Nadludzie

Jak ten czas leci
1702409422230-png.86516
 
Bardzo fajna inicjatywa kibicuję oby ten projekt rozlał się szerzej na całą Europę.


To pewnie synowie dawnych bojowców z IRA, gdzie dziadkowie śpiewali im do kołyski pieśni wyzwoleńcze. I tu pisze poważnie...

W większości krajów Europy nie ma takich ruchów, ewentualnie w Hiszpanii Baskowie chyba są też bojowcami takimi undergroundowymi.
Chyba żeby u nas w razie potrzeby jeszcze bardziej zradykalizować ruchy kibicowskie, ale Juleczki czy Brajanki do Antify też się znajdą wtedy :wow:
Coraz bardziej mi się wydaje że prędzej czy później dojdzie do przesilenia ideologicznego na świecie, i ten znowu zapłonie :/
 
To pewnie synowie dawnych bojowców z IRA, gdzie dziadkowie śpiewali im do kołyski pieśni wyzwoleńcze. I tu pisze poważnie...

W większości krajów Europy nie ma takich ruchów, ewentualnie w Hiszpanii Baskowie chyba są też bojowcami takimi undergroundowymi.
Chyba żeby u nas w razie potrzeby jeszcze bardziej zradykalizować ruchy kibicowskie, ale Juleczki czy Brajanki do Antify też się znajdą wtedy :wow:
Coraz bardziej mi się wydaje że prędzej czy później dojdzie do przesilenia ideologicznego na świecie, i ten znowu zapłonie :/
Kwestia czasu, kiedy
Myślę, że ja tu bardziej to odczuwam.
Naprawdę holendrzy stają się nastawieni dość wrogo do innych grup etnicznych i jak poczytam, to codziennie mamy zamieszki, konflikty na tle rasowym
 
Kwestia czasu, kiedy
Myślę, że ja tu bardziej to odczuwam.
Naprawdę holendrzy stają się nastawieni dość wrogo do innych grup etnicznych i jak poczytam, to codziennie mamy zamieszki, konflikty na tle rasowym
No, bo ludzka cierpliwość też ma swoje granice.

Utrzymujecie bandę czarnych nierobów, którzy mają wyjebane na was i na pracę.

Ja to samo widzę w rajchu, a u nas lewicujące pOlaczki coś pierdolą o integracji xD
 
No, bo ludzka cierpliwość też ma swoje granice.

Utrzymujecie bandę czarnych nierobów, którzy mają wyjebane na was i na pracę.

Ja to samo widzę w rajchu, a u nas lewicujące pOlaczki coś pierdolą o integracji xD
Zapraszam po 23, pozwiedzamy miasto. Z chęcią oprowadzę każdego, kto myśli, że oni chcą się asymilować z nami
Nie trzeba do Amsterdamu będzie jechać
:beczka:
 
Back
Top