Mundial 2014 - komentarze do meczy

6 minut doliczonych, prawie 2 trwało uzgadnianie karnego i cieszenie się, a ten z 6 przedłużył o niecałe 30 sekund mecz...Złodziej ;]



Piękno piłki, tyle powiem. Meksyk był ciekawsza drużyną o niebo, z ciekawszym pomysłem, bramkarzem, pomocnikami i napastnikami, ale jak pisałem Holandia ma Robbena. Karny taki na siłę, bo Marquez postawił nogę na drodze Robbena i ten się przewrócił, ale nieważne ;-)
 
Niech kazda druzyna ktora postanowi bronic calym zespolem 1-0 przez 40+ minut tak konczy ;).
 
SW, w pełni zgoda, choć z drugiej strony wolę, gdy zespół od początku gra jak grał Meksyk niż jak grała Holandia tylko ostatnie +-30minut ;-) To ostatnio częste, choć jak widać skuteczne. Z resztą bywały mecze, gdy obie drużyny z tym nastawieniem wchodziły i dopiero wtedy mecz się zaczynał na prawdę ;) Bardziej zauważalne są też "fazy gry". Akcje rodem z piłki ręcznej w kwesti budowania ataku pozycyjnego. Masakrycznie zabija to szybkość rozgrywki czasem, ale na szczęście jakoś to się kręci zwłaszcza na tym mundialu ;-) Szkoda Meksyku, ale brawa wielkie dla Holandii. Tak samo jak z Brazylia Chile. Oby Kostaryka nie wtopiła :-/
 
Gdyby na kilka minut przed piłka tylko wpadła do siatki zamiast odbić się od poprzeczki. To był żal.
 
Grecja może to wygrać, bo ta drużyna jest mega chimeryczna. W sumie mam na to wyjebane, cieszę się z Holandii, bądź Argentyny w finale
 
Gaara, jeszcze wypomnę Ci tego posta jak Messi nie będzie potrafił strzelić bramki Navasowi xD



Ponoć Robben przyznał i przeprosił, że symulował przy wszystkich sytuacjach oprócz tej z karnym ...
 
Haha, nie wierze. To samo pisałem jak wyszli z grupy, to są farty :-). Chyba cały panteon greckich bogów ich wspiera.
 
No kurwa! Co za jebane farciarze. Sędzia ślepy i ręki w polu karnym nie widział. Byłoby 2:0 i po meczu.
 
Back
Top