Muzyka

Zelboys06

Shark Fights
Middleweight
Dla fanow zarowno umpa umpa, jestes szalona, yo yo madafaka moje czarnuchy, argggghrrr mordujemy dziewice i koty, czyli co kto lubi? Przyznawac sie :>
 
Ja dziś katuje dopiero co "zakupioną" Paktofonikę. Wchodzi mi jak za dawnych czasów
 
Post rocka, metal i muzykę poważną ktoś oprócz mnie trawi?
Tu kilka spokojniejszych i pomagających się wyciszyć kawałków God Is An Astronaut, 65daysifstatic i coś z Mozarta







 
Ja jestem starym rockowcem/pogowcem i jak ktoś lubi oldsdchoolwy rock z pazurem to szczerze polecam najnowsze dziecko Slasha, czyli jego solową płytę. Kawałek "By the Sword" na ten przykład przyprawia o miłe ciary.
 
ja tez w zasadzie wszystko
od klasyki przez jazz, rave, dance , techno, rock, po rap najchetniej jakis poludniowy albo wogole crunk
jednak najbardziej lubie dobry rozpierdol :P
np
 
Wszystko co ma w sobie to cos, ale glownie to rock/metal. O, na przyklad cos takiego:


<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/jAYx-zVX428&hl=pl_PL&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/jAYx-zVX428&hl=pl_PL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
ja jestem starym kotożercą i taka muzyka nadal podchodzi mi najlepiej, chociaż słucham obecnie naprawdę różnych gatunków adekwatnie do nastroju.
 
death metal, grindcore, hardcore i pochodne ;] z lżejszych to wyżej wymieniony GIAA, czasem K44,PFK, i uwielbiam psytrancowe Infected Mushroom
 
Hip-Hop, czasami to co wpadnie mi w ucho np: RnB.
[video][media=youtube]t8KEgLGH6xQ[/media] Wszedzie nie lubią policji :D
 
Mnemic - Mnemica jak rozumiem sluchasz :)?


Ja podobnie jak Nilg jestem starym kotozerca (tj. nie wiem czy Nilg jest starym czy mlodym kotozerca w sumie). Nie ma to jak ofiara z dziewicy z rana ;)


Klimaty thrashowe, troche deathowe, metalcore, ciezki rock, czasem z zachaczeniem o nu metal i rzeczy, ktore sa ciezkie, a wymykaja sie troche klasyfikacji.


Do tego czasem jakies rzadkie wycieczki w zupelnie inne klimaty - trip hop, troche hip hopu itd., ale glownie ciezkie klimaty :]
 
Każdy metal i polski Hip Hop.
@Mnemic, zajebista nuta i zajebisty teledysk. :DDD
 
Mnemic dobry jest
choc nie przepadam za nowym wokalem
Liquid to chyba moj ulubiony ich kawalek :)
 
do tsatsiki :

ja uwielbiam dobre hc (szczegolnie NY) oraz Oi! i dobra Kalifornie (Bad Religion forever)





Stary klip ale duzo fajnych technik pokazanych :)



No i oczywiscie Analogs(bo oni naprawde trzymaja poziom )
moglby to byc dobry entrance theme dla polskiego zawodnika



Jak ktos lubi breakbeat/grime to polecam

 
o kurde dzieki thomas
nie wiedizlem ze Godsmack ma nowa plytke :)
btw ciekawe jak sie dogadali z zuffa
w sprawie materialow filmowych ?:P

tu mma z troche ciezsza muza
 
jurass, płytka zwie się The Oracle, ale jeszcze nie było premiery. Słyszałem single i raczej zawiedziony jestem. Ne ma jak Faceless czy Awake, no i jedynka. nowa płytka jakaś taka bezpłciowa więc pewnie pieniądze przeznaczę na jakąś inną a tą się zassie.
 
Dobra to ja wrzucę teraz dla odmiany parę moich biało czarnych kawałków :)

















 
Skoro dajemy piosenki związane z MMA to jeszcze dorzucę:
PC Park - Klatka z filmu "Klatka" Latkowskiego
Bit jest niesamowity.
 
Back
Top