Muzyka

Yagiel - tak to to :D i tam jakieś konkursy były, potem rada plemienia i kogoś wyrzucali z wyspy :D
 
Dziś mi przyszła płytka Black Mad Lice, zespół sprezentował mi ją za darmo:) Naparzam cały dzień - fani metalu kiedyś usłyszą o tej ekipie, jestem pewien:)



aktualnie Necrophil w wersji HH czyli
 
DickNiaz, po prostu jestem z okolic,bywam na gigach, a zespol mial kilka sztuk do rozdania:)



A mnie Skawinski nie zaskoczyl,bo to ze jest swietnym wioslarzem udowodnil juz na plytach ONA czy chociazby przy wspolpracy z Vaderem :)
 
jakbym nie obejrzał wojewódzkiego to bym nie wiedział, ze skawinski taka plyte wydał. chyba najlepsze co słyszałem w tym roku
 
Gojira jak zwykle w formie.











Nie przepadam za muzyką elektroniczną (jakoś do mnie nie przemawia), ale ten kawałek jest na prawdę niezły. Klimatyczny, mroczny, ciężki - jest to sample z OST nowej gry Devil May Cry.



 




Jak można łączyć z taką łatwością progresywe i przebojowość? Absolutnie genialny band, czekam na Yellow & Green z niecierpliwością.
 
6547879153ad1a05d87849ca5f0dcfd8.jpg




ktos tam jedzie ? może jeszcze po rozpoczęciu koncertu zabronią oddychać...
 
ciekawe jak będą ganiali ludzi z aparatami fotograficznymi. zawsze się przecie cyknie kilka fotek na pamiątke.
 
Pomijając już to całe 'Sonnen, Spider, Silva, Sonnen, Spider, Gangsta, Gangsta' znalazłem genialny kawałek:







zna ktoś jakieś dobre bandy post rockowe? Tj. głównie chodzi mi o potężną dawke patosu i emocji, a nie 10 minutowe brzdękanie i plumkanie
 
Back
Top