Mundial 2014 - komentarze do meczy

Urugwaj sprawia wrażenie jakby chcieli już zejść do szatni. Słaba gra od pierwszej minuty a Kolumbia zrobiła jedną z ładniejszych akcji na tym turnieju.
 
dokladnie, James to dla mnie juz znana marka troche. :v



ktos widzi jutro wygrana Meksyku? Holandia kurs 2+ meeeeeega kusi, dla mnie to taki prezent. :o
 
Meksyk siada po fazie grupowej, ja liczę na Holandię w finale, może z Niemcami lub Francją, a półfinał z Argentyna
 
Już po fazie grupowej jak dla mnie był najlepszym graczem turnieju, a teraz nie ma wątpliwości.
A Robben to co? Chuj?


James - Robben
4 Rozegranych meczów 3
5 Gole 3
0 Żółte kartki 0
0 Czerwone kartki 0
321' 57'' Czas na boisku 280' 12''
4' 59'' Czas posiadania piłki 3' 49''
13 Strzały 12
7 Strzały na bramkę 7
22 Przechwyty 14
64 Straty 39
5 Faulowany 8
10 Faulował 4
164 Podania 79
122 Podania celne 52
2 Asysty 1
19 Dośrodkowania 7
11 Rzuty rożne 3
14 Rzuty wolne 6
1 Rzuty z autu 3
0 Spalone 2
 
Szpakowski to jednak debil i krętacz. Schodził Teo, a za niego wchodził Meija na co Szpak że wchodzi Ibarbo i cały czas do końca upierał się że wszedł Ibarbo. Później schodził James a on na to że Aguilar schodzi. I na koniec dojebał że dlatego zszedł aby publiczność podziękowała za te bramki Ramirezowi. Ja pierdole.
 
BrPzYLYCMAAckos.png:large
 
Teraz po jednym meczu w modzie jest pierdolenie o sędziowaniu pod Brazylię. Fakt, skośny nie poradził sobie z presją i Chorwację trochę niesprawiedliwie pokarał w meczu otwarcia ale dalej wałków nie widziałem. Co więcej, nie jestem pewien, czy Webb podjął słuszną decyzję o nieuznaniu gola Hulkowi.
 
dla mnie tam reki nie bylo, ale chuja sie znam... :)



jak widzicie jutrzejsze mecze? jestem ciekaw opinii, szczegolnie Holandia - Mexxxxxxico.
 
Niestey tak to już jest. Hejt na Brazylie jest teraz w modzie. W meczu z Chile byli lepsia, grali otwarty futbol, mieli okazje podobnie jak przeciwnicy ale to właśnie Brazylia była lepsza. Co do meczy z fazy grupowej to troche sędzia pomógł z Chorwacją ale jakoś Modrić i reszta nie grali jakiegoś super meczu. To był typowy mecz otwarcia. Remis byłby sprawiedliwy ale nie wiadomo co by się działo w końcowych fragmentach meczu. Z Meksykiem dominowali, stwarzali sobie lepsze okazje i tylko niesamowity Ochoa uchronił Meksyk od porażki. No a z Kamerunem to była tylko formalność.
 
@Arlovski @Werdum95
Nie jest w żadnej modzie, tylko Brazylia na tym mundialu jest cienka(nad czym ubolewam).
Obecna ekipa Canarinhos to nie jest drużyna nawet na ćwierćfinał mś.

Sciany gospodarzom pomagają na takich imprezach, czasem bezczelnie (jak np. Korei) czasem tylko troche (jak Brazyli, kto wie jakby potoczyły się losy grupy A gdyby zamiast 3 pkt z Chorwatami zgarneli tylko 1?)

Sędziowie ogólnie na tym mundialu są tragiczni więc z czego takie halo, że mogą dopomóc(nawet nieumyślnie)? Neymar też wczoraj powinien zebrać żółtą a Webb go oszczędził.

Więc jak pisałem, jeśli sędzia nie pomoże Brazole odpadają w ćwierćfinale.

Dziś nic ciekawego, Francja - Niemcy w ćwierćfinale.
 
Szkoda mi Chile liczyłem na nich i byłem pewny, że pojadą słabą Brazylie niestety znowu udało im się prześliznąć dalej.



#małyhejcik
 
Ja to już sam nie wiem co sądzić o tym całym Neymarze. Tu niby niezły Mundial, niby chowa twarz w dłonie, bo niby płacz za ojczyznę czy coś w tym rodzaju, i odprawia modły na środku boiska a i tak majty musiał zareklamować xD
 
Ostatni raz na tych mistrzostwach Viva Chile !!!



https://www.youtube.com/watch?v=93PUqOrpdyY&feature=youtu.be
 
tez tak mysle, zastanawialem sie czy postawic handi-1 na Holandie, ale Meksyk zapewne cos im pierdolnie wiec moze byc ciekawie. kurs na czysta Holandie wygrana jest 2.04 - mysle, ze bardzo atrakcyjny. w drugim meczu Kostaryka powinna wygrac, przynajmniej chce takiego rozwiazania, ale Grecja jest meeeeeeeeeega dziwnym rywalem. kurs na Kostaryke rowniez mega.
 
Kolumb



To bardzo proste. Gdyby Brazylia zremisowała z Chorwacją to zajeli by 2 miesjce w grupie z 5 punktami i dziś grali z Holandią :)



A z tym że Chile było lepsze to się nie zgadzam. Radzę zobaczć staty.
 
Viva Mexico. A wieczorem Kostaryka, czarny koń i ostatni reprezentant grupy śmierci. Kolumbia wczoraj też świetnie zagrała i dobrze.
 
gdzie kurwa jest karny dla Holandii? :o



tam byl co najwyzej posredni, takie chyba sa odgwizdywane za zagranie za wysoko noga. nie bylo faulu.
 
Ogólnie piłkę Robben i tak już by stracił, ale lekkie kopnięcie w tył nogi było. Jak dla mnie gwizdanie każdego kontaktu fizycznego prowokuje symulowanie i wyolbrzymianie najdrobniejszych sytuacji, w których jeden drugiego "dotyka". Granica faulu się przesuwa, a w piłce strasznie to szkodzi widowisku.



A co do wysokiej nogi. Zdecydowanie wyżej podniósł ją Meksykanin, ale kurde. Póki trafił czysto w piłkę jest dla mnie okej. To jest piłka nożna jednak. Nie każdy chce narażać łeb idąc czacha na czachę. Van Persie też mógł zgarniać piłę nogą dla swego bezpieczeństwa ;-)
 
Back
Top