Mundial 2014 - komentarze do meczy

chucky_1.jpg




psg-lavezzi_218634_PSG_LAVEZZI_231113.jpg
 
Uczennica była zapaloną fanką reprezentacji Brazylii. Po klęsce z Niemcami zupełnie się jednak załamała. Według relacji policji udała się do swojego pokoju, gdzie dyskutowała o meczu z przyjaciółmi. Później matka znalazła ją powieszoną.



- Ona nie była w stanie pogodzić się z porażką Brazylii. Nie znajdując nikogo, kto byłby rozczarowany tak jak ona, wybrała samobójstwo - uważają przedstawiciele nepalskiej policji.
 
5 celnych strzałów PRZEZ JEBANE 120 MINUT?!



myślałem że się pochlastam, kolega miał przyjść obejrzeć, wybrał kino i przyszedł w 118 minucie na karne, nic nie stracił :-)



na Holandii sie zemściło to ich granie wiecznie na 0, w końcu musiało, szkoda mi tylko że to ta chuja warta Argentyna a nie np. Belgia.



wunderwaffe ich zmiecie w finale, nie oszukujmy się, ten kto mówił że Holandia ich zmiecie chyba żadnego meczu nie oglądał, 0:0 to najprawdopodobniejszy wynik jaki mógł paść i padł, szkoda że Krul nie bronił bo ten Cillesen parówka na karnych niestety.



Argentyna jakoś dobrze nie wykonywała tych karnych, ale on nie umiał nic wyczuć ani złapać.
 
Finał mnie ani grzeje ani zjębi. Obojętne dla mnie kto wygra



Pytanie czy Brazilianos podniosą się psychicznie do "brutalnym wtorku" ? Do pierwszej straconej bramki bedzie dobrze, poźniej sypnie się głowa i pójdzie gładko :-) #Oranjebrąz
 
Od kiedy Unia to tylko Niemcy? Ja bym ich z niej wyrzucił i żył w zgodzie z innymi. Tymczasem każe się nam żyć głównie w zgodzie z Niemcami i ucząc ich języka ;-) To nie Unia, to germanizacja raczej ;)


Sam sobie odpowiedziałeś. Niestety Unia, to tylko Niemcy praktycznie i wszystkie ustawy jakie forsuje, ma służyć ich lobby i interesom Niemców, w drugiej kolejności Francuzów, ale nie rozpisując się, ten temat nadaje się do tematu "Polityka".



Na szczęście zasnąłem w drugiej połowie dogrywki, co za kurewsko nudny mecz..
 
No niestety :-)



Co do fanki...Niestety, gdy piłka to tam niemal religia to i tak rzeczy się dziać muszą w niezbyt wykształconym narodzie, który ze sportu robi coś tak istotnego. No chyba, że ktoś dom postawił na tan mecz i przegrał ;-) Ewentualnie któryś piłkarz (Fred?) by się targnąć logicznie mógł. Przykre.



No koloru nowego się nie spodziewałem i rangi, myślałem, że tylko 10k postów wskoczy :D
 
Tego to się chyba nikt nigdy nie dowie :P No, ale SuperHW to jużchyba najwyższa waga możliwa i tyle...No, ale może Zuluzinho albo Yokozuna ;-))) No, ale koniec offtopu.
 
Nominowani do Złotej piłki mundialu:







Di Maria, Hummels, Neymar, Muller, Kroos, Lahm, Mascherano, Robben, James i Messi.
 
Na bank ktoś z drużyny Niemieckiej - grają najlepiej



Kroos ? ja bym dodał jeszcze Neuer'a świetnie broni.
 
Dla mnie innego wygranego niż Kroos być nie może, ewentualnie jak Muller w finale strzeli dwie decydujące bramki, to może mieć szanse. James niestety za szybko odpadł, chociaż też powinien być w TOP 3.
 
Ochoa albo Navas, strzelanie bramek jest proste ;-) Zwłaszcza na 5 metrze przed bramką rywali, gdy ci zostawiają Cię totalnie wolnego...(bramka na 1:0 meczu Niemcy-Brazylia). Dalej nie mogę pojąć jak można było tak bez głowy grać jak to zrobiła defensywa Canarinhos :-)



Ale nie takim bramkarzom oczywiście :D
 
Nie ukrywam, że najbardziej zależało mi na zwycięstwie Oranje lub Francji w mistrzostwach, ale jeżeli wygrają Niemcy też będę zadowolony. War Holandia, War Niemcy :D Tytuł i 3 miejsce musi trafić do Europy :)
 
Gerardo Martino ma być nowym trenerem Argentyny.







Według mnie dobry wybór bo on sobie poradzi z graniem defensywnym z naciskiem na szybki kontratak.
 
Back
Top