1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

muzyka metalowa.

Discussion in 'Cohones' started by billmurray, Sep 8, 2018.

1. ODYNIEC

ODYNIEC ONE FC
    Super Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    2,647
    Zdobyte Lajki:
    6,911
    Punkty:
    290
    To chyba dlatego,że Lombardo wrócił i każdy oczekiwał kolejnego kamienia milowego w stylu"SiTA"czy"RiB"ale ludzie nie rozumieli(nie chcieli?)że w trashu wymyślono już wszystko i już żadnego przełomu nie będzie.Ta płyta i tak kopie po ryju a niepochlebne opinie na jej temat to nic w porównaniu do tego co było przy"Diabolus in Musica",wtedy dopiero sie działo.
    Koniec końców Slayer i tak rozpierdala scene a ich każda plyta to wydarzenie.Kurwa jakie ja miałem szczęście widzieć ich na żywo i to dwa razy:antonio:

Jeff, Pingu and billmurray like this.
  2. Pingu

Pingu BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    843
    Zdobyte Lajki:
    1,228
    Punkty:
    290
    Ja też dwa razy: Spodek, Mystic Festival 2007 i lotnisko Bemowo, Sonisphere Festival 2010. W Spodku przed Slayerem grał Celtic Frost, promowali właśnie "Monotheist". Atmosferę tej płyty oddali niesamowicie. Pod sceną ścisk, że igły nie wciśniesz a 70% zawartości powietrza stanowił alkohol. Mimo upływu lat wspominam ten festiwal jako jeden z najlepszych w życiu. A na Bemowie wielka czwórka thrashu, co tu dużo gadać. Mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć na pożegnalną trasę Slayera do Łodzi.
    Podobnie jest z "Repentless". Nic nowego, ale takie kawałki jak tytułowy dają powera. Poniżej teledysk z gościnnym udziałem Danny'ego Trejo:

Jeff, Olos and ODYNIEC like this.
  3. ODYNIEC

ODYNIEC ONE FC
    Super Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    2,647
    Zdobyte Lajki:
    6,911
    Punkty:
    290
    Szanuje mocno,koncerty Slayera to nie lada wyzwanie i byle lamus sie tam nie odnajdzie a w najgorszym razie zostanie połamany w młynie:bleed:W sumie to dobry temat żeby pochwalić sie na jakich koncertach sie było i wspomnieć jakieś dobre akcje które nam zapadły w pamięć;-)skoro rzuciłem propozycje to może zaczne:
    -Slayer x2
    -Cannibal Corpse
    -Vader x3
    -Dying Fetus
    -Megadeth
    -KAT x2
    -Hatebreed
    -Napalm Death
    -Behemoth(dawno temu,teraz bym nie poszedł)
    -Rotten Sound
    -Morbid Angel(kurwa byłem tak najebany ze nic nie pamiętam,nigdy sobie tego nie wybacze)
    -Slipknot
    -DevilDriver
    -Toxic Bonkers
    -TSA(cały skład z Piekarczykiem na czele podpisał mi sie na bluzie)
    -Soulfly
    -Deep Purple(nie metal ale wiadomo ocb,szacun w chuj no i zrobiem zajebisty prezent mojemu tacie)
    -Luxtorpeda(bardziej rock ale na żywo dobrze wypadli)
    -KULT(patrz wyżej)
    -Queens of the Stone Age
    -Bloodhound gang:lol:
    -Limp bizkit:boystop:
    Przeważa Death/Grind bo black metalu nie słucham poza paroma wyjątkami
    Pamietam jak przed gigiem Slayera jakiś najebany grubas zaczął pierdolić każdemu kogo napotkał że cyt:"Slayer to jest huj,jebać go!Megadeth to jest prawdziwy trash a Slayer to pozerka",no kurwa debil samobójca.Jeszcze zanim gig sie rozpoczął to typ wyłapał wpierdol,podarli mu łachy i był ciśnięty przez wszystkich hehe,łaził poszarpany i zakrwawiony jak ta pizda.Druga akcja to jak Kanibale grali w rock city w nottingham i jakis najebany angol non stop wbijał na scene i chciał sie zaprzyjaznić z Fisherem obejmując go i zabierając mikrofon. wkońcu za którymś razem jak wlazł na barierki to Corpsegrinder wypierdolił mu takiego glana w zęby że kolo odleciał nieprzytomny i ochrona go wyniosla a Fisher podsumował to słowami:"FUCK THIS BITCH!LET HIM DIE!!!"piekne to było;)

Last edited: Sep 14, 2018
    billmurray and Pingu like this.
  4. ODYNIEC

ODYNIEC ONE FC
    Super Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    2,647
    Zdobyte Lajki:
    6,911
    Punkty:
    290
    @Pingu a co do"Repentless"to masz racje,szybki i konkretny strzał w ryj jednak uważam że z Hannemanem ta płyta byłaby jeszcze lepsza,wiadomo że King nie ma takiego talentu do komponowania jak śp.Jeff...
    Pamietam jak w dniu premiery poleciałem do sklepu i udało mi sie dorwać takie wydanie:
    IMAG3931-1.jpg
    istne cudeńko jeśli chodzi o jakość wydania,bardzo dobrze wydane piniondze

Jeff, billmurray and Pingu like this.
  5. Pingu

Pingu BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    843
    Zdobyte Lajki:
    1,228
    Punkty:
    290
    Bez Hannemana zabieranie się za kolejną płytę nie miałoby sensu, to smutne, ale najwyższy czas na trasę pożegnalną. Jeśli można użyć słowa "hit" albo "przebój" mówiąc o metalu, to Hanneman skomponował największe hity. Szkoda człowieka.
    Piękne wydanie, to chyba jakaś limitowane? :) Ja mam zwyczajne w plastikowym pudełku.
    Nie wiem co o tym sądzić. :D Najpierw pomyślałem, że to jakiś żartowniś, któremu trollowanie wymknęło się spod kontroli i przypadkiem dostał po ryju. :D Ale teraz przypomniałem sobie typa ze szkoły średniej, który chodził na zmianę w bluzach Slayer - Reign in Blood i Megadeth - Rust in Peace. Otóż ten geniusz twierdził, że Megadeth to thrash, a Slayer to death, ponieważ, uwaga: Vader nagrał cover Slayera i brzmiał TAK SAMO. Nosz kurwa niezły chuj w uszach. Nie chciało mi się kontynuować dyskusji. Gość chodził później w bluzie In Flames.

Jeff, billmurray and ODYNIEC like this.
  6. ODYNIEC

ODYNIEC ONE FC
    Super Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    2,647
    Zdobyte Lajki:
    6,911
    Punkty:
    290
    Dokładnie,Hanneman stworzył takie klasyki jak"Dead Skin Mask","Raining Blood","Silent Scream","Black Magic"czy"War Ensemble"...to wszystko jego robota.Nazwać go geniuszem to mało...Inżynier,demiurg,pionier,stworzyciel metalu najwyższej próby,nikogo takiego już nie będzie niestety.
    Masz racje,wydanie limitowane:)a najlepsze jest to że dowiedziałem sie o tym dopiero po zakupie i zdałem sobie sprawe jakie cudeńko trzymam w ręku:)

Żadne trolowanie,typ chciał wszystkich przekonać do swojej racji dopóki nie dostał plomby w pysk po której chciał sie ogarnąć ale było już za późno i Slayerjugend go dojechało i został przeorany i rozrzucony jak gnój na polu.
    hahahah coś mi sie wydaje że ten kretyn z Twojej szkoły co miał huja w uszach i śmigał w bluzie In Flames to ten sam idiota który dostał wpierdol w mojej obecności na koncercie;)"Slayer to death"no kurwa xD Szczególnie wokal Petera brzmi IDENTYCZNIE jak wokal Arayi haha

Pingu likes this.
  7. Rakesh

Rakesh ONE FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,509
    Zdobyte Lajki:
    4,617
    Punkty:
    291
    Miasto:
    Marakesz

I rykoszetem polski krast

dizel77 likes this.
  8. Pingu

Pingu BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    843
    Zdobyte Lajki:
    1,228
    Punkty:
    290
    Zrobienie listy trochę mi zajęło: do pewnego momentu wszystko sobie tagowałem na last.fm, ale potem z lenistwa przestałem i resztę dopisałem spoglądając na skompletowane bilety i plakaty.
    I tak zazdro, bo nigdy nie byłem na Morbid Angel. Ale ból znam - nigdy sobie nie wybaczę, że urwał mi się film na Nagłym Ataku Spawacza w Katowicach w 2011.
    I tutaj również zazdro. :D
    W takim razie słusznie dostał. "Slayerjugend" - zajebiste, aż bym to sobie wydziarał. :D
    Pilnuj go jak oka w głowie, to wartościowa rzecz w kolekcji! :)

Moja lista koncertów alfabetycznie:

Accept
    Acid Drinkers x 3
    Airbourne
    Alastor
    Amon Amarth
    Animations
    Anima Damnata
    Anthrax
    Arcturus
    Artillery
    Asphyx
    Behemoth x 3
    Blaze
    Blaze of Perdition
    Broken Hope
    Celtic Frost
    Centurion
    Ceti
    Chainsaw
    Clairvoyant
    Coroner
    Crionics
    Darkrise
    Dark Tranquillity
    Dead Congregation
    Death (oczywiście bez Chucka - trasa Death to All 2016)
    Death Angel
    Deicide
    Destroyer 666
    Deus Mortem
    Devian
    Dew-Scented
    Dragged Into Sunlight
    Dual-Coma
    Emperor
    Ensiferum
    Entombed A.D.
    Entropia
    Eternal Deformity
    Eufobia
    Fear Factory
    Flotsam and Jetsam
    Fortress
    Furia x 3
    Hate
    Hatesphere
    Heaven Shall Burn
    Helloween
    Immolation x 2
    Impaled Nazarene
    In Twilight's Embrace
    Infernal War
    Inverted Mind
    Kampfar
    Kat & Roman Kostrzewski
    Korpiklaani
    Krakow
    Kreator
    Krisiun
    Kult Mogił
    Licho
    Lost Soul x 2
    Machine Head
    Malevolent Creation
    Marduk x 2
    Marek Piekarczyk (akustycznie)
    Mastiphal
    Mayhem
    Megadeth x 2
    Mekong Delta
    Melechesh
    Mentor
    Metallica
    Minetaur
    Moonspell
    Mord'A'Stigmata x 2
    Napalm Death
    Naumachia
    Nile
    Nocny Kochanek
    Obscura
    Obscure Sphinx
    Orange Goblin
    Order of Ennead
    Orphan Hate
    Overkill
    Pandemonium
    Primordial
    Ragehammer
    Roadhog
    Rootwater
    Rotting Christ
    Sabaton
    Sacrilegium
    Samael x 2
    Satyricon
    Secrets of the Moon
    Sepultura
    Shodan
    Sinister
    Skyclad
    Slayer x 2
    Sodom
    Soul Collector
    Stillborn
    Strandhogg
    Sweetest Devilry
    Świniopas
    Terrordome x 2
    Testament
    Thaw x 2
    The Amenta
    The Crossroads
    Thermit
    Thunderwar
    Titus' Tommy Gunn
    Trivium
    Truth Corroded
    Tygers of Pan Tang
    Vader x 4
    Virgin Snatch
    Viscera///
    Vital Remains
    Voidhanger
    Vreid
    Wolf Spider
    Xentrix

No i jakieś rockowe lub okołometalowe zespoły:
    Closterkeller, Oberschlesien, Clawfinger, Kult, Pampeluna, Call me Ishmael, Diary of Sorrow, Final Sacrifice, In Extremo, Luxtorpeda, Ministry

dizel77 and ODYNIEC like this.
  9. ODYNIEC

ODYNIEC ONE FC
    Super Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    2,647
    Zdobyte Lajki:
    6,911
    Punkty:
    290
    @Pingu najlepsze jest to,że autografy zdobyłem przed koncertem na spotkaniu z fanami w empiku na którym znalazłem sie przypadkiem a na sam koncert miałem darmowe wejście hehe;).byłem wtedy młody dresiarz,czytam komiksy w tym empiku i nagle patrze:TSA!podbijam do chłopaków bez kolejki w szarej bluzie"fruit of the loom"i mówie:dawajcie podpisujcie mi sie na plegarach bo nie mam zadnej kartki!podpisali sie a Marek do mnie:młody,przychodzisz dzisiaj na koncert?ja mu na to:"chciałbym ale jestem z tatą(mialem wtedy jakos 14-15lat)w odwiedzinach u rodziny,zresztą i tak nie mam piniendzy".Wtedy Marek Piekarczyk,TEN Marek Piekarczyk;)mówi do mnie po cichaczu:"Podaj mi imie i nazwisko swoje i swojego taty,przyjdzcie 10min przed otwarciem bramek i przedstawcie sie bramkarzowi,on was zaprowadzi".Zastosowałem sie do tych rad i powiem jedno:Coś pięknego,jebana legenda wtajemnicza mnie w swoje plany i łatwi mi wejściówke...Zawsze bede pamiętać ten koncert przez tą sytuacje,czułem sie jak pierdolony VIP;)jakis małolat w dresach na metalowym koncercie(sic) przedstawia sie bramkarzowi a ten go wprowadza tylnym wejściem-przez backstage,pod samą scene.Po tym zdarzeniu Ze stuprocentową pewnościa stwierdzam,że TSA to są swoje chłopy a p.Marek Piekarczyk to jest gość z klasą,swój chłop charakterny i prawdziwy,zero pozerki.

PS.autografy metaluchów z TSA na mojej bluzie idealnie komponowały sie z naszywką"Konkwista88"na prawym rękawie którą naszyłem kilka dni wcześniej,panowie niczego nie skumali albo udawali;)

Pingu likes this.
  10. ODYNIEC

ODYNIEC ONE FC
    Super Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    2,647
    Zdobyte Lajki:
    6,911
    Punkty:
    290
    NIE MAM KURWA PYTAŃ,ZAORAŁEŚ:brainoverload::brainoverload::brainoverload:

Pingu likes this.
  11. Pingu

Pingu BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    843
    Zdobyte Lajki:
    1,228
    Punkty:
    290
    Porządne chłopy, :D a metale przy wejściu musiały mieć fajny wytrzeszcz na Twój widok. :D
    Niestety ze mnie jest marny łowca autografów. Kiedyś zdobyłem od Romka Kostrzewskiego autograf na bilecie zupełnie przez przypadek, bo to nawet nie był jego koncert, po prostu pojawił się po cywilnemu w Megaclubie (Katowice). Też porządny gość z poczuciem humoru. Reszty autografów nie zdobyłem osobiście: mam podpisaną płytę Saltus - "Słowiańska duma", bo robiąc zakupy płytowe na Allegro sprzedawca najwidoczniej pozbywał się kolekcji i dodał mi ją w gratisie. Mam też płytę Oberschlesien - "I" z podpisami i imienną dedykacją, ale to kumpel mi załatwił.
    No dobra, mam też autografy Bonusa BGC i Bodychrista ale to zupełnie inna bajka. xD
    E tam. Pomyśl jakie doświadczenie koncertowe mają ci, co rokrocznie jeżdżą na Wacken albo Brutal Assault. :D Ja nigdy nie miałem tej przyjemności. ;)

ODYNIEC likes this.
  12. ODYNIEC

ODYNIEC ONE FC
    Super Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    2,647
    Zdobyte Lajki:
    6,911
    Punkty:
    290

ale CorpseGrinder to jest jebany psychol:antonio:

dizel77 likes this.
  13. Olos

Olos -=PRIDE FC=-

Komentarze:
    8,037
    Zdobyte Lajki:
    10,593
    Punkty:
    1,190
    Kurwa widze mocni wyjadacze tutaj się zebrali. Ja na Slayer pierwszy i chyba niestety ostatni raz się wybieram. Mam nadzieję, ze chlopaki dopierdolą do pieca, a nie tylko odklepią 1,5h i nara. Na Megadeth dwa lata temu byłem też w Atlasie to byłem zadowolony i wyjechany po koncercie, ale dupy mi nie urwało, bo jednak chłopaki już nie mają tego wigoru.

ODYNIEC likes this.
  14. dizel77

dizel77 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,698
    Zdobyte Lajki:
    29,568
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
  15. dizel77

dizel77 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,698
    Zdobyte Lajki:
    29,568
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    raz ich widziałem na żywo tak poszedłem z nudów kiedyś akurat grali chociaż ja metalem nie jestem. mega koncert był :lol:

ODYNIEC likes this.
  16. Jeff

Jeff Shark Fights
    Welterweight

Komentarze:
    1,216
    Zdobyte Lajki:
    1,039
    Punkty:
    790
    O Panie zazdroszczę!! Ostatnia płytka Slayer, to dla mnie kawał dobrego i szczerego bicia po garach. Idealnie sprawdza się podczas treningu.

17. Jeff

Jeff Shark Fights
    Welterweight

Komentarze:
    1,216
    Zdobyte Lajki:
    1,039
    Punkty:
    790
    Dobra będzie teraz awantura, ale na Hell Awaits jest słyszalny death :D :D

18. Jeff

Jeff Shark Fights
    Welterweight

Komentarze:
    1,216
    Zdobyte Lajki:
    1,039
    Punkty:
    790
    Wielbię tych wariatów. Ale minimalnie wyżej cenię pierwszy album.

19. Jeff

Jeff Shark Fights
    Welterweight

Komentarze:
    1,216
    Zdobyte Lajki:
    1,039
    Punkty:
    790
    Pewnie podpadnę, ale jak dla mnie to Testament powinien być w Wielkiej 4 zamiast Anthrax.

dizel77 and ODYNIEC like this.
  20. ODYNIEC

ODYNIEC ONE FC
    Super Heavyweight
    Żółta Kartka

Komentarze:
    2,647
    Zdobyte Lajki:
    6,911
    Punkty:
    290
    Racja,na"Christ Illusion" tak samo,w"Supremist"Lombardo nakurwia czysty death.
    Też tak uważam,a zamiast Mety powinien być Sodom;)ale to moja skromna opinia hehe

dizel77 and Jeff like this.

Share This Page