muzyka metalowa.

Mój ulubiony album moze nie metal na 100% to takie coś pomiędzy trochę punk rocka, metalu i hardkora :lol: Wściekłość na maksa, kupe agresji, szukanie sensu życia, hare kriszna, klimaty skinheadowe i jeszcze pare rzeczy :lol: Na ich koncerty ludzie w pewnym momencie nawet chodzic nie chcieli bo sie za bardzo napierdalali. Cała nowojorska scena hardkor to było pole bitwy. W dzisiejszych czasach to sobie można na luzie samemu chodzić na koncerty. Kiedyś tak nie było trzeba było całą bandą przyjść jak sie tam chciało przetrwać :lol: Zajebiscie nagrane jak na tamte czasu słychać wszystko dobrze. :lol::lol:

 
U mnie też bardzo wysoko w rankingu, właśnie teraz sobie uświadomiłem, od ilu już lat katuję South of Heaven...
Z drugiej ulubionej


latka lecą:wink:

pZo0HwM.jpg




Sprawdź ten remix, bo genialny:

 
Różna muzyka inspirowała różnych muzyków, nic w tym dziwnego. Ale bezpośrednie inspiracje dla LB to Korn i Hed PE z DJem w składzie.

Pantera nie miała największego udziału w tym, jeśli już to zespoły mieszają style oparte na ciężkim graniu, jak Faith No more, MrBungle, Helmut, RATM czy nawet Deftones, działające na scenie przed tym całym bumem.
W punkt.
 
Monotheist i płyty Triptykon zajebiste.



Monotheist to jedna z moich ulubionych płyt. Od początku do końca doskonała. Świetny klimat i pomysłowość w każdym kawałku na płycie. Przyznam się, że Triptykon nie poświęciłem dużo czasu ;/
 
Uwielbiam gości


Muszę się kiedyś za to zabrać. Ja na metalu sie chuja znam ale kumate metaluchy nie takie co Metallici słuchają :lol:to zajebiście ubóstwiają tą kapele. Nawet słyszałem rzeczy typu, że to najważniejsza metalowa kapela i tam masz wszystko co w metalu najlepsze.
 
Muszę się kiedyś za to zabrać. Ja na metalu sie chuja znam ale kumate metaluchy nie takie co Metallici słuchają :lol:to zajebiście ubóstwiają tą kapele. Nawet słyszałem rzeczy typu, że to najważniejsza metalowa kapela i tam masz wszystko co w metalu najwazniejsze.
Dla mnie najważniejszym zespołem chyba będzie Black Sabbath wraz z Judas Priest. Niech mnie ludzie obrzucą kamieniami, ale pierwsze 4 krążki Metallica bardzo lubię :D
 
Dla mnie najważniejszym zespołem chyba będzie Black Sabbath wraz z Judas Priest. Niech mnie ludzie obrzucą kamieniami, ale pierwsze 4 krążki Metallica bardzo lubię :D
Wiesz o co mi chodziło z tą Metallicą. :lol: Januszy metalu i ogólnie wszelkich podgatunków nie brakuje to odpowiednik fanów mma którzy tylko KSW kojarzą :lol:
Jeden z tych zespołów, które nie mają słabej płyty.


Doom/Stoner metal to ja uwielbiam. Chuj z tym, że bardzo możliwe jest to że cała magia tej kapeli to tylko brzmienie. Sęk w tym, że nikt takiego brzmienia nie ma! :lol:
 
Monotheist to jedna z moich ulubionych płyt. Od początku do końca doskonała. Świetny klimat i pomysłowość w każdym kawałku na płycie. Przyznam się, że Triptykon nie poświęciłem dużo czasu ;/

Jeśli jedna z ulubionych to przesłuchaj Triptykon, to takie same arcydzieła jak Monotheist. :) Niektórzy zarzucają im wtórność, ale ja to łoję i mi się nie nudzi. Oczywiście krążki fizycznie w moich zbiorach. :) W sumie dobry temat, żeby się pochwalić kolekcjami albo wydaniami.

DSC0161jp_qesqqpw.jpg
 
Wiesz o co mi chodziło z tą Metallicą. :lol: Januszy metalu i ogólnie wszelkich podgatunków nie brakuje to odpowiednik fanów mma którzy tylko KSW kojarzą :lol:

Doom/Stoner metal to ja uwielbiam. Chuj z tym, że bardzo możliwe jest to że cała magia tej kapeli to tylko brzmienie. Sęk w tym, że nikt takiego brzmienia nie ma! :lol:
Panie to słuchaj tego!

 
Jeśli jedna z ulubionych to przesłuchaj Triptykon, to takie same arcydzieła jak Monotheist. :) Niektórzy zarzucają im wtórność, ale ja to łoję i mi się nie nudzi. Oczywiście krążki fizycznie w moich zbiorach. :) W sumie dobry temat, żeby się pochwalić kolekcjami albo wydaniami.


DSC0161jp_qesqqpw.jpg

To nadrabiam zaległości i jutro zaczynam przesłuchanie! Dużą masz kolekcję płyt?
 
Wiesz o co mi chodziło z tą Metallicą. :lol: Januszy metalu i ogólnie wszelkich podgatunków nie brakuje to odpowiednik fanów mma którzy tylko KSW kojarzą :lol:
Wiadomo, te cudowne stwierdzenia "Ja też się kiedyś ubierałem na czarno i słuchałem ciężkiej muzyki. Metallica,,, Ale wyrosłem z tego, teraz wolę posłuchać czegoś spokojniejszego".
Nie ma, kurwa. Z tego się nie wyrasta!

To nadrabiam zaległości i jutro zaczynam przesłuchanie! Dużą masz kolekcję płyt?
Na chwilę obecną 219 płyt. Imponują mi ludzie z tysiącami płyt i regałami na całą ścianę. Też do tego dążę. :D

@Pingu widzę,że masz opakowanie ochronne na płyty? Gdzie kupiłeś?
Na Allegro, wpisz np. "folijki na płyty", paczka folijek 100 sztuk kosztuje około 10 zł. Warto zabezpieczyć zwłaszcza kartonowe digipacki.
 
Wiadomo, te cudowne stwierdzenia "Ja też się kiedyś ubierałem na czarno i słuchałem ciężkiej muzyki. Metallica,,, Ale wyrosłem z tego, teraz wolę posłuchać czegoś spokojniejszego".
Nie ma, kurwa. Z tego się nie wyrasta!


Na chwilę obecną 219 płyt. Imponują mi ludzie z tysiącami płyt i regałami na całą ścianę. Też do tego dążę. :D


Na Allegro, wpisz np. "folijki na płyty", paczka folijek 100 sztuk kosztuje około 10 zł. Warto zabezpieczyć zwłaszcza kartonowe digipacki.
O to piękna kolekcja, ja pomału dobijam do 300 płytek. Mam nadzieję, że uda mi się magiczny 1000 przekroczyć pewnego dnia. Wiadomo, że z tego się nie wyrasta!! :D
 
Muszę się kiedyś za to zabrać. Ja na metalu sie chuja znam ale kumate metaluchy nie takie co Metallici słuchają :lol:to zajebiście ubóstwiają tą kapele. Nawet słyszałem rzeczy typu, że to najważniejsza metalowa kapela i tam masz wszystko co w metalu najlepsze.
Wszystkie Twoje posty w tym topiku brzmią jak Zdanozaczesowe wysrywy, aż se nadrobię Łot de Faz byku przez Ciebie. :cool:

A tu łapta węgierskiego Arcturusa:


I miszcza Ihsahna:
 
Wszystkie Twoje posty w tym topiku brzmią jak Zdanozaczesowe wysrywy, aż se nadrobię Łot de Faz byku przez Ciebie. :cool:

A tu łapta węgierskiego Arcturusa:


I miszcza Ihsahna:

odpisał mi niedawno, że mają znouw zacząć nagrywać :lol:
 
Back
Top