Muzyka

@mnemic - Mindseta i Thumba nie kojarze a myslelem, ze znam niemal wszystko z tamtej ery... no wiec faktycznie znalem niemal wszystko ;)@heilreis - fajna ta kocia nuta, troszke jak bardziej wykrecony Don CabaleroTo ja też zapodam cos przy czym w epoce nu metalu sie chetnie bujalem. Być moze ktos nie zna choc to nie jakies szczegolnie niszowe bandy:(perełka)(zajebisty album po dzis dzien) 
Panowie nowa Gojira wyciekła (album), więc zamykam się z laptopem w komórce pod schodami na 3 dni :) 
Nowy linkin park daje radę ;] pewno trzeba bedzie kupic :) Na lipiec sie wydatki szykują - nowy Nile,Linkin Park, Black Mad Lice ahhhh
 
http://www.lastfm.pl/user/Kur4qq/journal/2012/06/18/5idimk_gojira_-_l%27enfant_sauvage_recenzjaMoja recenzja genialnego według mnie nowego dziecka Gojiry : )
 
Zajebiście długi ten kawałek LP, który po przesłuchaniu przez pierwszych ludzi jeszcze przed wydaniem płyty miał być nazwany 'najmocniejszym w historii LP' no bez przesady. :p
 
LP był zawsze dla mnie co najmniej niezjadliwy, żeby nie powiedzieć, że mnie totalnie od niego odrzucało. To takie popowe kawałki z miernym rapem po prostu stylizowane na gitarowe granie. Brrrr... ;)Na odtrutkę kawałek z płyty z jedną z moich ulubionych okładek ;) 
https://www.youtube.com/watch?v=r5aZjE15Ye0&list=LLkgxiRfwQkCW1aHJrZQrEcAJakos mi sie wkrecilo :-)
 
Ostatnio powróciłem do zespołu The Police i nie mogę sobie wybaczyć, że w ogóle od niego odszedłem! Już nigdy więcej rozłąki:-)


 
Back
Top