkało o Irvingu w Nets za Westbricka.

Tak czy inaczej żadna z tych dwóch drużyn wyżej 1 rundy PO nie wyjdzie o ile w ogóle wejdzie do PO
:beczka:
 
Jak Durant zostaje to raczej nie będzie transferu Irvinga. Trzon im zostaje + dochodzi Simmons i T.J. Warren po którym nie wiadomo czego się spodziewać, na papierze contender. Warren przed kontuzją wystrzelił z formą w kosmos, ale nie grał dwa lata, dla Simmonsa idealna drużyna, bardzo duży spacing, ale ciekawe czy tam z głową wszystko będzie dobrze.
Ile oni meczów razem zagrają to chuj wie, pewnie to pierdolnie z wielkim hukiem, ale nie będę taki zawistny, daje im 20% szans na tytuł :lol:
 
beverley w lakers.
w drugą stronę horton tucker i stanley johnson.
żadnych picków.

na pierwszy rzut oka to sportowa przysługa dla lakers.
jednak beverley walczak, a utah idzie w remont kapitalny.
nie warto w takiej sytuacji trzymać gościa, ponieważ może przeszkadzać w ładnym przegrywaniu.
czekam na to co ugrają za donovana.
 
beverley w lakers.
w drugą stronę horton tucker i stanley johnson.
żadnych picków.

na pierwszy rzut oka to sportowa przysługa dla lakers.
jednak beverley walczak, a utah idzie w remont kapitalny.
nie warto w takiej sytuacji trzymać gościa, ponieważ może przeszkadzać w ładnym przegrywaniu.
czekam na to co ugrają za donovana.
Horton Tucker miał mega chujowy kontrakt dla LAL więc jak Beverley podpisany na krótko to dobry deal.

Ciekawe co z Westbrickiem zrobią.
 
w niedziele na tvp sport
1661506538377.png


 
Jak nie dojdzie do skutku transfer Westbrooka to będzie kolejna drużyna z zajebistą atmosferą :mjsmile:
hehehe...

obaj panowie mają ze sobą nie po drodze.
beverley chyba wysłał kiedyś westbrook'a na listę kontuzjowanych.
 
Na probaskecie jest podlinkowane fajny filmik opisujący całą historię relacji tej dwójki, bo to dłuższą sprawa niż tylko spowodowanie kontuzji.
 
niechronione picki: 2025, 2027 i 2029.
prawo do zamiany wyborów: 2026 i 2028.

to jako uzupełnienie porannego wpisu.
 
niechronione picki: 2025, 2027 i 2029.
prawo do zamiany wyborów: 2026 i 2028.

to jako uzupełnienie porannego wpisu.
Oglądając wczorajszy mecz Francji z Niemcami to Utah dobrze wyjdzie na tej przebudowie.
Dany umie w wymiany.

Gobert na tym eurobaskecie powinien trzaskac 15+15 co mecz, a grał taką padakę :beczka:
 
Da się oglądać ten eurobasket? Jak to wypada w porównaniu do Nba? Żeby nie było jak ekstraklasa do LM :lol:
Widziałem kilka meczów, głównie contenderów, plus naszych z żydkami i kazirodami to spoko mecze. Ja tam lubiłem zawsze reprezentacyjną koszykówkę, bardziej mnie wkurwiają ligowe rozgrywki w Europie, tam to jest rzeczywiście padaka w 80% spotkań.

Tutaj się zacznie ostre granie od fazy pucharowej, a jest sporo mocnych ekip, najlepiej obsadzony Europejski turniej od lat.
 
Tak sobie patrzę składy i widzę, że Holmgren połamany i sezon ma z głowy, coś mi się widzi, że przez to Presti znowu będzie chciał tankować i iść po 1 w drafcie. SGA może się już nieźle wkurwić jak trzeci sezon z rzędu wymyślą mu kontuzję byle odsunąć od meczów żeby czasem OKC za dużo wygranych nie zaliczyła.

Ciekawe co tam się teraz odpierdoli, jest od chuja tych pików, kolejny rok wstrzymywania rozwoju SGA to już niefajnie dla takiego talentu, jak zamierzają tankować to powinni go gdzieś puścić i niech budują skład na tych 19/20 latkach.
 
Tak sobie patrzę składy i widzę, że Holmgren połamany i sezon ma z głowy, coś mi się widzi, że przez to Presti znowu będzie chciał tankować i iść po 1 w drafcie. SGA może się już nieźle wkurwić jak trzeci sezon z rzędu wymyślą mu kontuzję byle odsunąć od meczów żeby czasem OKC za dużo wygranych nie zaliczyła.

Ciekawe co tam się teraz odpierdoli, jest od chuja tych pików, kolejny rok wstrzymywania rozwoju SGA to już niefajnie dla takiego talentu, jak zamierzają tankować to powinni go gdzieś puścić i niech budują skład na tych 19/20 latkach.
Danny w Utah się stara, żeby zostać królem picków w tym roku.
 
Może nie NBA ale innego tematu o koszu chyba nie ma.
Lejemy w ćwierćfinale EuroBasketu Doncicia i spółkę do przerwy 19 punktami. Ciekawe czy uda im się to dowieźć jak Luka włączy drugi bieg.
 
No i chuj. Wystarczyła jedna kwarta i gra zupełnie totalnie z dupy. Zamiast grać na spokojnie to ujebali sobie że będą rzucać nieprzygotowane 3ki. 6 punktów w 10 minut. :iamdone:
 
Obudzili się :antonio:
2:36 do końca i prowadzą 8 punktami.
Ponitka triple-double i jak profesor wyfaulowal Doncicia. Dzieje się:bleed:
 
Ja pierdole. Ta końcówka... To wybicie Ponitki... Na szczęście udało się i tak się piszę historia.
Ciekawe czy z którymś z nich grałem na mistrzostwach Mazowsza w 2002 i 2003 r.


Edit: właśnie sprawdziłem wiek zawodników i rocznik 88/87 to AJ Slaughter i Aron Cel obaj urodzeni w USA xD
 
Back
Top