Mundial 2014 - komentarze do meczy

Dobra dziewczyny zmiana tematu bo się jeszcze podrapiecie za mocno:)



Poproszę ładnie o linka do skrótu wczorajszego meczu. Dziękuje z góry.
 
mayhem 2/3 to nie niemcy? Na 23 zawodnikow mozna sie przyczepic tylko do Podolski, Ozil, Khedira, Klose, Mustafi, Boateng. Z czego tylko Podolski i klose sa urodzenie po za granicami niemiec. Jezeli dla ciebie urodzenie w danym kraju i otrzymanie wychowanie nie oznacza bycia niemcem. To masz i tak az 16 zawodnikow ktorzy sa "prawdziwymi niemcami" no 16 i pol bo Boateng ma matke niemke.



Co do kibicowania niemcom tez im nigdy nie kibicowalem i kibicowal nei bede
 
mówie to w prześmiewczym tonie, bo dokładnie tak traktuje tą idiotyczną rozmowe komu można kibicować a komu nie, przecież to jest jakaś jebana paranoja
 
jak to Khedira czy Oezil to nie Niemcy ? WYchowali się tam, w niemieckiej kulturze to kim mają być ?
 
Wychowali to mało powiedziane, oni tam się urodzili xD



Nudny ten meczy, LvG testuje nowe ustawienie?



BsIS19-CAAA7DRQ.jpg
 
z tym niekibicowaniem niemcom to jest taki argument jak to że jako że jestem polakiem i interesuje się nożną to musze kibicować komuś z polski.
 
Kurde, czemu ja nie postawiłem paru złociszy na dokładny wynik 0-0. Miałem straszne przeczucie, że to będzie taki emocjonujący mecz.
 
Jakie flaki z olejem. Argentyna wszystkie mecze do tej pory męczyła. Holandia tak samo na farcie, jak nie karne to symulacje i wymuszanie karnych jak z Meksykiem. Niech obie druzyny spadają i dawać puchar Niemcom.
 
Jakim cudem zespół który w drodze do pólfinału odstawił takie potęgi piłki jak Bośnia, Nigeria czy Iran męczy się z Holendrami ? :-)



A tak poważnie to za jakie grzechy ta dogrywka/



Koleś jest dla mnie zwycięzcą tych mistrzostw xD



BsIlRUfCIAA0C20.jpg
 
Te mistrzostwa są świetne, tacy Niemcy męczą się z Algierią i wygrywają dopiero w dogrywce, żeby w półfinale zniszczyć Brazylijczyków 7:1. Holandia po wygranej nad Hiszpanią zapowiadała się na uber-mega rozkurwiatora, a teraz już drugi mecz nie może strzelić gola. What the fuck is going on?!
 
W końcu. Zero przyjemności z oglądania tego meczu. Siebie warte drużymy, nuda i męczenie buły. Gdyby Krul stał to kto wie, a tak dupa.
 
Dobrze, że przespałem pierwszą połowę :D bo nudy straszne. Dzisiaj o dziwo Argentyna nie zakrała najgorszego meczu w mistrzostwach, ale i tak nie widzę ich z dojczami. Pożyjemy, zobaczymy.
 
Gambit, jak to bylo Cillessen nie obronil zadnego karnego w karierze? Widac.



Dwie pilki mogl wybronic.
 
Argentyna bezbłędna w obronie i bezbłędna w karnych i wszyscy co z nich się śmiali, że nic nie grali teraz będą ich oglądać w finale mistrzostw świata .
 
Niemcy ich zgwałcą. Jeszcze Holandia by coś mogła ugrać, ale Argentyna jakoś mam wrażenie idealnie pasuje Niemcom.
 
Jak to możliwe że Kolumbia czy Francja już wcześniej odpadły a taka marna Argentyna prześlizguje się przez kolejne szczeble..
 
Back
Top