Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Chodzi o linę zabezpieczającą czy kleks na gaciach? ;)
Nie każdy bohater nosi pelerynę.
No dokładnie, sama prawda, więc w czym problemWczoraj otrzymałem zgłoszenie, że w Kostuchnie pojawił się napis wymierzony przeciwko różnym grupom społecznym. Niestety, na miejscu okazało się, że to prawda


Jak na mój gust to mina w stylu "doniosę do domu czy nie?".ale jaką groźną minę zrobił![]()
Idealnie się gość wstrzelił w moment.
Zwróciłeś uwagę, jak but wylatuje z jej stopycoraz lepsze te wstępy do pornoli
View attachment 138615

wpierw butem potem pewnie gacieZwróciłeś uwagę, jak but wylatuje z jej stopy
Jak z katapulty![]()

Daj Bugwpierw butem potem pewnie gacie
![]()


Bardzo fajna inicjatywa kibicuję oby ten projekt rozlał się szerzej na całą Europę.
Kwestia czasu, kiedyTo pewnie synowie dawnych bojowców z IRA, gdzie dziadkowie śpiewali im do kołyski pieśni wyzwoleńcze. I tu pisze poważnie...
W większości krajów Europy nie ma takich ruchów, ewentualnie w Hiszpanii Baskowie chyba są też bojowcami takimi undergroundowymi.
Chyba żeby u nas w razie potrzeby jeszcze bardziej zradykalizować ruchy kibicowskie, ale Juleczki czy Brajanki do Antify też się znajdą wtedy
Coraz bardziej mi się wydaje że prędzej czy później dojdzie do przesilenia ideologicznego na świecie, i ten znowu zapłonie :/
No, bo ludzka cierpliwość też ma swoje granice.Kwestia czasu, kiedy
Myślę, że ja tu bardziej to odczuwam.
Naprawdę holendrzy stają się nastawieni dość wrogo do innych grup etnicznych i jak poczytam, to codziennie mamy zamieszki, konflikty na tle rasowym
Zapraszam po 23, pozwiedzamy miasto. Z chęcią oprowadzę każdego, kto myśli, że oni chcą się asymilować z namiNo, bo ludzka cierpliwość też ma swoje granice.
Utrzymujecie bandę czarnych nierobów, którzy mają wyjebane na was i na pracę.
Ja to samo widzę w rajchu, a u nas lewicujące pOlaczki coś pierdolą o integracji xD

Masz tu jednego gieroja z polskich lat 90tych @spa. Nawet opłacę wyjazd.Zapraszam po 23, pozwiedzamy miasto. Z chęcią oprowadzę każdego, kto myśli, że oni chcą się asymilować z nami
Nie trzeba do Amsterdamu będzie jechać
![]()

Weź @spa i @Karateka@, oni będą dumni ze złożenia na ołtarzu integracjiZapraszam po 23, pozwiedzamy miasto. Z chęcią oprowadzę każdego, kto myśli, że oni chcą się asymilować z nami
Nie trzeba do Amsterdamu będzie jechać
![]()
