Muzyka

@malinowsky - akcent to kvlt w chuj. Tego zespołu nawet nie można nie brać na powaznie,gdyż muza jaką robili jest ponadczasowa:) Do dziś na VHS mam nagrania z koncertów jakie dawali w latach 90 w TVP 2 :) Ogólnie stare polskie dicho jest w deche - Boys z Cieciuchem na kejbordzie(o którym marzyło chyba każde dziecko słuchające Boys:D),Milano i te ich odlschoolowe stroje,Kolor, Janusz Laskowski i jego "Świat nie wierzy łzom",Bayer Full(zresztą Boys jak i BF to kapele z moich rejonów:P),było trochę tego i dla mnie do dziś jest to najlepsza muza do zabawy.No,może po za metalem,ale zabawa na koncertach a w domu przy flaszce,to dwie różne sprawy :P
 




Mi ostatnio wkrecil sie ten kawalek. Taki zyciowy:-)







A co do discopolo to wiadomo, ze nie siadziesz przed kompem i nie zapuscisz sobie "Jestes szalona" czy "Bara Bara", ale na jakas impreze z wodka w tle+miejscem do tanczenia+luznym towarzystwem, a nie och ach kij w dupie, to discopolo jest najlepsze.
 
Ej strasznie przerylo mi banie to cieciererecie. Ale kawalek wpada w ucho niesamowicie. A i zgadzam sie z Herrflickiem, ze jak Zenek to numer jeden to Gwiazda.
 
cieciereciecie cieciecierecie cieciereciecie cie ciecie cie:-) Przejebany jest ten kawalek, tak mi sie to wrylo w glowe
 




Nie wiem czy wrzucałem tan band, ale dla mnie tworzą rewolucje na miarę wczesnego Nile'a.



Połączenie death metalu z post metalowymi/sludgowymi riffami, genialne
 
Fear Factory jest w formie. Po swietnym Mechanize kolejna mocna plyta.







Mnemic z Guillaume to nie to samo co z Michaelem, ale ta plyta lepsza od pozostalych dokonac dunsko frnuskiego zespolu.



 
kojarzy ktos taki kawalek, gdzie same czarnuchy nawijaja a w refrenie typka podspiewuje chyba "i am superstar", za chuj nie pamietam tytulu
 




Jak nie lubie hiphopu zbytnio, to ten kawałek jest dobry. Możliwe, ze ktoś już to wrzucał, ale z tym tematem nie jestem na czasie. Ciekawe połączenie z folkowym Percival.



PS.



Panna od ubijania masła ma 16 lat....
 
Ogólnie Równonoc mnie miażdży. HH tez nie słucham(fannowsko,aczkolwiek są wykonawcy których dośc często, ostastnioz achwyciłem się 3W). Od czasu pierwszej płyty Żywiołak, na naszym rynku nie było tak kozackiego,folkowego projektu. Sława Donatanowi za to !
 
Back
Top