Mundial 2014 - komentarze do meczy

Kibicujcie dobremu futbolowi, nie Niemcom w takim razie ;-) Ja trzymałem kciuki za Brazylię, ale wygrała lepsza drużyna, lepszy zespół i to może w tym cieszyć. Indywidualności cenię w sportach indywidualnych jak MMA czy tenis ;]



"Jak można stawiać na Argentynę po takiej gównianej grze? Przecież oni grają gorzej niż Brazylia. Uratowała ich tylko najłatwiejsza drabinka."



Dlatego, że jest skuteczna w tym co robi? Małym nakładem sił osiągnęli ten pułap co inni. Zdecydowanie bardziej cenię ich obronne atrybuty, jako formacji. To, że nie rozstrzeliwali rywali to inna bajka. Nie piękny futbol, a skuteczny i zespołowy wygrywa mecze. Niemcy wczoraj to podkreślili dwiema liniami ;) Nie grali pięknie, grali w dziada z Brazylijczykami, którzy zamiast stać przy rywalach wyglądali jakby grali w dziada i piłki odebrać nie potrafili, a Niemcy sobie pykali, aż pyknęli piłkę w bramkę ;-)



Piłkarze są często wymieniani jako najgłupsi sportowcy. To było tu widać. Z resztą czemu się dziwić? Nie znam przeszłości Brazylijczyków, ale wiem, że tam ze sportem i piłką się niemal rodzą. Często wychowuje ich ulica, nie kształcą szerzej swych mózgów, a zmysł przetrwania ewentualnie (Może lepiej jakby się bronili od początku i polowali na kontry?Ale ktoś sobie wyobrażał, że tak mogą zagrać u siebie z KIMKOLWIEK?Algieria tak grała i dogrywkę ugrała). Niemcy podejrzewam, że jednak ucząc się gry w piłkę nie zaniedbywali rozwoju intelektualnego i na takim wyrównanym i wysokim już poziomie swoją różnicę to też potrafi zrobić moim zdaniem.
 
Tak jak mówię, bardziej szanuje krew przodków niż poprawność polityczną :)




Ja tez, ale kibicowalem Niemcom, bo grają zajebistą piłkę i tyle, a nie jakaś poprawność polityczna.




Problemem Combera i innych jest to, że nie rozumieją, iż można po prostu niekibicować Niemcom, a przy okazji nie być ich wrogiem.


To raczej Wy nie możecie zrozumieć, że można być za Niemcami.



P.S. Mój dziadek też walczył na wojnie i był 3 lata na Sybirze :-)
 
Jak można być niby przeciw Niemcom z powodów historycznych i nie zdawać sobie sprawy, że volksdeutschów było bardzo wielu? ;-) Skoro nawet wtedy znaleźli się tacy, którzy za niemiecki pieniądz i zasoby byli "z nimi" to co dopiero teraz, jednak po wojnie i gdy wielu ludzi ma znajomych, pracę w Niemczech ;-) No, ale Polaków/volksdeutschów właśnie nawet w tamtych czasach łatwiej było "kupić" różnymi plusami, aniżeli zmusić ich do poddania karabinem. Dziś w ogóle nie robią tego karabinem, bo to średni cel dawało, robią to już tylko pieniądzem i pracą dla nich, więc jest cacy ;D a Polaków ubywa z dnia na dzień ;-) Nie rozpętujmy jednak tu burzy na ten temat.



Kończę i oby to dziś Argentyna obroniła honoru południowej Ameryki. Niemcy z Holandią w finale zbyt europejsko. Na ME możemy to zobaczyć, a nie na mundialu ;-)))



EDIT: Wow, mój 9999 post na forum ;]
 
I na pewno jest teraz dumny (jesli wciaz zyje), ze jego wnuczek jara sie Niemcami i podskakuje z radosci po ich sukcesach! :-)
 
To pomyśl ile razy już przewrócili się w grobie ci, których wnuki/prawnuki pracuja u niemca :(
 
edit: właśnie miałem to napisać :D Mam nadzieje, że nie kupujecie w liedlu ani w innych niemieckich sklepach, a jeszcze na pewno nie niemieckie produkty!!
 
Zawsze kibicowałem Niemcom ze względu na ich piękną gre futbolową, na wszelakich mundialach. Ktoś wczoraj pisał że Ci którzy kibicują niemcom robią u nich na truskawkach... śmieszny argument. Nie ma nic złego w tym, że kibicuje drużynie, która gra moim zdaniem najlepszą piłke. Niemiecka piłka jest dla mnie jak Cain Velasquez czyli - kompletni we wszystkich aspektach gry.



Aspekt historyczny jest ważny i ja napewno tego nie pomijam, trudno zresztą o czymś takim zapomnieć, ale oglądając każdy mundial, to zawsze niemiecka drużyna robiła na mnie największe wrażenie z Mirkiem Klose na czele
 
A tak swoją drogą to w Germanii byłem tylko przejazdem, a to jak zachowuje się Miroslav względem polaków to świadczy o nim, ja oceniam tylko jego gre na boisku, bo tylko to mnie interesuje, a nie to jakim jest prywatnie człowiekiem. Nie ma świetych krów nigdzie.



Przy okazji nie zapominajmy również, co robili sowieci u nas i że podzielili Polske miedzy sobą, a nazistami. Ruscy to również zbrodniarze
 
Polacy liżą? Z tego co wiem to Klose nie jest lubiany, przeciwnie Lukas Podolski - wiadomo dlaczego :)
 
Visu, sorry, ale jebnij się w głowę. Nie skaczę z radości po bramkach Niemców, po prostu wolałem ich we wczorajszym meczu niż Brazylijczyków, ale cięzko to pojąć. I wątpie żeby mój dziadek z tego powodu chciałby mnie wydziedziczyć z rodziny, gdyby żył. Jego żona, a moja babcia podczas Mundialu 2002 kibicowała Niemcom w starciu z Brazylią, mimo, że wojna zakończyła jej edukację na którejś klasie podstawówki. Przypierdol się też do niej.



Najzabawniejsze, że pewnie 90% z tych co się przypierdalają do kibicowania Niemcom, krzyczą, że Unia taka dobra i cudowna.
 
Laqi może i ma rację, ale mi chodzi o jego osobę sam jest burakiem i do tego hipokrytom o mentalności gimbusa zresztą juz kilka osób o tym tutaj wspomniało co za głupoty wczoraj pisał na tt.
 
Chyba nie spoileruje xD



BsHNQrqIIAEC7MF.jpg
 
Chmura, +1 ode mnie to za mało. Masz +1000000!


PS. Aktualnie jestem w Chorwacji i tytuł gazety: "*coś tam po chorwacku* blitzkrieg" rozłożył mnie na łopatki. :D
 
Patrząc na naszą historię to nie tylko Niemcy powinny być nielubiane. Austria, Rosja, Szwecja też nas krzywdziły. Wychodzi na to, że jedyną prawilną reprezentacją jaką może wspierać Polak to kadra Węgier:)
 
To nie kibicujmy reprezentacji Polski, bo największą szkodę póki co wyrządzają nam rządzący i służby.
 
Najzabawniejsze, że pewnie 90% z tych co się przypierdalają do kibicowania Niemcom, krzyczą, że Unia taka dobra i cudowna.


taa... i kochamy ruskich :D skończ z postami typu "Najzabawniejsze, że..." człowieku bo chybiasz. Ciekawe jakim sposobem to wydedukowałeś?
 
to tylko piłka nozna a wy pierdolicie jakby to Ozil wam babcie gwałcił i mordował.



zresztą z tych niemiec 2/3 to nie niemcy :-)
 
A w tym wszystkim najzabawniejsza jest wasza jebana kurewska hipokryzja. Tutaj zesraliscie sie niektorzy jak to mozna Niemcom kibicowac, a kacapskiemu ryjowi Emelianenko to by 90% stad laske z polykiem zrobilo, mimo ze sowieci o wiele bardziej zaszkodzili naszemu panstwu niz ci z zachodu.
 
TwardyB


,,w tym wszystkim najzabawniejsza jest wasza jebana kurewska hipokryzja. Tutaj zesraliscie sie niektorzy jak to mozna Niemcom kibicowac, a kacapskiemu ryjowi Emelianenko to by 90% stad laske z polykiem zrobilo, mimo ze sowieci o wiele bardziej zaszkodzili naszemu panstwu niz ci z zachodu. ,,



Nie którzy już dawno to pewnie zrobili :-)
 
jeszcze nie do końca doszedłem po wczorajszym laniu.



poczekam do meczu o trzecie miejsce, wtedy będę mądrzejszy w kwestii jak to się stało.



dziś liczę na bardziej wyrównane spotkanie.



faworyta nie mam.
 
Gdyby się w całą historie zagłębić to z Europy zostało by nam tylko chyba San Marino, bo nie przypominam sobie zebysmy z nimi mieli jakieś zatargi czy ewentualnie nas kiedyś nie wykolegowali.



W moim przypadku w czasie takich neutralnych meczy ZAWSZE jest to drużyna z Europy (z wyjątkiem Rosji właśnie-bo po prostu nie da rady i koniec-a powodów jest pare milionów).
 
A w tym wszystkim najzabawniejsza jest wasza jebana kurewska hipokryzja. Tutaj zesraliscie sie niektorzy jak to mozna Niemcom kibicowac, a kacapskiemu ryjowi Emelianenko to by 90% stad laske z polykiem zrobilo, mimo ze sowieci o wiele bardziej zaszkodzili naszemu panstwu niz ci z zachodu.






Dobra metoda. Powiedz, że hipokryci. Nie muszę Ci nic udawadniać, bo wiem, że nim nie jestem. Jak chcesz poszukaj moich komentarzy przy okazji meczów Rosjan.



Skończmy tę dyskusję, bo robi się ona coraz bardziej żałosna. W tym zgiełku całkowicie zatracony został sens i setno, o które nam chodzi.
 
@vaicavalo



Ale to terazodnioslem sie do podjarki Fedorem. Toz to identyczna sytuacja. Jesli mamy byc konsekwentni, to we wszystkim, a nie wybiorczo.
 
Back
Top