Muzyka

@Pablo



oczywiście : )



Podam ci tutaj troszkę mniej znane i bardziej wysublimowane zespoly. Klasyke typu Cult of Luna, Isis i Neurosis pomine (bo zapewne to znasz doskonale :))



Buried Inside, czyli genialny sludge/post metal. Dla mnie osobiście był to jeden z najlepszych zespolow grających tego typu muzykę (obecnie zrobili sobie przerwe). Wielu osobom przypomina to trochę Amenra, więc a nuż Ci się spodoba? : D







Muzyka tego zespołu określana jest jako 'metal dla astronautów'. Opis ten doskonale oddaje klimat jaki panuje w kawałkach, jest on wręcz nieziemski. Coś niesamowitego. Polecam z całego serca.







Jeżeli gustujesz bardziej w post rocku sprawdź sobie ten kawałek, bo na ostatniej płytce zmienili lekko styl. Btw. jeden z piękniejszych utworów jakie słyszałem.







Tutaj też wyjątkowa muzyka, bo Crust zmieszany z Post Metalem i szczyptą bardzo ciekawej ideologii. Panowie tworzą niesamowite rzeczy.







Stare dobre The Ocean Collective, ze swoim przegenialnym i kultowym albumem Precambrian czyli 'jak powstał świat?'.







Oczywiście nie odsłuchuj wszystkiego od razu, bo to są długie utwory. A tego typu muzyka wymaga słychania od początku do samego końca. Słuchanie pobieżnie kawałków post metalowych/rockowych to czysty gwałt. To póki co tyle, aczkolwiek jest tyle wspaniałej muzyki, że człowiekowi życia nie starczy żeby to wszystko poznać. Jak Ci się spodoba mogę polecać dalej :)
 
Will Havena kojarze, tak samo jak Snota tez kojarzylem, ale WH nie za bardzo mi podchodzil. Inne zespoly z tamtego okresu:























 
Back
Top